Şimdi Ara

Ets2 boşa alıp kontak kapatınca....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde orjinal Ets2 var.Bazen oynarken boşa alıp kontağı kapatıp gidiyorum yokuş aşağı.Yakıt tüketiyor mu acaba

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Motor duruyor benzin gitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Motor duruyor benzin gitmez.

İyimis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ama o oyunda mazot biraz daha erken bitse daha iyi olmaz mı ya. Bi fullüyordum 1600km gidiyordum. İnsan benzinliğe yanaşıp mazot alınca daha çok zevk alıyor. Oyüzden hep erken alırdım mazotu.

• quote:

Ama o oyunda mazot biraz daha erken bitse daha iyi olmaz mı ya. Bi fullüyordum 1600km gidiyordum. İnsan benzinliğe yanaşıp mazot alınca daha çok zevk alıyor. Oyüzden hep erken alırdım mazotu.

Benim cabuk bitiyo ikide bi benzinlige gidiyom habire

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hee bide fulledikten sonra adamı dinlendiriyordum off sanki 30 yıllık tırcıymışım gibi :)

• quote:

Hee bide fulledikten sonra adamı dinlendiriyordum off sanki 30 yıllık tırcıymışım gibi :)

bende aynısını yapıyorum fulleyip kenara çekiyorum ama tam yorulunca
    Bende yorulma kapalıydı. Yolun ortasında uykusu geliyor ikide bir ekran kararıyor. Oynatmıyor. Oyüzden kapatmıştım

• ben düz vites kullanıyorum az yaksın diye 12.viteste 75 ile gidiyorum bide yokuş aşağı kontak kapatıyordum
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Aynen veya hızı 60a sabitleyip öyle de gidebilirsiniz. Ama uykunuz gelir benden demesi :)

• Vitesi gerçek otomatiğe al Mouse Wheel le kontrol et,üst yuvarlayınca D geriye yuvarlayıca R son yaptığının tersini yapınca N.

Sonra otomatik marşı kapat.

Yoldayken N'ye al.

Marş tuşunu + tuşu yap(tavsiye) bir tane tıkla stop edecek, bir tane daha tıkla yarım marş olacak far-silecek kontrolü + yavaşlamıyor.

Yol bilgisayarını anlık tüketime alıp bakabilirsiniz 0 L oluyor.

• Kaiserslautern34 kullanıcısına yanıt
    Gerçektekiyle eşdeğer mi tüketiyor bilmiyorum ama, 1600 KM. yapman çok normal. Normalde bir TIR deposu en aşağı 600 LT civarı falan. 1600 KM. o yüzden aşırı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 22 Ağustos 2016; 23:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Gerçektekiyle eşdeğer mi tüketiyor bilmiyorum ama, 1600 KM. yapman çok normal. Normalde bir TIR deposu en aşağı 600 LT civarı falan. 1600 KM. o yüzden aşırı değil.

1600 km çok aşırı demedim ki dom :) Daha fazla yaksa daha iyi olur dedim. Oynanış açısından benzinliğe yanaşıp benzin almanın hoşuma gittiğini söyledim. Yoksa 1600 km yapması tabiki normal tırdan bahsediyoruz.

• gerçekçi yakıt tüketiminde yakmıyor zaten gerçekte de olduğu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: panter20

gerçekçi yakıt tüketiminde yakmıyor zaten gerçekte de olduğu gibi

doğrudur :)
  • bu nasıl bir ölücülüktür
  • 2 sene sonra güldürdün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.