Şimdi Ara

Ev Almak En İyi Yatırımdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili arkadaşlar, iktisat öğrencisi ve gayrimenkul ile ilgilenen biri olarak ev almak mantıklı mı? ev alınır mı? gibi sorulara cevap vermek için youtube videosu çektim. Sizin de fikirleriniz varsa beyin fırtınası yapabiliriz.

Dileyenler aşağıdan izleyebilir;

• faizini ödiceksen neden olmasın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

faizini ödiceksen neden olmasın :D

peki peşin almak varken diyelim ,*

• Hisar18 kullanıcısına yanıt
    Faizle aldik yine kardayiz ev alirken iyi konumda olsun yeter cop de olsa o ev iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 28 Ekim 2020; 19:13:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97D83CB43

Faizle aldik yine kardayiz ev alirken iyi konumda olsun yeter cop de olsa o ev iyi oluyor

çok doğru açıkcası ben de daha önce piyasa fiyatının yarısına almıştım.param olsa idi aldığımdan 5 gün sonra fıstık gibi bir ev yakalamıştım bak dedim enişte sen al almadı yapacak birşey yok.keşke kredi çekip alsa idim pişman olmuştum açıkcası

• Yaw işkembeden sallamayın kardeşim döviz sene başından şimdiye kadar %50 değer kazandı hanginizin evi bir senede %50 değer kazandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev alında evinizin değeri yarıya düşssün kardeşim ev almak yabancılara mahsus biz tl kullanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 29 Ekim 2020; 13:7:36 >
  • Naruto45 N kullanıcısına yanıt
    Oturdugunuz evi alin ama cidden baya zarar ediyorsun 1000 1500 daha iyi konumda olanalar baya fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.