Şimdi Ara

EU CHARLARINA SİTEM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 69 bowman +3 garment set 64 lvl adamdan yedigim crit 18k
  • ben glavieyim anca baltayı kesebiliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreerdem07

En alttaki globalden de anlaşılıyor:
     EU CHARLARINA SİTEM

bu ss yi herculeste mi çektin ?
  • skilleri henüz 71 lvlde olan eu charın, daha başka söze ne gerek

EU CHARLARINA SİTEM

Edit : resim 28-09-2007 e ait, çoktan 80 oldum hala 9 gap sp farmdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyar -- 14 Ekim 2007; 15:16:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrex12

quote:

Orjinalden alıntı: Alish_Alshel

benden 1 lv düşük crossbow bana tek atıyor

ii miş 70 lwl full ınt 60 lwl tek attı

sende ona tek atarsın merak etme
    ama yakalarsan
  • two handed sowrord kasiyorum 80 lvl olunca dagger acacam bakalim o nasil
  • hala anlamış deilim avrupa neden bu kadar güçlü yapıldı belki de avrupalılara karşı çinliler birleşmesi gerekecek ilerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord of comandos

hala anlamış deilim avrupa neden bu kadar güçlü yapıldı belki de avrupalılara karşı çinliler birleşmesi gerekecek ilerde

Walla olabilir ama chinesenin nukerleri muhteşemdir!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

quote:

Orjinalden alıntı: manbehindyou

Dün farmı tamamen bitirmiş str glavie sahibi bir arkadaşım, itemler daha tam değil ama, 66 LvL rogue'dan 16K crit yedi. Tamam ilk o vursaydı tekte alabilirdi belki ama EU karakterlerden oluşmuş bir pt karşısında eski karakterlerin hiç şansı olmayacak sanırım. Ya 90 LvL sınırını getirip düzgün skilller vermeleri lazım yada EU karakterlerin ayarlarını biraz kısmaları. Yoksa oyunun hakketen hiç manası kalmayacak.

16k deyil 19k yedim bizzat kendim 2k hp ile kurtuldum lvl 66 dagger ın elinden o lvl dekı bı char a yatsam buyuk ıhtımal char ımı sılerdım zaten

yatarsan bana danış sılme bana ver uheauheuahea

• 15 sn pot fln dıolar ama ....
    ilk attack biz yaparsak alma sansımız olabılır(intleri)strlerde sansmız pek yok adamlar bızden 2 kat fazla vuruolar critten sonra ayakta duran chıne helal derım ztn crit yedıkten sonra cou chineli bitkisel hayata(vigora)gecio yada komaya girio
  • quote:

Orjinalden alıntı: spikexxx_tr

15 sn pot fln dıolar ama ....
    ilk attack biz yaparsak alma sansımız olabılır(intleri)strlerde sansmız pek yok adamlar bızden 2 kat fazla vuruolar critten sonra ayakta duran chıne helal derım ztn crit yedıkten sonra cou chineli bitkisel hayata(vigora)gecio yada komaya girio

• quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

en iyisi ya dagger açcan yada wizard açcan bu ikisnin yanınada cleric o kadar

haklısın cleric çok işe yarıyor.ancak ben yeni çarımı wizard + rogue yaptım harika oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

Pot surelerimiz ayarlanırsa damageler düşebilir.. eger onlar ayarlanmadan duserse bi boka yaramaz..

Ben gecede 50 tane vigor düşürüyorum.
    ERtesi gün bana haydi haydi yetiyor, artıyor. Olmadı stallar vigor dolu.
    Pot kısıtlaması vigor varken anlamsız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aetasli95

quote:

Orjinalden alıntı: emreovic5

en iyisi ya dagger açcan yada wizard açcan bu ikisnin yanınada cleric o kadar

haklısın cleric çok işe yarıyor.ancak ben yeni çarımı wizard + rogue yaptım harika oldu

wizard full int olmazı lazım..rogue de full str.. senin char biraz çorba olmuş :D

• ben şu anda 24 lvl crossbow ve dagger takılıyom

crossbow extereme ile gidiom 31 lik kokorulara iki atıyom bazende tek hesabedin artık

ama fena dayak yiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kryyn -- 14 Ekim 2007; 20:47:49 >
  • ben de şöle yapıom daggerın yanına warrior açtım ama sadece masterysine gidiom heavy armor giyiniyom hem defans oluyo hemd e iyi vuruom
  • dun dw kapi onunde tepeme bise dustu 16k demage yedim noldugunu anlamadan yattim. sonra bir wizart gordum. pro takim var uzerimde ve 9 gap farmdayim. sen kasindin dedim icimden ve kapinin onune gidip cikmasini bekledim. o bana 16k-18k arasi demage vuruyor ama ikinciyi atamadan yanina gidip onu kesip ustune birde orgazm sigarami yakiyordum. gorunmez olunca da bulma skili ile gorup daliyorum. kisaca wizartlar full str glavie iseniz pek sanslari olmuyor. ha bu arada snow sheld ve fan skillerini acmadan kesiyordum. ozellikle fan skillerini acinca 2 seferde gene alamiyor. ama rogue ve 2 el warior harbiden abarti olmus. clerik lerin %950 skilleri cok super ama ikinci bi playere olmekten kurtulamiyorlar.

bugune kadar gordugum kadariyla ne chine ne de avrupa charlari grup olarak dalmazlar. herkez kendisi kesmek istiyor.bu yuzden toplu 20-20 yada 10-10 gibi savaslarda eurolarin pek sanslari yok gibime geliyor.

bencillik edecekler ve chine charlarin ozelligi olan kendi kendine yetme sayesinde baska playere ihtiyaci yok ve bahsettiginiz kale savasi gibi savaslarda yada guild savaslarinda chineler daha avantajli olacaktir.

sahsen ben kenarda durup millete buff vermek yada onlari heallemek icin char kasmam. siz nasil dusunursunuz bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salamander19 -- 14 Ekim 2007; 21:39:03 >

•  EU CHARLARINA SİTEM

burda 32+ eizardı dağatırken

EU CHARLARINA SİTEM

EU CHARLARINA SİTEM

bunlarda en bombaları zaten

• eunun two-handed ile rogue-crossbowu çok fena crit çakıyo hele rgoueler full str fire glavielere 20k crit çaka biliyo ama glavienin tankı iyi ise(hp pot basma anındaki hp durumu ölme ile ölmeme arasındaki ince çizgide değilde ilerlerde kalmak için ) alır her türlü bi video izledim bi 80 crossbow glaviera sürekli damage itiyo yatırıyo felan sürekli vigorla pot basıyo glavier sonra crossbowun yanına geliyo 5 çekiyo tankınız iyiyse alırsınız her türlü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

Pot surelerimiz ayarlanırsa damageler düşebilir.. eger onlar ayarlanmadan duserse bi boka yaramaz..

Ben gecede 50 tane vigor düşürüyorum.
    ERtesi gün bana haydi haydi yetiyor, artıyor. Olmadı stallar vigor dolu.
    Pot kısıtlaması vigor varken anlamsız.

Ewet vigorlar sayesinde hiç yatmıyorum neredeyse ama genede 15 sn pot suresi anlamsız... Damageler azaltılırsa pot surelerinde de oynama yapılması lazım..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.