Şimdi Ara

Eurasia garantili Canon 550D+17-50+55-250+50mm ve ekstralar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eksizsiz bir set satıyorum. Canon 550d eurasia garantili aralık ayında alındı. Garanti Belgesini kaybettim ancak firmadan fotosunu istedim.13k shutter'da 17 ay daha garantisi var

Tamron 17-50 2.8 crop sensörün vazgeçilmez lensi ön arka kapak parasoley var kutu yok resimde görülen orjina Hoya Hd filtre ile beraber tek başına filtre yurtdışında 60-70 dolar arası satılıyor. Türkiye fiyatını siz düşünün

Canon ef 50 mm 1.8 II ikinci el aldım kutusu ön arka kapak tam o da 1.5 sene daha garantili ancak alan arkadaşta garantiyi kaybetmiş:)) fakat onun da fatura fotosu var

Canon 55-250 is II Mart ayında yurtdışından geldi. ön arka kapak parasoley ancak ön kapak nikon orjinalini kaybettim

Lenslerde en ufak bir problem yok

Ayriyeten orjinal Canon Çanta

son olarak sandisk 16gb 45mb/s SDHC kart üzerinde Magic Lantern yüklü (programı nette arayın makinenize neler kazandırdığını görün)

bonus olarakta 50 mm f2 cosinon manuel lens pentax pk bayonet ancak adaptör ile eos'la kullanabilirsiniz adaptörü 5-10 dolara Ebay'de 15-20 liraya Türkiye'de bulabilirsiniz

hepsinin toplam fiyatı 1950 tl bu seti sıfır alacak olsanız birbuçuk iki katı gibi bir rakamı gözden çıkaracaksınız ben neredeyse yarı fiyatına veriyorum. Öncelikli tercihim elden satmaktır. tek tek get veyahut sanalpazardan ilan açabilirim.

tek başına fiyatları: Body 850tl indirim yok

Tamron 17-50 tek başına 585 tl filtre ile 700 tl indirim yok

55-250 375 tl indirim yok
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Eurasia garantili Canon 550D+17-50+55-250+50mm ve ekstralar

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yer neresi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.