Şimdi Ara

Etüt Merkezi/Dershane Konusunda Kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, okulların açılmasına az bir zaman kaldı fakat okul harici ek ders alabileceğim herhangi bir kuruma yazılmış değilim.
    Sağlık meslek lisesinde okuyorum, hafta içi 3 gün staj yapıyoruz ve bu tam anlamıyla rezil bir durum. Çünkü okulda gördüğümüz dersler sadece haftalık 2 gün ile sınırlı ve bu sürede sadece Matematik, Ede. Dil ve Anlatım, İnkılap ve İngilizce derslerini görebiliyoruz. Diğer fen dersleri, geometri falan hak getire. Bu kadar az ders sayısı ve saati bizim için yetersiz değilmiş gibi bir de araya saçma sapan meslek dersleri sıkıştırıyorlar.
    Bu saçma sistemin içinde kendimi üniversiteye hazırlamak elbette zor olacak, bunun farkındayım. Bu yüzden benim için ek ders kesinlikle gerekli.
    Fakat şimdiye kadar hiç dershaneye de gitmedim. Nasıl olur, nereye gidilir, hangisi yararlı olur bana bilmiyorum.
    Konya'da ikamet ediyorum.
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Bildiğiniz iyi eğitim veren bir Etüt merkezi veya dershane varsa Konya'da, lütfen yazın.

• Tamam sistem kötü ama meslek lisesine gidipte üniversite için sistemi kötülemekte bi tuhaf , seni tabii orda üniversiteye hazirlamiyacaklar zamanında risk alıp boşuna düz liseye gitmedik biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.