Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34313432343334343435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, direksiyonla oynuyorum. Şu aralar işlerin yoğunluğundan direksiyonu bile kuramıyorum, öyle kutusunda yatıyor. Ana sürümü aldım, yaz indirimlerinde haritayı falan da alırım eğer beğenirsem.
  • iyi fiyata almışın new mexico haritası çok güzel keyif alacağını düşünüyorum direksiyonda varsa

@nightsoldier direksiyon varsa beğeneceğini düşünüyorum o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Harita dlcleri (map booster), kargo paketleri (cargo bundle) alınabilir. Ucuz olsun derseniz essentials paketi alınabilir.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=130567832

@mito1172

Bu sistemde çoklu monitör olmalıydı. Onun haricinde güzel olmuş.

Teşekkür ederim hocam, ikisini de aldım
  • online mod ' a nasıl giriyorduk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

online mod ' a nasıl giriyorduk ?

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    G29 var hacı.başladım bir tur attım.
    görüntü ayarları fulde.ölçeklemede %400 de.ets den daha stabil çalışıyor.
    yalnız biraz donuk mu desem durgun mu desem değişik geldi oyun.yalnız ses mükemmel.görüş açıları çok basık daraldım.
    ets yi ilk çıktığından beri oynuyorum çok alışmışım bunu baya yadırgadım.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    ilk başta bana da tırın içi dar gelmişti sonra alıştım artı videodaki tırı aldım daha geniş içi. valla benim hoşuma gidiyor herkesin zevki başkadır tabi
  • Arkadaşlar şuan ATS'de bütün map açık mı ? Bi ara bi bakmak için indirip yarım saatliğine uğraşmıştım fakat haritada küçücük bir bölüm açıktı. O durum orjinalde de geçerli mi acaba ? Parça parça mı geliyor hala oyun ?
  • hepsi açık mı derken ne demek istediğini pek anlamadım ama en son New Mexico dlc geldi alınca haritaya ekleniyor Arizona zaten bedava. korsanda bunlar eklendi mi bilemem

New Mexico
    http://store.steampowered.com/app/684630/American_Truck_Simulator__New_Mexico/

Arizona
    http://store.steampowered.com/app/463740/American_Truck_Simulator__Arizona/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Ocak 2018; 1:51:43 >

alışcaz yavaş yavaş.sağol arkadaşım.
    Hocam oyun ilk çıktığında haritanın tamamı açık değildi diye hatırlıyorum ben. Yani güncelleme ile açılacaktı ben yanlış biliyorumdur belki. O zaman şöyle sorayım dlcsiz haritası yeterince büyük mü ? Haritanın dlcsiz büyüklüğü nasıldır biri ss atabilir mi bana rica etsem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım belki ilk çıktığında Arizona falan yoktur tam bilmiyorum o yüzden küçüktü haritanın resmini çekip koyarım akşam bir fikir edinirsin
    EKLEME: işaretlediğm yer hariç harita resimdeki gib New Mexico dlc alırsan işaretlediğim yerde açılıyor.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Ocak 2018; 15:26:36 >

• Tek seferlik işler alıyorum, çekici mi çok güçlü, oyunda mı sorun var, 45 tonluk yüke bana mısın demiyor, yokuşta hızlanıyor birde.
  • Tek seferlik işlerde iyi tırlar da oluyor. Special transport dlc aldıysanız tek seferlikte direkt 8x4 veriyor.
    Yükü aldıktan sonra ana menüde sağda teknik rapor kısmında tırın özelliklerine bakabilirsiniz.
    Ama kendi tırınızı alacaksanız belli parçalar için belli seviyeleri geçmenizi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam çok teşekkür ederim fakat bir şey sormak istiyorum. ETS'ye göre dlcsiz haritası çok küçük kalmıyor mu
  • tabi ki küçük ama daha kaliteli bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Tek seferlik işlerde iyi tırlar da oluyor. Special transport dlc aldıysanız tek seferlikte direkt 8x4 veriyor.
    Yükü aldıktan sonra ana menüde sağda teknik rapor kısmında tırın özelliklerine bakabilirsiniz.
    Ama kendi tırınızı alacaksanız belli parçalar için belli seviyeleri geçmenizi lazım.

Anladım hocam, evet büyük kargolar paketini almıştım, dediğiniz olmuş o zaman.
    Bu arada yokuş, dik yol yok mu koca oyunda, her yer düz, her yer asvalt.
  • İskandinavya tarafında güzel yollar var. İtalya dlc'si de videolardan gördüğüm kadarıyla güzel yollara sahip. Resmi olmayan harita modlarını da deneyebilirsiniz. Promods en iyisidir. Peru mapte toprak yollar var (nette videolarına bakabilirsiniz.), Yks Team Türkiye haritası var(Antalya-Mersin yolu bence çok güzel), Rusmap var(denemedim).

Ekleme, kendi çekimim iki video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 20 Ocak 2018; 15:10:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Gta oynarken arabayı seçip kullanabiliyorsunuz,kullanıcılar araba tercihinde bulunabiliyorlar bu nedenle sorun yaşamamak için (lisans alınmadıysa) birebir aynısını yapmıyorlar scs'de ise ai araçlarla sizin bir işiniz yok olabilecek olanlarda ya isminde ya görünümünde farklılıklar mevcut.

Kesin bilgi sahibi değilim elbette sadece böyle olmalı diye düşünüyorum,eğer farklı bir bilgi varsa bende öğrenmek isterim.

Hocam ne yaptın tırı Mp çıkalı kaç sene geçti bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Araba Oslo'da garajımda, Arada girip çalıştırıyorum temizliğini yapıyorum. Şaka bir tarafa yaklaşık bir senedir oynayamıyorum,ekran kartını satınca yenisini almak nasip olmadı,onboard'ın kaldırabildiği oyunlara bakıyorum,güzel günlerdi şimdi videolara bakıyorum yerli-yabancı farketmiyor biri hata yapsında banlatayım diye dolanıyorlar,o yüzden mp merak etmiyorum,ama kart alabilirsem sp MAN ile yola devam.
  • 
Sayfa: önceki 34313432343334343435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.