Şimdi Ara

Ev Sinema Odam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
3.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bayılıyorum böyle sistemlere, gerçekten harika gözüküyor. Uzun yıllar sorunsuz kullanmanız dileğiyle

Çok teşekkürler Allah size de daha iyisini nasip etsin inşallah.
  • hocam projeksiyon olarak ne tavsiye edersiniz bende almayı düşünüyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson

hocam projeksiyon olarak ne tavsiye edersiniz bende almayı düşünüyorumda

Ben Epson 6100 kullaniyorum gayet memnunum.Fiyati pahali derseniz Epson 5910 modeli var diger konuda serdar arkadasimiz 6100 ile 5910 karsilastirmasi yapmisti.5910 700-800 TL daha ucuz ama test sonucu arada gozle gorulur fark olmadigini soyleyip 5910 a yonelen cok oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhncnk

quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson

hocam projeksiyon olarak ne tavsiye edersiniz bende almayı düşünüyorumda

Ben Epson 6100 kullaniyorum gayet memnunum.Fiyati pahali derseniz Epson 5910 modeli var diger konuda serdar arkadasimiz 6100 ile 5910 karsilastirmasi yapmisti.5910 700-800 TL daha ucuz ama test sonucu arada gozle gorulur fark olmadigini soyleyip 5910 a yonelen cok oldu.

hocam max 1500 tl verebilirim aklımda şu model var hangisi daha iyi olur
    http://www.boyutdijital.com/Viewsonic-Pro6200-HD-3D-Projeksiyon-Cihazi-VP3D1-Paketi,PR-1264873.html
    http://www.boyutdijital.com/Viewsonic-Pro6200-HD-3D-Projeksiyon-Cihazi,PR-1264874.html
    ayrıca ben pc'ye bağlıyacam bluray oynatıcı çok fark edermi hocam ?

• Linkteki iki üründe aynı ürün zaten.Birinde VP3D1 adlı ek bir cihaz var bununla direk 3D izleniyor.
    Diğerinde şu ibare var """PC 3D Ready Özelliği sayesinde Stereoscopic Player gibi bir 3D medya oynatıcı ile 3 boyutlu görüntüler elde edebilirsiniz..."""
    Tabi ben cihazı tanımıyorum yazdıklarım tamamen kendi fikirlerim.Kullanan bilen arkadaşlar varsa daha iyi yorumlayabilirler.

Ayrıca linkteki ürünede bakabilirsiniz. Sizin bahsettiklerinizden daha iyi fiyatı 500 TL kadar fazla ama bu durum siteyle alakalı.Başka sitelerden de fiyat araştırın ve mümkünse telefonla görüşün pazarlık yapın. Alttaki ürünü sizin bütçeyle alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Optoma GT750 XL

http://www.boyutdijital.com/Optoma-GT750XL-3D-Projeksiyon-Cihazi-HDMI-14-Kisa-Mesafe-WXGA1280x800-3D-Projektor-3D-Gozluk-Hediyeli,PR-21368.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 17 Temmuz 2013; 17:28:23 >

• Merhaba arkadaşlar

Evimde sinema salonu yapıyorum. Odanın uzunluğu 4,30 genişliği 2,50 dir. ışık sorunu yok, tamamen karanlık. cihaz sadece sinema izleme amaçlı kullanılacak.

5+1 ses sistemi ve ubs bağlanabiliyor olması gerekiyor.

Piyasada çok iyi cihazlar var, fakat benim bütçemin üzerinde. 1.500,00 TL lik bir bütçem var buna uygun başka tavsiyeleriniz var mı?
    Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.