Şimdi Ara

EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
84.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daf95xf

Az önce Logitech Driving Force GT aldım,tüm ayarlamaları yaptım,ama sadece direksiyonu ayarlayamadım,ne sağa ne sola dönmüyor :( gaz,fren,vites değiştirme,korna,silecekler,sinyallerin hepsini ayarladım ama direksiyonda hiç hareket yok :( her şeyi de yaptım

Sürücüsünü kurdunuz mu ? bütün baglantılarını yaptınız mı ? bunlar yapılmışsa sorun çıkarmaması lazım hocam
  • Yararlı bir konu elinize sağlık acayip keyifli bir oyun gt force la :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: armi

Yararlı bir konu elinize sağlık acayip keyifli bir oyun gt force la :))

Saolun hocam birşey degil. Evet gerçekten keyifli oluyor GT ile
  • teşekkürler faydalı bir konu dfgt olanlar için ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhasan

teşekkürler faydalı bir konu dfgt olanlar için ;)

Birşey değil hocam. İyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu henüz almadım orjinali için 9 kasımı beklıyorum. Steel serisinde klavye ile oynamak resmen zulümdü. Klavye ile Logitech GT arasındaki farkı bilen arkadaslar yazarsa sevinirim. 300 Liraya değermi ? Bende ps3 yok belki birde dirt 3 oynarken işime yarıyacak direksiyon. Cevaplarınız için tşkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnkownArtist

Oyunu henüz almadım orjinali için 9 kasımı beklıyorum. Steel serisinde klavye ile oynamak resmen zulümdü. Klavye ile Logitech GT arasındaki farkı bilen arkadaslar yazarsa sevinirim. 300 Liraya değermi ? Bende ps3 yok belki birde dirt 3 oynarken işime yarıyacak direksiyon. Cevaplarınız için tşkrler

Şimdiden hayırlı olsun oyununuz.

Alıcaksanız sıfır biraz fiyatı yuksek 2. el olarak düşünmenizi tavsiye ederim. Ama yok illaki sıfır alırım diyorsanız bence yine degicek bir ürün. İşinizi çok çok görücektir çok vites takıntınız yoksa ve debriyaj

• Teşekkür ederim.

2.ci ellerini araştırdım, kimse malına kötü demiyor. Onlara sorarsan garantisi bitmiş ama hala sıfır ürün elindekiler Durum böyle olunca 200-225 lira civarında hepsi. Havale yolu ile 260 Liraya sıfır ürün buldum. Forumdan edindiğim karar doğrultusunda ordan sipariş geçicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnkownArtist -- 3 Kasım 2012; 21:32:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnkownArtist

Teşekkür ederim.

2.ci ellerini araştırdım, kimse malına kötü demiyor. Onlara sorarsan garantisi bitmiş ama hala sıfır ürün elindekiler Durum böyle olunca 200-225 lira civarında hepsi. Havale yolu ile 260 Liraya sıfır ürün buldum. Forumdan edindiğim karar doğrultusunda ordan sipariş geçicem.

Tabi hocam size nasıl uygun geliyorsa hayırli olsun

• Ben de kendi ayarlarımı paylaşayım. En iyi sürüş keyfi için diğer arkadaşlar da paylaşırsa daha da geliştirebiliriz belki;

EURO TRUCK SIMULATOR 2 Logitech Driving Force GT Ayarı

• quote:

Orijinalden alıntı: daf95xf

Az önce Logitech Driving Force GT aldım,tüm ayarlamaları yaptım,ama sadece direksiyonu ayarlayamadım,ne sağa ne sola dönmüyor :( gaz,fren,vites değiştirme,korna,silecekler,sinyallerin hepsini ayarladım ama direksiyonda hiç hareket yok :( her şeyi de yaptım

oyunda seçenekler bölümünde ki kontroller bölümüne gelin sonra direksiyon ekseni seçeneğinin yanına tıklayıp direksiyonunuzu sağa ya da sola çevirin orada ''joy wheel axis'' yazması gerekiyor bu şekilde yaparsanız olması gerekiyor.
  • dfgt yi ilk kez kullandım şuan. Alanlar keyfini biliyor arkadaş harika bi sürüş deneyimi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

dfgt yi ilk kez kullandım şuan. Alanlar keyfini biliyor arkadaş harika bi sürüş deneyimi veriyor.

• Şimdiden notumuzu düşelim yarın lazım olacak dfgt elime ulaşınca.
  • arkadaslar ben direksiyonu yaptimda gaz pedali ayarini bozdum :/ otomatik gibi surekli gazda gidio benlm tir sadece frene basinca duruo

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

arkadaslar ben direksiyonu yaptimda gaz pedali ayarini bozdum :/ otomatik gibi surekli gazda gidio benlm tir sadece frene basinca duruo

ayarları yeniden yapmayı deneyin hem oyun ayarlarından hemde yazılımdan
  • arkadaşlar bende sol alt köşedeki ikon çıkmıyor yani Logitech Profiler seçeneği. Başka nerden girebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda1060

arkadaşlar bende sol alt köşedeki ikon çıkmıyor yani Logitech Profiler seçeneği. Başka nerden girebilirim ?

Resimde işaretledim. Oradan birde dene bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

arkadaşlar bende sol alt köşedeki ikon çıkmıyor yani Logitech Profiler seçeneği. Başka nerden girebilirim ?

Resimde işaretledim. Oradan birde dene bakalım.

Teşekkürler

• quote:

Teşekkürler

rica ederim bişi degil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.