Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaedHrOS Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Oyunu full çözünürlükte oynuyorum fakat diğer şeylerin hepsi düşükte ( Gölge kalitesi hava kalitesi vs.vs)
    ve de çok ışıklı ortamlarda biraz kasma yapıyor. Sistemimde hangi parçaları yükselterek bunu giderebilirim?

Sistem:İntel Dual Core 2.93 ghz 32 bit
    Ekran kartı: Nvidia Geforce 9500 GT - 1gb
    Ram: 2 GB Kingston DDR 3
  • arkadaşlar yine rahatsız ediyorum ama 1.3.1 ile uyumlu hız modu var mı acaba?
  • Bu TIR'lar gerçekte ne kadar mazot tüketiyorlar mesela Scania 420
  • quote:

Orijinalden alıntı: etacarinae32

arkadaşlar yine rahatsız ediyorum ama 1.3.1 ile uyumlu hız modu var mı acaba?

1.7 Fizik mod var onu kullanabilirsin
  • @fenah2007

Teşekkürler hocam daha yeni geldim modu yarın yükleyeceğim inşallahh :))

Edit: Dayanamadım hocam denedim çok fazla farketmedi ama iş görüyor ayarına da baktım böyle iyi sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BöcekBaşı -- 11 Şubat 2013; 1:13:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Bu TIR'lar gerçekte ne kadar mazot tüketiyorlar mesela Scania 420

R420 gerçekte ortalama 30lt civarı yakar.Bu yol durumu ve yüke bağlı olarak değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

quote:

Orijinalden alıntı: etacarinae32

arkadaşlar yine rahatsız ediyorum ama 1.3.1 ile uyumlu hız modu var mı acaba?

1.7 Fizik mod var onu kullanabilirsin

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KheY

Arkadaşlar Oyunu full çözünürlükte oynuyorum fakat diğer şeylerin hepsi düşükte ( Gölge kalitesi hava kalitesi vs.vs)
    ve de çok ışıklı ortamlarda biraz kasma yapıyor. Sistemimde hangi parçaları yükselterek bunu giderebilirim?

Sistem:İntel Dual Core 2.93 ghz 32 bit
    Ekran kartı: Nvidia Geforce 9500 GT - 1gb
    Ram: 2 GB Kingston DDR 3

sadece bu oyun için değil tüm oyunlar için geçerli öncelik ekran kartında dır sonrasında işlemci ve ram dikkat edilecek başka bir husus eğer güçlü bir ekran kartı alınacaksa darboğaz yapmayacak işlemci de seçilmeli
  • Ekran bende yukardan ve aşağıdan siyah bant çekilmiş şekilde sinematik gibi neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Ekran bende yukardan ve aşağıdan siyah bant çekilmiş şekilde sinematik gibi neden acaba

Aynen bende de oyle. Daha oncede oyle miydi hatirlamiyorum ama. Bu arada bendeki ilk surum. Yeni surum bir yama gibi mi yoksa oyunu tekrar mi indiriyoruz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar modları çalışmayanlar veya sadece seçili modları çalıştırmak isteyenler profil kısmından düzenle diyerek sağ kısımdaki bölümden modları ayarlayabilirler.
  • @ ofyariz93

Hocam vallahi böle reklamlar sunucaksan ben ara vermenden yanayım.

Bağırmak fikrini sevdim hocam beni çağır birlikte bağıralım Hatta drift çekerek yollarda akarız

Teknik olarak açıkçası bende incelemedim ama görünüşe harbiden olmuş yani araç çok havalı karizma duruyor. Scania sevme sebeplerinden biriydi bu karizma duruş, 2ci favorim Ford olucak bu modelle. Hocam inş dediğin gibi olur, bu sektörde Türkiye'nin de söz sahibi olmasını isterim.

Hocam pm ni okudum güzelce uzunca bir cevap yazdım ama ne yazkki göndr butonuna basınca gitmiyor mesajım sana bilmiyorum neden. Mesajımı kaydettim uygun zamanda tekrar denicem olmadı mail olarak yollıcam hocam.

@ metal_my666

Sorma hocam birde tuvalet olayı var. Allahtan bagaj daki olayla tuvalet olayı karışmamış. Düşünsene üstadım yönetici tuvaletteki şekliyle bagajda

@ ToMa46

Nasıl beğenirsen hocam ama ayarda 75 yap bir dene tavsiye ederim.

• @fenah2007 hocam 75 de zaten :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

@fenah2007 hocam 75 de zaten :))

Ozaman çok iyi hocam inan en iyi hali diyebilirim
  • Arkadaslar multıplayer kesın cıkıcak mı bı bılgınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007
    @ metal_my666

Sorma hocam birde tuvalet olayı var. Allahtan bagaj daki olayla tuvalet olayı karışmamış. Düşünsene üstadım yönetici tuvaletteki şekliyle bagajda

Alemsin hocam ya

quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

Arkadaslar multıplayer kesın cıkıcak mı bı bılgınız var mı?

Evet fakat SCS yapmıyor. Polonyalı bir modcu sanırım.

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Evet fakat SCS yapmıyor. Polonyalı bir modcu sanırım.

pekı su anda polonyalı modcu tarafından cıkarılmıs mı,varmı yoksa cıkacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 11 Şubat 2013; 20:40:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

pekı su anda polonyalı modcu tarafından cıkarılmıs mı,varmı yoksa cıkacak mı

Yok çıkarılmış bir şey beta görüntüler v.s yayınlanıyor ayda birkez. çıkınca haberimiz olur.
  • @fenah2007
    Hocam ilk cümleyi anlamadım ben, böyle reklamlar veriyim mi yoksa vermiyyim mi? Kafa gitti valla
    Bağırma olayı için hocam 26-27 Martta bizim okula bekliyorum o zaman; o gün bi etkinlik olucak ve ford da büyük bi ihtimalle katılır Konferansın ortsında kalkar beraber bağırırız reklamdaki gibi; artık anlayana değil mi?
    Bu arada bu yerli araba markası Türkiye'nin olduğu gibi benim de kanayan yaram Şöyle bizim de, ün yapmış bi markamız olsa ahhhh ama olcak inş, biz yaparız bunu ama biraz uğraşmak gerekiyor tabiki. Pat diye olmaz böyle şeyler....
    PM konusunda ise: ben de sıkıntı çektiğimi söyleyebilrim O nedir öyle yahu PM geliyoi hiç haber verdiği yok! Ondan dolayı ben de düzenli olarak kontrol etmeye çalışıyorum. Arada sizinkine benzer sorunlar da çıkıyor tabiki. Ama bi an üzüldüm uzun yazdım diyince Neye üzüldüm peki? Hem siz o kadar uğraşmışınız yazmak için gönderememişsiniz hem de sizin yorumlarınızı okuyamayacağıma üzüldüm. Ama sonra kaydettim yazdığınızı görünce havalara uçtum İstediğiniz zaman yollayın hocam, Mailden yollamak isterseniz, benim profilde mail adresim kayıtlı, güncel de kullanıyorum o maili. Olmadı yine PM'den size mail adresimi atarım (İşimiz yine PM'ye düştü )

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.