Şimdi Ara

ETHTRADE ile çok kazanmak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ethtrade'de yatırımınız 60 iş gününde yatırdığınızın yarısı kadar,90 iş gününde ise yatırdığınızı ikiye katlayarak kendini amorti edecektir. Bundan sonra isterseniz ana paranızı geri çekerek. dilerseniz çekmeden kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz.

kayıt linki :www.ethtradeistanbul.com

• Deneyen tecrübelerini bizimle paylaşabilecek arkadaş var mı? Dolandırılmayalım. Para kazanmak zor.
    İnternette biraz araştırıdm ama pek elle tutulur bir şey bulmadım web siteniz güzel ama için ısınmadı.
  • Epitelyum patladı bu da patlar bildiğiniz saadet zincirinden ne farkı var titan kenan şeranoğlu faciasından başka bir şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirOzbilek

Deneyen tecrübelerini bizimle paylaşabilecek arkadaş var mı? Dolandırılmayalım. Para kazanmak zor.
    İnternette biraz araştırıdm ama pek elle tutulur bir şey bulmadım web siteniz güzel ama için ısınmadı.

neyi deneyeceksin ya senin canın sıkılıyor galiba para harcamaya yer mi arıyorsun kaşınıyorsun herhalde?
    Epitelyum patladı bu da patlar bildiğiniz saadet zincirinden ne farkı var titan kenan şeranoğlu faciasından başka bir şey değil
    bedava peynir fare kapanında duruyor git ye.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 10 Temmuz 2017; 3:46:43 >
  • dephyr kullanıcısına yanıt
    Canım sıklmıyor kardeşim ben de bunların türeyip çoğalmasını istemiyorum bunları ve bunun gibilerini iyice araştırıyorum 2 kişinin ağzına bakıp paramı ateşe atmam ben ve başkalarının da yanmasını istemem.
    Sonuçta aynı fikirdeyiz ne bu atar anlamıyorum?
    Seninle polemiğe girmek yapacağım en son şey. Aynı fikire sahip olup farklı cümlerler söyleyerek anca kafa ağrıtırız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.