Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

pekı su anda polonyalı modcu tarafından cıkarılmıs mı,varmı yoksa cıkacak mı

Yok çıkarılmış bir şey beta görüntüler v.s yayınlanıyor ayda birkez. çıkınca haberimiz olur.

Valla cıkmasını ıple cekıyorum sıngle artık sıktı.eger duzgun bı sekılde cıkarsa harıka olur

• Multiplayer olayı nasıl olacak merak ediyorum. Single oyun multiye nasıl çevrilir ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

@fenah2007
    Hocam ilk cümleyi anlamadım ben, böyle reklamlar veriyim mi yoksa vermiyyim mi? Kafa gitti valla
    Bağırma olayı için hocam 26-27 Martta bizim okula bekliyorum o zaman; o gün bi etkinlik olucak ve ford da büyük bi ihtimalle katılır Konferansın ortsında kalkar beraber bağırırız reklamdaki gibi; artık anlayana değil mi?
    Bu arada bu yerli araba markası Türkiye'nin olduğu gibi benim de kanayan yaram Şöyle bizim de, ün yapmış bi markamız olsa ahhhh ama olcak inş, biz yaparız bunu ama biraz uğraşmak gerekiyor tabiki. Pat diye olmaz böyle şeyler....
    PM konusunda ise: ben de sıkıntı çektiğimi söyleyebilrim O nedir öyle yahu PM geliyoi hiç haber verdiği yok! Ondan dolayı ben de düzenli olarak kontrol etmeye çalışıyorum. Arada sizinkine benzer sorunlar da çıkıyor tabiki. Ama bi an üzüldüm uzun yazdım diyince Neye üzüldüm peki? Hem siz o kadar uğraşmışınız yazmak için gönderememişsiniz hem de sizin yorumlarınızı okuyamayacağıma üzüldüm. Ama sonra kaydettim yazdığınızı görünce havalara uçtum İstediğiniz zaman yollayın hocam, Mailden yollamak isterseniz, benim profilde mail adresim kayıtlı, güncel de kullanıyorum o maili. Olmadı yine PM'den size mail adresimi atarım (İşimiz yine PM'ye düştü )

Ara derken hocam konuya reklam arası mabında yani vermen iyi olur böle reklamları mabında söyledim.

İnş hocam Allah nasip ederse gelmek isterim hayırlısı Gelirsem biz bağırırız anlayan anlar anlamayan sorar anlatırız yepyeni forcular ETS ciler kazandırırz ulkemize

Aynen hocam hemen olacak şeylerde değil ama bu konuda bir ilerleme kaydeden yada kafasında tasarlayanda yok böle şeyler hiç duymuyoruz. Bütün zenginler inşaat peşinde izmirde ev dikilmedik yer yok yeşil alan bulabilene aşkolsun. Niyeyse motorlu araç sektorune yatırım yapmayı düşünmüyor kimse aslında yapılsa azcık kaliteye odaklansa pekala diğer markalar gibi un yapar. Bakalım inş biri çıkar da yapar bu işi.

Pm hocam valla forumun en büyük sorunları bu ara senin bir mesajını 13 mü 15 mi ne gun sonra gordum oda ottomania hocama pma tıcakken sanada söylemiştim. Birine pm atmıcak olsam ole kalıcak gidicek valla bu forumdan en azindan birbirimize pma tarsak atan kişiyi attığı kişiyi uyarsın buradan bir mesajını alıntı yaparak yada mesajımı haberdar et kısmından çünkü o düzgün çalışıyor maşallah mesaja bakmazsan her sayfa yenileyişinde tak diye ekranın ortasında beliriyor mesajın alıntı yapıldı diye. Kaydetmek dediğin gibi hocam ilk aklıma gelen şey oldu bir daha yazmakla uğraşmaktansa

Ben bir daha pm denerim hocam olmazs mail atarım sana. ( kürkü dükkanı hesabı pm siz olmuyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 11 Şubat 2013; 23:08:17 >

• Yeni bir sefer, yeni bir heyecan. Herkese iyi yolculuklar. :)

[simage]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    [/simage]
  • Şu oyuna ek olarak otobandan ziyade dar, virajlı, inişli çıkışlı yollar gelse oyun zevki biraz daha artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Multiplayer olayı nasıl olacak merak ediyorum. Single oyun multiye nasıl çevrilir ilginç.

