Şimdi Ara

Europe Karakterlerde farm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğim kadarıyla eu charlarda mastery level e göre item giyilebiliyor... Peki 100 lvl bir eu karakter farm yaparken çok zorlanmaz mı?? Yani 9 gap açtığında elinde 90 lvl silah olucak ve itemleri 91 levelden yüksek olamayacak?? Bu işin çözümü nedir??

• Silah ve takılarda skillerin kaçta bıraktığının önemi yok.Lvlı geldiği zaman giyebilirsin.Ama kıyafetlerde sorun olabilirEn iyisi 92 bırakıp 8 gap yapmak(10 dg gövde ve altını giyebilmek için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Silah ve takılarda skillerin kaçta bıraktığının önemi yok.Lvlı geldiği zaman giyebilirsin.Ama kıyafetlerde sorun olabilirEn iyisi 92 bırakıp 8 gap yapmak(10 dg gövde ve altını giyebilmek için)

Aynen katılıyorum.Ayrıca 100 lv de 98 silah takıcaksınız silah ve takı mastery falan istemez.En rahat farm bu şekilde olur diye düşünüyorum bende.Ama en iyinin en iyisi hunlarda veya ongda farm yapmak.Hiç son levelde farm yapmadım şahsen çok zaman kaybı oluyor.

• bencede ong farm yap. çok seri sp kasarsın 1 ay arılarla uğraş rahat et derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.