Şimdi Ara

Etkili bir soğutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dun gece bilgisayarla uğrasırken camı actım ve inanaılmaz bir esinti geldi camdan bir anda bu soguk havayı kullanayım dedim. balkon kapısını ve bilgisayarın yanındaki pencereyi actim.bende orjinal amd sogutucu var ve 200 fsb ve carpanı 10,5 yaptım (1800+ dut3c) camı acmadan önce islemci 53 sistem 42 derece idi.cami actim 3 adet 3d mark testi aldım buna ragmen islemci sıcakligi 29 derece sistem sıcaklıgı 20 dereceye dustu.bu arada eskisehir geceleri biraz soguk oluyorda(16 C)

• hehe bak kasa kapağını çıkarıp hava üflersen daha da güzel olur
  • kasa kapagı acık ve pencerenin dibinde
  • ya hocam işlemcin hem o/c'li hemde aksamları 29'da çalışıo?? bana abes geldi....
  • 29c !, üstelik orjinal amd soğutucuyla, yuh.
  • abi bence cok anormal birsey degil,sadece g.t kadar fanı degistirip,biraz kalitelisini takınca 5-10 derece farkediyor.dusunsenize koca ruzgar ne hale getirir sıcaklıgı.bide 16 derecede esen bir ruzgar,ohoo...benim bile icim usudu simdi:)
  • evren ve crazy...abeslik bir sey yok ortada 16 derecelik havada oyle bir soguk hava estirecek fan olsa emin ol su sogutmaya gerek kalmaz.uyduruk cpu fanı bile yeterli olur...keske bi screenshot alsaydım...neyse bir dahaki sefere...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.