Şimdi Ara

Ev sahibi deplasman farkını kaldırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşla aynı takımları alıp oynuyoruz. Ancak güçlerimiz neredeyse eşit olduğundan ev sahibini alan hep kazanıyor. Ayarlardan ev sahibi ve deplasman için koşulu mükemmel, maç düzeyini süper star yapmamıza rağmen ev sahibinin hep avantajı oluyor. Pasları hep isabetli, top çalması daha fazla oluyor. Bunu eşitlemenin başka bir yolu var mı acaba, yoksa eşitleniyor da biz mi farketmiyoruz. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• Olmuyor sanırım. Cevap gelmediğine göre...
  • Ben oynarken hep ev sahibi olan arkadaşı yeniodum. Fark etmiyor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede fark etmiyor
  • Tamam arkadaşlar. Sanırım bize öyle geliyor. Teşekkürler cevaplar için.
  • PS4 te PES2015 oynuyoruz. kiminle oynarsam oynayım evsahibi olunca 5-6 fark atıyorum, deplasman olunca 5-6 fark yiyorum. benim makinemde bu durum kesinlikle mevcut. biri yardımcı olabilir mi lütfen? anladığım tüm ayarlara bakıyorum ama bir fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokanzi

Arkadaşla aynı takımları alıp oynuyoruz. Ancak güçlerimiz neredeyse eşit olduğundan ev sahibini alan hep kazanıyor. Ayarlardan ev sahibi ve deplasman için koşulu mükemmel, maç düzeyini süper star yapmamıza rağmen ev sahibinin hep avantajı oluyor. Pasları hep isabetli, top çalması daha fazla oluyor. Bunu eşitlemenin başka bir yolu var mı acaba, yoksa eşitleniyor da biz mi farketmiyoruz. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Hocam stat seçimine girip iki takımın dışında bir stat seçersen sorun düzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.