Şimdi Ara

Euro truck similator (full Çıktı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burda full linkini verewmiyorum ama aşağıdaki aşağıdanki adresten ingilizce demosunu indirebilirsiniz.

http://www.eurotrucksimulator.com/download.php

• teşekkürler
  • benim için tam bir hayal kırıklığı oldu betadaki eksikleri (radyo, daha cok çekici ve şehir gibi)bu sürümde tamamlarlar diye ummuştum ama nafile. İnşallah gelecek yamalarla düzelir. Full sürüm(yada ingilizce sürüm)tam bir scssoft klasiği sadece kapak ve oyunun dili değişmiş o kadar. Daha öncede scssoft haulinin kapagını değiştirip long haul diye satmıştı.

İndirmeye veya almaya niyetli arkadaşlara tavsiyem biraz daha bekleyin yakında ingilizce dil yamaları düşer onları beta( nasıl betaysa fullden tek farkı almanca olması) sürümle kullanın. Boşuna ne zaman nede para harcayın...
  • Arkdaşlar kullandığım ASUS 9250 ekran kartı ile Oyunun Demosunu açıyorum,tır-şehir seçiyorum fakat başladığımızda oyuna sesler geliyor fakat görüntü kapkara Acaba bu uyumsuzluk full sürümünde de olurmu teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

Arkdaşlar kullandığım ASUS 9250 ekran kartı ile Oyunun Demosunu açıyorum,tır-şehir seçiyorum fakat başladığımızda oyuna sesler geliyor fakat görüntü kapkara Acaba bu uyumsuzluk full sürümünde de olurmu teşekkürler

öncelikle oyunu dx modunda ve en düşük detayda dene gene açmadıysa yeni bir ekran kartı alman gerekecektir.

• Oyunun full sürümünde grafik ayarlarından OPENGL yi seçersek oyun içinde Anti Alliasing açılıyor fakat oyun çok karanlık oluyor. Brightness seçeneği çalışıyor ancak hiçbir işe yaramıyor.

Eğer oyunu OPENGL değil de DirectX modunda açarsak bu kez anti alliasing kapanıyor. Fakat oyun karanlık olmuyor.

Bir diğer sorun ise OPENGL modunda screenshut alabliyorken DirectX modunu seçince screenshutlar gri renkte çıkıyor.
  • Evet kullandıkları oyun motorunun ben.Hayır 3-5 lira ver adam gibi stabil bir oyun motoru satın al.Onunla çalış oyun üzerinde.Grafikler kötü olduğu halde 9550 ekran kartında bile sürünüyo oyun.
  • Oyunun full ü kam mb acaba?
  • oyunun fulll boyutu 316 mb Bende inen versiyonu bu ve virüs ve hiçbir sorun yok sorunsuz çalışmakta.
  • Euro.Truck.Simulator-RELOADED bu releasede hiçbir problem yok.İngilizce.İndirebilirsiniz.

Şu an oynuyorum tek sorun performans biraz düşük.Yani grafikler falan tekleme var.
  • oyunu torrenttn full olarak 10 dk önce indirdim. tam bir hayal kırıklığı. bu oyunu yapanlar napmaa çalışıolar anlamış değilim. sesler berbat grafikler berbat hele hele yapay zeka hala aynı 300metre önde aynı şeritteki arba durnca arkadaki arbada duruo. 10 yıl önce yapılmış olan king of the road oyunundan feyz alsınlar. semboller hakkında hç bişi demicm. scania olmus swift. sonuç olorak euro truck simulatorda yapımda emeği geçen bütün arkların allah bela.........
  • almancadan farkı yok galiba onun dil dosyasını alman versiyonuna yamaya biliyormuyuz acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GueRilLa_13

almancadan farkı yok galiba onun dil dosyasını alman versiyonuna yamaya biliyormuyuz acaba.

ingilizcesini indsirerek en azından almancada oluşan sorunlardan kurtulabilirsiniz artı mod sayfasından logo ve diğer yamalarıda kullanailirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.