San Andreas oyunu multiplayer'a çeviren adam bunuda çevirir sanırım
  • Güncel harita git gide sıkmaya başladı. Hep aynı yollardan geçmek baydı artık. Orjinal haritadan başka keyifli yollar içeren harita linki bilenler yollayabilirler mi ?
  • 250 bin kilometre olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

250 bin kilometre olmuş

Ömrünüz yollarda geçiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Multiplayer olayı nasıl olacak merak ediyorum. Single oyun multiye nasıl çevrilir ilginç.

San Andreas oyunu multiplayer'a çeviren adam bunuda çevirir sanırım

ney bu multiplayer hikayesi gerçekten varmı gelcekmi böyle bir şey ets 2 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Güncel harita git gide sıkmaya başladı. Hep aynı yollardan geçmek baydı artık. Orjinal haritadan başka keyifli yollar içeren harita linki bilenler yollayabilirler mi ?

Yeni harita kullanmak için yeni profil açmak gerekiyor sırf o yüzden oyunun kendi haritasında oynuyorum.
  • neredeyse 1 aydır girmiyordum oyuna. dün yaptım update imi, daldım oyuna. volvo nun motor sesi bayağı hoşuma gitti. iveco ve volvonun lisansının alınmış olmasıda iyi oldu. bir tek M-B kaldı. onuda alsalar çok daha iyi olur.
    herneyse, oyuna retarder falanda eklemişler. bu nedir, ne işe yarıyor ve nasıl çalışıyor biri kısaca bahsederse sevinirim. daha önceden yazmışsınızdır eminim ama ben bulamadım

edit: ha bide şanzıman koymuşlar o ne işe yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 12 Şubat 2013; 13:38:21 >
  • Oyunun yeni patch ini yükledim. Seviye 28 idim. Daha sonra teslimat yaptım. Yaptıktan sonra bir baktım seviye 22 den seviye 23 e atlıyorum. Orjinal serial ile oynamıyodum. Herhalde ondan seviye düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Güncel harita git gide sıkmaya başladı. Hep aynı yollardan geçmek baydı artık. Orjinal haritadan başka keyifli yollar içeren harita linki bilenler yollayabilirler mi ?

Yeni harita kullanmak için yeni profil açmak gerekiyor sırf o yüzden oyunun kendi haritasında oynuyorum.

Bildiğiniz yeni harita var mı gerekirse yeniden başlarım. Benim için sorun olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

Bildiğiniz yeni harita var mı gerekirse yeniden başlarım. Benim için sorun olmaz.

Şu harita için iyi diyorlar. Aslına bakılırsa save problemi olmasa bende yeni bir haritada başlamak istiyorum.

Harita

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

neredeyse 1 aydır girmiyordum oyuna. dün yaptım update imi, daldım oyuna. volvo nun motor sesi bayağı hoşuma gitti. iveco ve volvonun lisansının alınmış olmasıda iyi oldu. bir tek M-B kaldı. onuda alsalar çok daha iyi olur.
    herneyse, oyuna retarder falanda eklemişler. bu nedir, ne işe yarıyor ve nasıl çalışıyor biri kısaca bahsederse sevinirim. daha önceden yazmışsınızdır eminim ama ben bulamadım

edit: ha bide şanzıman koymuşlar o ne işe yarıyor?

Hocam retarden bir nevi el freni gibi düşün ayak freni yerine el ile kademeli olarak çekiyorsun aracı yavaşlatıyor.
    Bir fren çeşidi diyelim biz buna genelde ağır tonajlı araçlar için yapılır.
  • araç içi sesler çok az geliyor bana, sizde de öyle mi yoksa bende mi sorun var acaba?
    bu arada ben retarderın ıslığa benzeyen sesine hasta oldum. eskiden otobüs yolculuklarındaki retarder sesleri aklıma geldi :)
  • oyunu indirebileceğimiz bir yer var mı veya satın alabileceğimiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

oyunu indirebileceğimiz bir yer var mı veya satın alabileceğimiz ?

Steam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu harita için iyi diyorlar. Aslına bakılırsa save problemi olmasa bende yeni bir haritada başlamak istiyorum.

Harita

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.