Şimdi Ara

Euro Truck Simulator (Mod vb. Paylaşım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
5
Favori
631.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambetiko

yaw dosyaları mod klasörüne atıyorum ama oyun ana menüye gelmeden atıyor. ne yapmak lazım?

Alıntıları Göster
    skinleri nereye atıyoruz daha doğrusu vehicle klasörü nerede
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

skinleri nereye atıyoruz daha doğrusu vehicle klasörü nerede

Alıntıları Göster
    oyunun kurulu olduğu dizinde base.scs adlı bir dosya var onu winrar programı ile açarsan vehicle klasörünü görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

oyunun kurulu olduğu dizinde base.scs adlı bir dosya var onu winrar programı ile açarsan vehicle klasörünü görürsün.

Alıntıları Göster
    Euro Truck Simulator 2008 oynadım fakat radyo yok galiba belgelerim de ses dosyalarını ogg yaptım ve music klasörüne attım fakat oyunun içinde radio tuşunu bulamadım nerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoMatterWhat

Euro Truck Simulator 2008 oynadım fakat radyo yok galiba belgelerim de ses dosyalarını ogg yaptım ve music klasörüne attım fakat oyunun içinde radio tuşunu bulamadım nerde?

Alıntıları Göster
    oyunun beta sürümünde radyo özelliği yok ağustos sonunda ingilizce çıkacak olan full sürümde olmasını temenni ediyoruz
  • quote:

oyunun beta sürümünde radyo özelliği yok ağustos sonunda ingilizce çıkacak olan full sürümde olmasını temenni ediyoruz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: erenulasdurlu

Ben warez-bb den full sürümünü indirdim sadece dili almanca oyun full ama radyo yok beta değil indirdiğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoMatterWhat

quote:

Ben warez-bb den full sürümünü indirdim sadece dili almanca oyun full ama radyo yok beta değil indirdiğim.

Alıntıları Göster
    mod paylaşım konusu sohbet yerine döndü.ets nin kendi konusunda konuşalım istersen burası mod paylaşım yeriingilizce verisyonu çıkana kadar bekleyeceğiz kimisi beta diyor kimisi full.birçok sitede 150 ve 230mb lık iki değişik versiyonu var ama ikiside aynı birinde direct ve acrobat dosyaları falan konulmuş.benim kendi düşüncem bu ay sonunda çıkacak olan ingilizce versiyonunda birkaç değişik özellik eklemeyebilirlerki buda radyo,yeni marka tırların oyuna eklenmesi vs.. gibi buda full sürüm olur bizim açımızdan.umarım yanılmam yoksa çoğu kişi hayal kırıklığına uğrar benim gibi

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenulasdurlu -- 18 Ağustos 2008; 3:12:12 >

• quote:

mod paylaşım konusu sohbet yerine döndü.ets nin kendi konusunda konuşalım istersen burası mod paylaşım yeriingilizce verisyonu çıkana kadar bekleyeceğiz kimisi beta diyor kimisi full.birçok sitede 150 ve 230mb lık iki değişik versiyonu var ama ikiside aynı birinde direct ve acrobat dosyaları falan konulmuş.benim kendi düşüncem bu ay sonunda çıkacak olan ingilizce versiyonunda birkaç değişik özellik eklemeyebilirlerki buda radyo,yeni marka tırların oyuna eklenmesi vs.. gibi buda full sürüm olur bizim açımızdan.umarım yanılmam yoksa çoğu kişi hayal kırıklığına uğrar benim gibi

edit:imla

Alıntıları Göster
    hocam şu gitgel mod ne zmn bitiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

hocam şu gitgel mod ne zmn bitiyor?

Alıntıları Göster
    Bir adet Ingilizce modu olduğu iddia edilen dosya var. Denemek isteyenler ;

http://rapid-share.com/files/138158774/Euro.Truck.Simulator.ENG_Launcher.rar.html

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

quote:

sağol

Alıntıları Göster
    BUÇUKLU vites modu bende çalışmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihman7878

BUÇUKLU vites modu bende çalışmadı

Alıntıları Göster
    ÇOK YERİNDE Bİ TOPİK DÜŞÜNENDEN HAZIRLAYANDAN ALLAH RAZI OLSUN.

ZAMANINDA BİTARAFLARIMIZI YIRTTIK HAULİNDE DE YAPALIM DİYE...KİMSE
    ORALI BİLE OLMAMIŞTI.MİLLET 80/90 SAYFA KARIŞTIRIYOR ORDA LİNK
    BULABİLİRMİYİM DİYE..

ESAS BURASI FULL SÜRÜMDE ŞENLENİR..HADİ İYİ YOLCULUKLAR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: #GECE#

ÇOK YERİNDE Bİ TOPİK DÜŞÜNENDEN HAZIRLAYANDAN ALLAH RAZI OLSUN.

ZAMANINDA BİTARAFLARIMIZI YIRTTIK HAULİNDE DE YAPALIM DİYE...KİMSE
    ORALI BİLE OLMAMIŞTI.MİLLET 80/90 SAYFA KARIŞTIRIYOR ORDA LİNK
    BULABİLİRMİYİM DİYE..

ESAS BURASI FULL SÜRÜMDE ŞENLENİR..HADİ İYİ YOLCULUKLAR..

Alıntıları Göster
    156 mb indirdikten sonra bu oyunu oynayabilirmiyim 18 Wheels of Steel Haulin ek paketi felan değil dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yosicah_TR

156 mb indirdikten sonra bu oyunu oynayabilirmiyim 18 Wheels of Steel Haulin ek paketi felan değil dimi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: chatlak53

DeğiL arkadaşım bu ayrı bi oyun indir =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceceyo06

quote:

Orjinalden alıntı: chatlak53

DeğiL arkadaşım bu ayrı bi oyun indir =)

Alıntıları Göster
    expendiren sie 1 neusland bu nedemek oluyor birtek bu kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dohc vtec

Alıntıları Göster
    Size Barcelona'da Dinlenebilecek güzel bir şarkı sunuyorum. İyi oyunlar...

http://rapidshare.com/files/137948995/La_Rumba_De_Barcelona.rar

• quote:

Orijinalden alıntı: locheet

Size Barcelona'da Dinlenebilecek güzel bir şarkı sunuyorum. İyi oyunlar...

http://rapidshare.com/files/137948995/La_Rumba_De_Barcelona.rar

Alıntıları Göster
    yaa arkadaslar gece modunu indirdim ve direk zipli sekilde mod klasörüne attım..bu yaptığım işlem doğrumu acaba....çünkü ben bi farklılık göremedim...nasıl yapıcamı anlatırsanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mokko

yaa arkadaslar gece modunu indirdim ve direk zipli sekilde mod klasörüne attım..bu yaptığım işlem doğrumu acaba....çünkü ben bi farklılık göremedim...nasıl yapıcamı anlatırsanız sevinirim..

Alıntıları Göster
    valla çok teşekkür ediyorum bide ingilizce yaması olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokko

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mokko

zipten çıkartıp atıcaksın scs doyası olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: dohc vtec

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cİHAn_33

yeni ülke açıcan

n ye bas virtşaft gibi bişey var tıkla oraya ülkeye bas aşağıda bişey çıkçak ona bas al

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

quote:

Orjinalden alıntı: cİHAn_33

yeni ülke açıcan

n ye bas virtşaft gibi bişey var tıkla oraya ülkeye bas aşağıda bişey çıkçak ona bas al

Alıntıları Göster
    xenon farları indirdim belgelerim > ets > mod içine klasörü attım
    material > decal olarak attı içindede beam_hi beam_lo var. ama çalışmadı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.