Şimdi Ara

ETS 2 İÇİN H SHİFTER YAPIMI YARDIM .... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben odundan yaptım. o sana kalmıs yani bende bi kaç sıkıntı oldu birazdan tekrar tadılata baslıycam :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calsmert -- 28 Şubat 2015; 11:06:49 >
  • calsmert kullanıcısına yanıt
    Vay anlasipldi peki bana malzemelri sayabilir misin benim icin cok iyi olur neler oldugunu ogrenirsen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Haa bu arada adas sana debriyaj konusunda baya yardimci olabilirim ben su konuya bak burda gerekli her sey var ancak ben bir tane foot swicth bulamadim elmas pedal veya mini plastik seri pedalda deniyor onda buldum mu derereceli debriyajim tamamdir suraya bakhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=103121692&p=1#103121692

• Adamsın adaş o konuyu incelerim birazdan bu arada benım vıtes tamamen bitti gayet güzelde çalışıyor :)

Malzeme olarak benım yaptıgım alt platforumdan pek memnun değilim sana beraber yaptığım arkadaşımın konusunun linkini vereyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_102309939/f_//tm.htm#102309939

Bu şekilde yaparsan daha zevkli olabilir :)
    Adas senin h shifterin bitmis halinin bir resimlerini atsana su bana yay lazim simdi onu nerden alabilirim yaa acaba bu aada su senin h shifterijnbitmis halini bakalim resmini at icini disini

• Vereyim adaş ayıpsın :)

ETS 2 İÇİN H SHİFTER YAPIMI YARDIM ....

Bu önceki fotolar kankam ama aynı bu sekılde :) Şimdi vidalama felan bitti ya açamıyorum oyüzden :)

Dışı ve bitmiş halide şu şekilde;

Bu şekilde adaşım İnşallah yardımcı olmuşumdur :) Kolay Gelsin :) Pedalı içinde o debriaj konusunu pek analamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calsmert -- 2 Mart 2015; 19:40:31 >

adas su alt platform icin malzeme ve aparatlari nerde ne diye alsin soylersen cok iyi olur ayrica sen alt plartfimda ne gibi degisiklik yaptin bunlarida soylersen coj iyi olur Haa birde debriyaj konusunda anlamdigin yeri foruma cevapla ben hallederim konu zaten bana ait

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanka parçaların isimlerini tam bilmiyorum nalbura gidersen hepsini çıkarır veirrir sana 10 15 lira tutmaz herhalde :) debriaj konusuuna da bakıcam :)
    Kanka neden bilinmezlerle konusuyor sen nerden nasildin kanka boyle resimleri felan mi gosterdin

• Aynen kanka kapı içi şeyleri o yandakiler ama kaynak isi felan var demirci de yaptırdım ben bu biraz zor ve kullanışsız dediğimgibi Linyitin konusundan bak o platform daha iyi ;)

• Adaş bu debriajı yaptıysan bana malzemeleri ve fotoğrafını atsana bitmiş halinin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calsmert -- 5 Mart 2015; 16:23:09 >
    hocam debriyaj için belki yardımcı olabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.