Çavuş
11 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, 2002 model sonrası 1.4 dizel vw Polo arıyorum. 22 bin liraya kadar çıkabilirim.
Forumdan satan arkadaşlara duyurulur

* 2004 sonrası megane 2 hatchback'lere de açığım dizel olmak kaydıyla
Arkadaşlar freelance iş yapıyorum. AppStore'da yayında olan uygulamalarım var. iPhone ve iPad için uygulama geliştirebilirim.

Ilgilenen arkadaşlar pm ile ya da bu konudan irtibata geçerlerse sevinirim.

Ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar 2 hafta önce harici diskime ubuntu kurmuştum, sağolsun sorunsuz çalışıyor. Lakin şöyle bir sorunum var, bilgisayarı her başlatışımda harici diskimin pc ye bağlı olması gerekiyor, yoksa herhangi bir işletim sistemi bulamadı hatası veriyo. Çözümle ilgili bir öneriniz var mı ?? Yardımcı olursanız sevinirim...
Arkadaşlar hercules server ında oynuyorum ve elimde 16lvl som blade var... Piyasa hakkında pek bir bilgim yok 90captan beri pek oynayamadım oyunu.. Sizce ne kadar eder??

Saygılar...
Char Adı ve Serveri : Grimmjow__ -- Hercules
* Build Bilgisi : Full Str Blader
* Özel Notlar : Charımı yine hercules server ında nuker bi karakterle takas yapmak istiyorum.. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir ya da konunun altına yazabilirler..

Arkadaşlar Hercules serverında 74LvL Blade karakterim var. Taxi sine ücretsiz alabilecek ve LvL atlamamda bana yardım edebilcek birine ihtiyacım var...
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla eu charlarda mastery level e göre item giyilebiliyor... Peki 100 lvl bir eu karakter farm yaparken çok zorlanmaz mı?? Yani 9 gap açtığında elinde 90 lvl silah olucak ve itemleri 91 levelden yüksek olamayacak?? Bu işin çözümü nedir??
Arkadaşlar sadece hercules serverinde 80-90 lvl arası bir wizzard almak istiyorum. Sadece o lvller arası olmasını istiyorum. Sp farmının falan olması çok önemli değil ama çok da kötü olmasın.
Arkadaşlar herculesteki goldbotlar yerdeki goldları,çöpleri vs. hiç bişi toplamıyolar

Heralde artık sadece lvl kasıcaklar

Diğer serverlarda durum nasıl??
Arkadaşlar herculeste blader char almayı düşünüyorum. 80-85 lvl arasında olucak ve 100 lirayı da geçmesin istiyorum.. İlginiz için şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
HHIROGARU YAMI NO NAKA KAWASHIİATTE KAKUMEİ NO CHIGIRI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 516
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 26.884 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.