Şimdi Ara

EUROVISION 2011'E TÜRKİYEDEN KİM KATILIR ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eurovision 2011'e tahminimce şu sanatçılardan birinin katılmasını bekliyorum..

sertab erener-tarkan-emre aydın-şebnem ferah. ama içlerinden en beğendiğim sertab erener. teoman da hoşuma giderki türkiyede en hoşlandığım müziği o yapar ama o eurovision'a katılaz. tarkan fazla hoşuma gitmez ama tam eurovision adamı desem doru söylerim :D en çok satan cdler arasıdna 3.olarak soner sarıkabadayı bulunuyor ama eurovision'a çıkıcak bir şarkı tarzı vb. bir kalitesi oldgnu düşünmüyorum. ama tahminimce ya tarkan ya sertab erener. sizinde görüşlerinizi alabilirsem sevinirim

• Saydığın isimlerin içinden sadece Emre Aydın katılırsa katılır.Diğerleri başarısızlık korkuysa katılmazlar.

Soner Kabadayı,Murat Boz türevleri katılabilir, Emir vs.
  • hocam tarkan ve sertab erener mi korkacak ? gülerim buna sertab erener 1.olmuş zaten nie korksun :D tarkan adam korksaydı albüm çıkarmazdı zaten.. trt hep eurovision geldgnde en popüler olanları seçiyor bu yüzden murat boz veya emir(hiç duymadım kendisni) katılma olslğı %10 :D soner sarıkabadayı hiç dinlemedim ama çok ünlüymüş ve şarkılarına kalitesiz denilio bilmiyorum nasıldır ama sanırsam arabesk rapmiş.. bi bir avrupa yarışması oldgndan onun katılcağnı düşünmem zaten rap seçseydi trt ceza en fazla satış yaptğnda eurovision gelmek üzereydi. :D aslında daha da ünlü olsalar bedük veya wanna be with you gibi bi şarkıya hüseyin karadayı(onuntek o şarkısını seviyorum bu arada)
  • Bu tip bir konu daha önceden açılmıştı sanırım.
  • bengörmedim
  • Konu açmadan önce bölümde arama yapınız.Bu konu daha önce mevcuttu zaten.

http://forum.donanimhaber.com/m_40120503/mpage_1/key_eurovision%2C2011/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.