Şimdi Ara

ets 2 de en hizli tir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
84.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bilmiyodum öğrendim ama volvonun kabin tasarımları çok güzel (Y)
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker3431

bilmiyodum öğrendim ama volvonun kabin tasarımları çok güzel (Y)

Kesinlikle. Yeni fhin tek rakibi yeni actros. Bide daf var. Suan scania filan rakip degil volvoya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.Bende Volvo FH16 Classic var ama 90km/h geçemiyorum.Neden?Şimdiden Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaxx52

Arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.Bende Volvo FH16 Classic var ama 90km/h geçemiyorum.Neden?Şimdiden Teşekkürler.

Ayarlar/Oynanış kısmından hız sınırlayıcının tikini kaldır.Sonra tırın serviste motorunu filan geliştirerek istediğin hıza çıkarsın yada mod at oyuna tır uçsun ama zevki kalmıyor
  • Trafik canavarı incoming
  • Volvo dediğin zaman akan sular durur.

fh16 diyorum ben
  • BuĞrA kullanıcısına yanıt
    Volvo 750hp olanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

En hızlı Scania, yol tutuşu en kötü volvo.

En iyisi Volvo bence yol tutuşunda. Bir de Renault.

Scania 120 üzeri yapmaya gelmiyor.
  • Volvo FH16 Yeni Kasa 750 HP olanı kullanıyorum.

Yüksüz 170-180 km/s rahat yapıyor. Yüklü ise (yüke göre) 140-160 yapıyor.

Bu tırın bir dezavantajı var.Virajları dönerken frene fazla asılmayın
  • Hız'a değil performans'a ihtiyacın var bence dostum. Sonuç olarak Need For Speed oynamıyorsunuz
  • en hızlı tır scania ve daf tırlar ama en güçlüsü gerçekten scania 1080Bg en son güncelleme ile :d
  • Scania Streamline V8 730 beygir de Fh16 da var bende, scania çok güzel bi tır iç kabin tasarımı sade ama tek dingil olduğu için virajlarda kayma sorunu var. Dizayn bakımından bence Scania önde ama Volvo performans olarak Scania'dan daha iyi. Fh 16 6x2-4 orta aks kontrollü 140-145le daha az önce viraj aldım 750 bg. Yani fh öneririm. Ayrıca Scania Volvo'ya göre yanlış hatırlamıyorsam 30-40.000€ daha pahalı haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo zaten performans markası arkadaşım. Volvonun tırları gerçekten iyi. İyi hız yapar.
  • Hileyle hurdayla oynayacaksan o işten ne zevk alacaksın? Scania'nın 720 beygirlik olanı tercihimdir...
  • Ben 90ı geçemiyorum 750bg ve hız sınırı kaldır diye bir seçenek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırla son gaz yarış yapar gibi giderek oyundan ne anlıyorsunuz ? Bu oyunu trafik kurallarına, hız sınırlarına uyarak gerçekçi oynayınca zevki çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barred

Tırla son gaz yarış yapar gibi giderek oyundan ne anlıyorsunuz ? Bu oyunu trafik kurallarına, hız sınırlarına uyarak gerçekçi oynayınca zevki çıkıyor.

Teslimatları daha çabuk götürmeye çalışıyoruz yavaş eğlencesi çıkmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuĞrA kullanıcısına yanıt
    Oyunun en iyi tırı VOLVO FH 16 Hız anlamında ve güç anlamında Yine VOLVO FH 16 Ayrıca virajlara 140 ile girsen araba savrulmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.