Şimdi Ara

EV SİNEMA SES SİSTEMİ , SOUND BAR HK. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: semihmurat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can-can-can

quote:

quote:

5.1 ile sound bar arasinda kimsulara verdigi iz rahatsizlik arasinda fark olmayacak almisken 5.1 bir sistem alin.
    Filmlerde cevresel sesler duyarsiniz en azindan.

Avr onericem ama anladigim kadari ile sizin icin cok farketmeyecek lg yada samsung un begendiginiz en az 1000 watt yazan bir 5.1 ini alin hangisinin seai hosunuza giderse. 1000 watt in gercek karsiligi 200 rms falan o sistemlerde.

Ben olsam oyle taparim. 700-900 e is yapacak sistemler var. Hemde blueray okuyucunuz olur. Dvd fln izlerainiz usb den muzik dinlersiniz bluetooth ile telinizi eslestirip sarki acarainiz fln filan.

avr önerinizi ben öğrenebilirmiyim acaba 1500 civarı kule hoparlörlü bdiso media playerim ve playsation sistemim olduğundan dolayı blu ray playere gerek yok onun yerinde 7+1 amfisi ve hoparlör sistemi varsa

kardeşim tam sana göre bir şey buldum.

http://www.teknosa.com/urunler/119966460/pioneer-vsx-323-k-amphireceiver-pioneer-s-es3tb-ho

Ciddi anlamda cop tenekesi can ustat

yurtdışından pioneer 1130 serisi bir amfi alayım bari kolonları da buradan tedarik ederiz artık

220 olsun Ama

converter işi çözmezmi ustad

• quote:

quote:

quote:

quote:

5.1 ile sound bar arasinda kimsulara verdigi iz rahatsizlik arasinda fark olmayacak almisken 5.1 bir sistem alin.
    Filmlerde cevresel sesler duyarsiniz en azindan.

Avr onericem ama anladigim kadari ile sizin icin cok farketmeyecek lg yada samsung un begendiginiz en az 1000 watt yazan bir 5.1 ini alin hangisinin seai hosunuza giderse. 1000 watt in gercek karsiligi 200 rms falan o sistemlerde.

Ben olsam oyle taparim. 700-900 e is yapacak sistemler var. Hemde blueray okuyucunuz olur. Dvd fln izlerainiz usb den muzik dinlersiniz bluetooth ile telinizi eslestirip sarki acarainiz fln filan.

avr önerinizi ben öğrenebilirmiyim acaba 1500 civarı kule hoparlörlü bdiso media playerim ve playsation sistemim olduğundan dolayı blu ray playere gerek yok onun yerinde 7+1 amfisi ve hoparlör sistemi varsa

kardeşim tam sana göre bir şey buldum.

http://www.teknosa.com/urunler/119966460/pioneer-vsx-323-k-amphireceiver-pioneer-s-es3tb-ho

Ciddi anlamda cop tenekesi can ustat

arkadaşın 1500 tl si var 1500 tl yi gidip lg nin hts sine vereceğine bunu alması daha mantıklı geldi bana.

• spammer S kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla dedigim ev sistemleri kablosuz. Kendi aralarinda kablo yok diye biliyorum. Bence bi arastir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevfik20

Bildigim kadariyla dedigim ev sistemleri kablosuz. Kendi aralarinda kablo yok diye biliyorum. Bence bi arastir.

yok ilk iki tanesi kablosuz diğerleri kablolu tamamı.buj yüzden herkez soundbarlara yönelıyor malesef.
  • kablo yuzunden paranıza yazık etme bence. tabı sana kalmış. soundbarlar bence sırf para tuzağı.
  • yeni evlilerde ev sinema sistemi almak moda oldu.
    bu arada tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.