Şimdi Ara

Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
954
Cevap
59
Favori
113.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Adamlar ETS2'ye Fransa mapını getirecek , ATS'ye arizona getirecek üstüne bu oyunu yapacak.Gecikmesi normal paraya doymuyorlar.35 tl ye bus simülatör 2016 alın (playstore fiyatı ) 2 gün sonra çıkıyor oyun.Türkçe dil desteğide var.

ALLAH'tan oyunu almadım....param cebimde kaldı grafik berbat ve berbat olduğu halde ultra seçeneği var.satın alma düşüncelerim vardı bugün torrent'e düşmüş deneyeyim dedim ( 1.5gb) 20 dakika sürmemiştir kaldırdım sildim yok ettim onu. oyun VASAT haberiniz olsun.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

Adamlar ETS2'ye Fransa mapını getirecek , ATS'ye arizona getirecek üstüne bu oyunu yapacak.Gecikmesi normal paraya doymuyorlar.35 tl ye bus simülatör 2016 alın (playstore fiyatı ) 2 gün sonra çıkıyor oyun.Türkçe dil desteğide var.

ALLAH'tan oyunu almadım....param cebimde kaldı grafik berbat ve berbat olduğu halde ultra seçeneği var.satın alma düşüncelerim vardı bugün torrent'e düşmüş deneyeyim dedim ( 1.5gb) 20 dakika sürmemiştir kaldırdım sildim yok ettim onu. oyun VASAT haberiniz olsun.....

Bence beklentilerin yüksek ondan oyunu beğenmedin grafikleri zaten videolardan belliydi 35 lirada çıkış fiyatı var bu oyunu alıp destek olacağımki bus sim 17 yi daha güzel yapsınlar.SCS ye kalacak yoksa piyasa.

• quote:

quote:

quote:

Bence beklentilerin yüksek ondan oyunu beğenmedin grafikleri zaten videolardan belliydi 35 lirada çıkış fiyatı var bu oyunu alıp destek olacağımki bus sim 17 yi daha güzel yapsınlar.SCS ye kalacak yoksa piyasa.

Mevcut grafiklerle bence scs'ye kalmalı piyasa scs'ye yatırım yapıldığı zaman geri dönüşümü oluyor diye düşünüyorum

• Scs sadece egoist bir firma ets2 nin üstüne ne kattı ats ye ? Ecs de boş bir oyun olacak tamam bus simulator 16 grafiksel olarak pek iyi olmayabilir ama klima radyo yolcularla etkilesim para transferi özelleştirme vs her şey düşünülmüş , ecs çıksın fiyat olacak 70-80 tl verilir mi hayır ben ets2 yi de bus simülatörü de orijinal aldım ama ats ye benden bir kuruş islemez iyiye gideceğine kötüye gidiyor o firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 3 Mart 2016; 0:23:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mevcut grafiklerle bence scs'ye kalmalı piyasa scs'ye yatırım yapıldığı zaman geri dönüşümü oluyor diye düşünüyorum

SCS'ye ets2 ile yatırım yaptın ats ile dönüş yaptı 2 eyaletle oyun çıkardılar.Etraf şehir güzel ama 2 tır 2 eyaletle çıkış yapmak dalga geçmek gibi bir şeydi.Zamanla gelişir elbet deyip kestirip atmamak lazım.Ben bus sim berbatta olsa alıcam zaten 35 tl fiyatı ucuz gelen güncellemelerle oyun adam edilir.Millet load ekranı bugu yüzünden hep olumsuz eleştiri yapmış keşke böyle şeylerin yarın düzeltilebileceğini düşünerek hemen puanlamasalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Umarım oyunu torunlarım rahat rahat oynayabilir.

zuhahha ne hale geldık:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir haber var mı ?
  • Ecs Ets2 ye dlc olarak geliyormuş. Yeni bir oyun olarak değil.
  • DLC olarak geleceginin sinyalleri vardi zaten oncedende.Her sehre otobus terminali eklemeleri,yeni gelen sehirlerde de geliserek devam edince surpriz olmadi acikcasi.
  • Tümsekler, çukurlar olsun.

Çevredeki araçlar kaza yapsın, hatta direksiyonu kırıp bize çarpsınlar.

Şehirler 2 sokaktan ibaret olmasın, biraz büyük yapın.

Yolların hepsi aynı olmasın, farklı olsun. Bir şerit yeni asfaltla kaplıyken diğer şerit yamalı, bozuk asfalt olsun.

Çakıllı yollar olsun.

Kestirme yollar olsun; ama bu yollar tek şeritli, eğimli-virajlı ve sürmesi zor olan yollar olsun.

Otobüs terminaline ek olarak yol üstündeki dinlenme tesislerinden ve şehirlerden yolcu alalım.

Para ve puan kazanmak zor olsun. Oyunu 3-4 saat oynayarak şirket kurmayalım.

18 WOS Haulin'deki gibi telsiz konuşmaları olsun, şirketimizdeki elemanlar sürekli bize bilgi versin. Biz başka şirkette çalışıyorsak patrona sürekli bilgi verelim.

Yol çalışmaları ve polis kontrol noktaları olsun, hani polislerin araçları durdurup ehliyet ruhsat istemesi gibi.

BU YAZDIKLARIM ÇOK ZOR ŞEYLER DEĞİL. SIRF BU SEKTÖRDEKİ TEK FİRMASIN DİYE BİRBİRİNİN KOPYASI OYUNLAR YAPMA. PARAGÖZ OLARAK DEĞİL İŞİNİ BİLEN FİRMA OLARAK AD YAP.

• DLC de olsa gelecek sanırım. Ufak bir ekibin geliştirmesi pek umut vermese de, oyunu modlamayı kolaylaştırır en azından.
  • Konuda yorumda bulunan herkesin hakkı var ancak şunu unıtmamak lazım ecs de fatksız olacak çünkü scs mevcut oyun motpru ile daha fazla bir şey yapamaz. 2002 de ilk oyunu Hard Truck: 18 Wheels of Steel çıktığından beri prism3d kullanıyorlar ve o grafik motoru artık kaldırmıyor. Evet SCS de ağırdan alıyor ama bu grafik motorunun tepe noktası bu dx11 desteği iki seneye kadar gelecekmiş gelmezse zaten ets de ats de ecs de gelse biter habire güncelleme geliyor ancak git gide oyun kaldıramayacak. Son zamanlarda bşraz daha durumun farkında gibiler umarım SCS kendini daha da toparlar artık adam akıllı ouunları toparlamalatı lazım. ECS yi insa lar bekliyor ama ECS yi geliştiren yok firmada 3 kişi ile DLC tamamlamaya çalılıyorlar.

• konu uplaninca çıktı sandım heyecanlandım :D

• cikmadi mi daha?

torunlarimiz oynayabilecek bu gidisle
  • Yeni bir haber varmı?

• Az daha sabır beyler, ayrı bir oyun değil de ets2 ye dlc olarak gelmesi daha hoş oldu bence.
    tahminim eylül sonunda çıkmış olur.

• Sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman çīkıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkmıyor çıkmıyor

• oyun çıkmayacak bence çıksada ets nin otobüs modu gibi birşey olur ses seda kesildi zaten oyundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 16 Ağustos 2016; 3:35:36 >
  • oyun ets 2'nin dlc'si olucakmış açıklama yaptılar
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.