Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim hocam. Olur böyle yanlış anlaşılmalar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: sananebak

Hocam arkadaşın kast ettiği “M” harfine basınca oyunun haritası çıkıyor ya onu kast ediyor. Bir mod felan değil yani. Şehirleri, ülkeleri vb. gösteren bildiğimiz harita :)

he pardon ya ben onu H yaptığım için anlamadım teşekkür ederim uyardığın için

ben anlatamadım asıl, kusuruma bakmayın :) normal haritaya girme.. ülkeleri şehirleri gösteren standart harita..

yaşadığım sorunlar bunlar ama yük taşımaya, hızı 80e sabitleyip direksiyon sallamaya devam :)

• Scaniacılara gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    estağfurullah ne kusuru bu görüntü sorunları ve kasmalar pc donanımı düşükse ondanda olabilir her yıl görseller grafikler değişiyor oyunda çünkü neyse oynanıyorsa sorun değil iyi oyunlar
  • Merhabalar, bu oyuna son zamanlarda yeni bir grafik güncellemesi mi geldi? Uzun süredir girmiyordum da oyuna. Şimdi aynı ayarlarla girdim biraz bakınayım diye, ilk dikkatimi çeken şey hız göstergeleri çok netleşmiş sanki %200 ölçekleme ile bile çok net geldi, belki aldığım tırla alaklıdır da genel olarak da ufak kalite artışı var gibi sanki.
  • Oyuna /fix komutu geldi bilginize.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    o ne ki açarmısın
  • quote:

o ne ki açarmısın

Videomda detaylıca anlattım hocam kafanıza takılan varsa diye bırakayım şuraya ayrıca görsel olarak denemelerde mevcut videoda.
    Kısaca tırınızı artık servise gitmeden tamir edebiliyorsunuz ve No Damage modu yasak

Eyvallah izleyelim teşekkürler dorse tamiri süper olmuş bir de devrilince düzeltme olsa süper olurdu çünkü dün gece davarın biri durduk yere çarpıp devirdi servisten çıkıyordum çıkmadan durdum gelen vardı baktım oda durdu sellektörle geç diyor eyvallah insanmış deyip taktir ettim ulan hayvanmış meğer çıktım 2 adım gittim arkamdan belirip bir vurdu devirdi ve çekip gitti şoka girdim nasıl bir manyak bu çözzemedim neyse dünya garip insanlar garip oldu sonumuz hayrolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Ocak 2018; 19:33:15 >

bende olmadı ya bu /fix yazıp enterliyorum hasar değişmiyor ve çıkan yaz 2ci resimde.

EDİT: iş çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Ocak 2018; 21:56:59 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Chat'e yazacaksın , konsol değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Chat'e yazacaksın , konsol değil

yapma yav ben konsol sandım teşekkürler bende diyorum bu konsolu nasıl alta almış

• merhaba arkadaşlar euro truck simulator 2 oyununu yeni aldım ve serbest çalış modunda böyle bir hata ile karşılaştım.serbest çalış modunda kesinlikle oynayamıyorum ne yapmam gerekiyor bana bi yardım eder misiniz? ne yapmam gerekiyor sistemim kesinlikle yeterli msi 16gb ram 7700hq işlemcim ve gtx 1050 ekran kartım mevcut sistemden değil ama bi hata var çözemedim oyunda steam üzerinden orjinal olarak aldım.şimdiden teşekkürler

• dogukaninal D kullanıcısına yanıt
    oyun buga girmiş.
    oyundayken f7+enter yaparsanız servise atar
  • quote:

bende olmadı ya bu /fix yazıp enterliyorum hasar değişmiyor ve çıkan yaz 2ci resimde.

EDİT: iş çözüldühttps://store.donanimhaber.com/b3/80/f8/b380f8d3a6b9b672de1e62adb09633dd.jpghttps://store.donanimhaber.com/4c/67/fd/4c67fdbff236338b1291c353c9d7ba09.jpg

Haha hocam chate yazman gerekiyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• basküle çıkmadan olmaz
    aynen öyleymiş
  • Hazır konsol demişken konsolda "/" nasıl yapılıyor? Normal olarak 7 + Shift yemiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Hazır konsol demişken konsolda "/" nasıl yapılıyor? Normal olarak 7 + Shift yemiyor.

Hocam sonra tersleyince neden tersliyorsun deniyor, Allah aşkına ben konsol açmayı mı sormuşum bir okuyun ya Allah aşkına okuyun ne yazmışım önce bir bakın! Bunun yanlış okumakla da bir alakası yok yani tamamen alakasız bir cevap atıyorsunuz. Ben konsolda slash işaretinin nasıl yapıldığını sormuştum.

• Konsolda İngilizce klavye düzeni var. Shift'in yanındaki "., :" tuşu. Numlocktaki "/" tuşu da kullanabilirsiniz.
    https://goo.gl/images/b9xzCd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 11 Ocak 2018; 16:45:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34293430343134323433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.