Şimdi Ara

Euw dereceli takım oynamak isteyenler içeri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tr den weste geçtik arkadaşımla, listemizde pek arkadaşımız yok ne yazıkki. hem sezon ödülleri hemde oyundan zevk almak için dereceli takım kurmak istiyoruz. yenilgi halinde sinirlenmeyecek, karşıdakini kırmayacak, bunun bi oyun olduğunu unutmayacak, kesinlikle küfür etmeyecek takım arkadaşları arıyoruz. 20 yaş üzeri olursa iyi olur ama o kadar bağlayıcı olmayacak. lig kesinlikle önemsiz ama devamlı olarak oynayacak (takım bronza düştü kapatalım, ben kaçar tavrında olmayan kişiler olmalı yani) oyuncular bekliyoruz.

arkadaşımla ben silver ( 4 - 5 ) kümedeyiz. ben top - Jungle, arkadaşım mid - adc oynuyor. konu altına mesaj atarak ve ya pm yoluyla bana ulaşırsanız eklerim.

online olma durumu ise gece 12 den sonra 4 e kadar oyunda oluyoruz.

Edit. Nick rheumon arkadaşlar isteyen herkes ekleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikei -- 28 Mayıs 2015; 6:55:24 >

• konuya bi up atalım takım olamadık daha hadi dh ailesi hadi..
  • Gold3 serilerdeyim tatilde online surem artar midlaner olabilirim yas 17 sizede uyarsa tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son kez up gel vatandaş gel :D
  • Yas 19 bugun silver 5e dustum.zevkine oynayacaksan neden olmasin.Haftaici oglen 2den sonra onljneim.Cuma sabahlayabiliriz.Sezon odulleri icin kasabiliriz

Mrtrq

• Kümem silver 4( silver 2 den düştüm :( ) ama saatler hiç uymuyor :( İsterseniz yedek olarak falan alın , ya da arada 2 kişi dereceli girebiliriz ? :D nick aynı srcn13579 , en iyi oynadığım yer orman .
  • ligler önemli değil arkadaşlar maksat eğlenmek sonuçta oyun bu. yaygara yapacak, küfür edecek kimse gelmesin yani tryhard düşünmesin kimse ama yine de yenmek için oynayacaz sonuçta :)
  • silver 1 serilerindeyim gold olurum 1 haftaya takıdma yer varsa sup veya udyr jung olarak gelebilirim :) udyr den başka jungla iyi degilim
  • Plat 2 yim fakat evde ufak kardesim oldugu icin skype vb.den konusamam uyarsa 12 den sonra oynayabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: mmcena

Plat 2 yim fakat evde ufak kardesim oldugu icin skype vb.den konusamam uyarsa 12 den sonra oynayabiliriz

ekle sen kardeş ayarlarız bişeyler :D
  • CursedAli ekleyebilirsin ranked spamlemeye baslayinca hizli yukselecegim golddayim suanda adc haruc heryerde oynarim skype var yas 18

• Joquid eklersen oynarız birlikte
  • ekledim arkadaşlar.
  • Beni de ekleyin beyler. Unrankedım ve muhtemel silver-gold arası bir oyuncuyum. Nickim IShowMustGoOnI deli gibi top-mid mordekaiser oynarım:)
  • Nick:Kyosiri ekleyebilirsin
  • Hocam gold 5 im şu an sınav arifesinden dolayı giremiyorum sınavdan sonra her saat müsait olurum varsa yeriniz gelmek isterim :)

• Ben gelebilirim . Support ve jungle oynuyorum genelde . silver 3 başlayıp 6-7 kere serilerden çıkamayınca silver 5 lerde sürünüyorum . Oyunu beraber oynayacak takım halinde zevkli maçlar atabileceğim bir ortam arıyorum yaşım 26 oyun içi nick OkiwicH :)
  • 42 maç sonunda %74 winratio ile Plat 5im şuanda adc arıyorsanız nickim imzada
  • işimden dolayı gece 1 bazen 1.30 gibi online oluyorum eğer takılmak isterseniz Nick pM alabilirim.

birde; herkes rolünü seçmiş support boşta gibi profesyonel takım kurma çabasında değilseniz varım. yani her daim sup oynicak birini arıyorsanız buna katlanamam xD ama degişmeli eglence ve lig yükselmek icin oynamak istiyorsanız gerçekten aranıza katılmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canxx33 -- 28 Mayıs 2015; 3:29:53 >
  • Arkadaşlar nick rheumon ekleyin PC başında değilim şuan için kimse arada kaynamasin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.