Şimdi Ara

EUW Takım Kuruyoruz - (Vikings of Riverwood) (Güncel 29.09) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Polydos kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam
  • Unrankım ama ekle Esqaroth
    http://www.lolking.net/summoner/euw/46883885
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.sukru

Son eklediğim oyuncular kabul ederse memnun olurum, Özellikle MID oynayan varsa iyi olur arkadaşlar. Support ve ADC sayısı oldukça yeterli.

Main mid geçen sezon elmas bitirdim bu sezon kasmadım sınavdan dolayı suan gold 3 üm yaş ortalaması 20 civarı ise gelebilirim birde egoist tipler yoksa bu arada konusma olayı olarak sadece skype gelebilirim Nickim:Wîtch (i şapkalı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trde daha once platin ve gold 3 hesaplarim oldu sattim. Uzun suredir girmedim 30 lvl unranked hesap var westte. Dilerseniz jungle oyuncusuyum gelebilirim.

• yedek adc olabilirim akşam 17-24 arası giriyorum nick Dunwall Citizen - Jungle de oynayabilirim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunwall1 -- 20 Ağustos 2015; 16:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunwall1

yedek adc olabilirim akşam 17-24 arası giriyorum nick Dunwall Citizen - Jungle de oynayabilirim bu arada

Ekledim hocam oyundan konuşalım.
  • m.sukru kullanıcısına yanıt
    Turkiye serverinden geçtim. Smurf hesabım support veya jungle oynarım. Hemen her saat online olabilirim. Sabah 9 gece 4 fark etmez. Westteki hesap gold 3 türkiye serverinde plat 2 yim.
    westteki nick :XyleTr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimBuZenci -- 21 Ağustos 2015; 15:37:54 >
  • Güncel
  • Güncel
  • Platin 4 MrGodFather Support,Jungle,Top

• Ooo tam benlik takım çok hype oldum şuan başvurumu yaptım
  • Takım plat 4 silver 5 kırması olmus aslında tr serverinde plat olanların westte gold veya silver olması serveein durumunu iyi açıklıyorv:D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de katıldım takıma.Aslında bu hesabımda sınırlı hero var.56 Basic hero var şuan.Ama yeniden bunu kasmaya başladım.Şuan için sadece ip kasıp smurfumda mainleştirdiğim heroları almak istiyorum.Arkadaşlarla konuşma fırsatım olmadı ama iş bu kadar ciddi ise sıkıntı olacağını düşünmüyorum :)
  • Başvuran kişilere dönüş yapılmıştır. Belirttiğiniz mail adreslerini kontrol ediniz.
  • dia 5 adc oyuncusuyum nickim HollowFlea adc pozisyonu müsaitse gelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 1 Ekim 2015; 8:01:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

dia 5 adc oyuncusuyum nickim HollowFlea adc pozisyonu müsaitse gelebilirim.

Basvuru yaptıysanız donus yaparim hocam 1 2 gun icerisinde.

• Formu doldurdum eğer support mevkisi de boşsa kendi supportumu getirebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.