Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.104
Cevap
377
Favori
3.637.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: master_axe

ben direksiyon döndürmeyi mouse ile yapıyorum . ETS den beri öyle kullanıyorum çok zevkli. Tuşlarda bas çek bas çek hoşuma gitmiyorum. Mouse az çeviriyom az dönüyor süper.

kesinlikle yen keşfettim ben

quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

onlar yeterki key versin hallederiz

STDS oyunuda orjinal olması lazım :) net üzerinden listeye eklenecegi için ;)

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Level dergisi bu oyunun çıkış tarihini 12 agustos olarak listelemis

degiştirdiler eylül olarak görünüyor ama kesin birşey yok

• ya bu çıkış tarihi muhabbeti aklıma geldikçe bu videoyu paylaşasım geliyor

• yaok haziran yok temmuz yok ağustos şimdi de eylül mü oldu yuhh diyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Fare ile denedin mi ? ben denedim vazgeçemedim bir daha fareden, sol tuş gaz sag tuş fren dreksiyon keyfi veriyor az çok

Ben ufak bir ayarla F310'u ayarladım, tam olarak triggerlara ve analoglara duyarlı hale geldi ancak G27 diyorum çünkü o başka
  • az önce scs'nin bloguna baktım adamlar hala STDS için yok haritaydı yok bilmem neydi yardırıp duruyolar. iyice sinirleri gerdiler. yahu kardeşim çıkarın şu oyunu artık la
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Evet arkadaşlar Kapak resmimiz piyasaya sürüldü, sıcak sıcak. . İftara kadar bekleyin

quote:

We have an announcement for you! Euro Truck Simulator 2 Front cover box art! There may be a few changes before release date, but this is what you can expect to see on store shelves later this year!

Açıklamada yazmışlar.. Çıkmadan önce değşiklik olabileceğini söylemişler, bire bu yıl raflarda görecekmişiz bu oyunu. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MJoRaYuLuN -- 3 Ağustos 2012; 17:34:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Ben ufak bir ayarla F310'u ayarladım, tam olarak triggerlara ve analoglara duyarlı hale geldi ancak G27 diyorum çünkü o başka

vallahi gameped işine girmem :) dreksiyon setine eyvallah baş tacı

quote:

Orijinalden alıntı: the beast

az önce scs'nin bloguna baktım adamlar hala STDS için yok haritaydı yok bilmem neydi yardırıp duruyolar. iyice sinirleri gerdiler. yahu kardeşim çıkarın şu oyunu artık la

sakin hocam STS de para verdik çıkarsınlar zaten STS paket çıkarmasalarda gecikecek oyun ;)

quote:

Orijinalden alıntı: MJoRaYuLuN

Evet arkadaşlar Kapak resmimiz piyasaya sürüldü, sıcak sıcak. . İftara kadar bekleyin

nerden buldun bunu heycanlandırma bizi

• quote:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

quote:

We have an announcement for you! Euro Truck Simulator 2 Front cover box art! There may be a few changes before release date, but this is what you can expect to see on store shelves later this year!

Açıklamada yazmışlar.. Çıkmadan önce değşiklik olabileceğini söylemişler, bire bu yıl raflarda görecekmişiz bu oyunu. .

kapak resmi de çıktığına göre arefeye yaklaşılıyor demek

• quote:

quote:

nerden buldun bunu heycanlandırma bizi

dağıtıcı firmadan (:
    Excalibur Publishing facebook sayfasında yayınladığı gibi koydum. .

• Xenonlarını öptüğümün Scania'sı, cansın can...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_tgx_540

quote:

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

quote:

kapak resmi de çıktığına göre arefeye yaklaşılıyor demek

valla açıkcası şu dağıtıcı firmanın verdiği tarihte çıkacak diye biliyorum, pek değişeceğini sanmam. . "21st September 2012"

• quote:

Excalibur Publishing facebook sayfasında yayınladığı gibi koydum. .

yeni gördüm faceden kusura bakma :)

quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Xenonlarını öptüğümün Scania'sı, cansın can...

• aman tarih değişmesin.yeni şoka dayanamam
  • quote:

quote:

Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler hocam

quote:

this is what you can expect to see on store shelves later this year!

Yalnız cümlenin şu kısmından iki anlam çıkarıyorum

• Bu yılın sonlarına doğru mağaza raflarında görmeyi bekleyeceğiniz hali budur.

• Sonra oyun bu yıl çıktığında mağaza raflarında bla bla..

Yine paradox.. Güya İngilizcemiz var

• bu yılın sonlarında çıkmayı umut edecekmişiz,o bile kesin değil yani
  • STD pack geldi beyler hadi bakalım en hızlı kim olucak ve ETS2 keyi kim kapıcak zor valla görevler
  • artık şu oyun bu ay çıksın daha niye bekletiyorlar
  • hadi kolay gele...
  • quote:

STD pack geldi beyler hadi bakalım en hızlı kim olucak ve ETS2 keyi kim kapıcak zor valla görevler

Nerden temin edebiliriz dostum
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.