Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.088
Cevap
377
Favori
3.637.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35673568356935703571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.37 güzel olmuş sonunda cam açabiliyoruz, ancak tünel ve alt geçitlerde ses değişimi baya yapay

• Arkadaşlar güncellemeyi yaptım bir kaç sorum olacak araçtan inme yürüme nasıl oluyor? Ve cam açmayı nasıl yapıyoruz hangi tuşla?

Teşekkürler.
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    servis de sadece yani aracı modifiye ederken
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam peki tırın içinde camı nasıl açıyoruz?

Birde ben 40-60 arasında gezinen fps alıyorum ölçekleme çoğu yerde %100 yada en fazla %125 önerilmiş siz yukarı mesajlarda %200 önermişsiniz sistemi çok yüksek olmayanlar içinde mi böyle olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 6 Mayıs 2020; 0:30:56 >
    klavye ayarlarından tuş ataman gerek boş geliyor aynen ekran kartın güçlüyse 200 yada 300 olabilir
  • Steam üyeliğini alıp demo versiyonunu kurdum. Elimdeki notebook ile oynanıyor, ancak grafikler düşük tabi ki. Bu oyunla birlikte kullanmak için bir direksiyon seti bakıyorum. Kontorland AP7 nasıldır acaba? Fiyat olarak diğerlerine göre daha uygun. Elimde PS4 de olduğundan onunla da uyumlu olsun istiyorum. Bu direksiyon hakkında yorum yapabilecek kullanan arkadaşlar var mıdır?
    İnceledim de klavye ayarlarını cam açma seçeneğini bulamadım tuş atayacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @oktay1910
    Klavye ayarlarına bakınız sol cam açma, sol cam kapama diye seçenekler olmalı.

@WhiTeRaVeN
    Böyle oyuncaklara para vermeyiniz. 2. El driving force gt bakınız. (Ps4 uyumlu değil veya aparat gerekiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 6 Mayıs 2020; 18:54:41 >
    var kardeşim dikkatli bak sol sağ ayna açma kapama diye var alt resimde gösterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Mayıs 2020; 19:9:50 >
  • yeni güncellemeyi beğenmedim,sesler leş gibi
    her türlü ayarı yaptim 2 saat sırf bunun için uğraştım,yok abi olmuyor
    Teşekkür ederim hocam.

rica ederim iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

yeni güncellemeyi beğenmedim,sesler leş gibi
    her türlü ayarı yaptim 2 saat sırf bunun için uğraştım,yok abi olmuyor
    aynı şeyi yazacaktım bende.
    motor sesleri eskisinden daha berbat olmuş.
    sadece dipgaz yapınca bi motor sesi duyuyorsun, vites geçişlerinde tır sanki stop edip tekrar çalışıyor,
    gaza basmadan rölantide gidince motor sesi hiç çıkmıyor.
    Sesler hiç tatmin edici değil gerçekten tır sürüyormuş hissi vermiyor.
  • Yeni motor seslerini abartılı bulan tek ben miyim?
  • Motor sesi çok kötü yok mu bir çözümü.
    Ayni dediğiniz gibi vites geçişinde stop ediyor gibi. Rolantide gaza basınca bir anda gürültü geliyor motor sesi ile alakası yok.

• Kabin sesi, motor sesi ayarlanıyor fakat yine de rahatsız edici. Özellikle yeni kasa Scania'nın içinde sesten oynanmıyor, dinlediğim müzikten de bir şey anlamıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: eski_nesil

Kabin sesi, motor sesi ayarlanıyor fakat yine de rahatsız edici. Özellikle yeni kasa Scania'nın içinde sesten oynanmıyor, dinlediğim müzikten de bir şey anlamıyorum...
    Motor seslerini gerçekçi yapmaya çalışmışlar ama becerememişler.
    Umarım kısa sürede düzeltilir yoksa bu haliyle soğudum oyundan.

• SAnki aramızda gerçek tır şöförleri varda oyunun sesini beğenmemişler :):):)

Şaka şaka bende size katılıyorum arkadaşlar.
  • bendede mercedes actros var ses sivrisinek vızıltısı özellikle yeni kasa tırlarda sanırım ayarsız sadece bir vızıltı geliyor güncelleme sesleri bellemiş geçmiş.

DORSE sıkıntım var BENZİN gibi maddeler taşıayacağım DORSE çıkmıyor bende bunu satın alamıyorum nedendir acaba bilen varmı ? kare dorseler değil yuvarlak olanlar.
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    bende bunu yazacaktım ama şaka değil ciddi beğenmeyenler tır şoförü sanırım
  • 
Sayfa: önceki 35673568356935703571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.