Şimdi Ara

ethereumun durumu ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 eth civarı almak istiyorum, sizce yükselir mi hala, yoksa düşmesini beklemeli miyim?

• Ethereum konusunda uzman analistler yılsonu 750 dolar tahmininde bulunuyor. Güncel durumda da 450 dolar civarında tutunmaya çalışıyor. Birkaç güne sırasıyla 470 ve 490 dolar seviyelerini deneyerek 500'e yürüyecek bence 🙂 Bu arada ben de 1 ETH tutuyorum elimde, yıl sonuna kadar satmayı planlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diomedas D kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 tane almak istiyorum ama geç mi kaldım diye düşünüyorum. Bi de 1 aralıkta 2.0 güncellemesi lansmanı yapılacakmış eth nin. Bu sayede çok daha fazla işlem göreceğinden cok daha fazla yükselecek diyolar.

• Dediğim gibi beklenti şu anki seviyenin çok üzerinde ve 2.0 lansmanı gibi olumlu gelişmeler söz konusu, bu sebepten geç kaldığını düşünmüyorum.

• Arkadaşımızın ilk yazdığı gün ETHEREUM 480$ idi.

23.11.2020 : Şuan An itibari ile : 575$

saygılar.

• Arda A kullanıcısına yanıt
    Hocam peki hala alınabilir mi :( yoksa tren kaçtı mı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda

Arkadaşımızın ilk yazdığı gün ETHEREUM 480$ idi.

23.11.2020 : Şuan An itibari ile : 575$

saygılar.

17.12.2020

1 ETH : 649$ BAKALIM NE OLACAK..

• Arda A kullanıcısına yanıt
    Bugun aldım ve deli gibi düştü. Satmadım hala bekliyorum bakalım ne olcak
  • 800 dolar. Hâlâ alınır mı onu düşünüyorum ben de. Ciddi miktarda alabilirim ve yükselecek gibi geliyor ancak riskli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

800 dolar. Hâlâ alınır mı onu düşünüyorum ben de. Ciddi miktarda alabilirim ve yükselecek gibi geliyor ancak riskli.

1200 dolardan alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

1200 dolardan alınır mı

Alıntıları Göster

Bence alınmaz. 1150 maks gördü geçen. 1200 şu an. Çok yüksek riskli.

• Kafamda bır soru var. Şimdi bu coinleri alıyoruz yükseliyor güzel ne zaman satmaliyiz? Satsak geri alamayacağız çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Bence alınmaz. 1150 maks gördü geçen. 1200 şu an. Çok yüksek riskli.

Alıntıları Göster

1500 2000 DOLARA çıkar demişti birisi

• hocam umarım almışsınızdır çünkü yazdığınız gün 480$
    bugün 1200$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra sonic -- 7 Ocak 2021; 0:5:55 >
  •  

• ultra sonic U kullanıcısına yanıt

1200  

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    güncelledim hocam teşekkürler
  • Yatırım tavsiyesi vermem çok doğru olmaz ama bitcoinin yaklaşık %55lik kısmı çıkarıldı . Çıktıkça da mine yapması zorlaşıyor . Bu bağlamda insanların biraz btc den uzaklaşması mümkün olabilir . Eth güzel bir seçenek gibi duruyor . Popülaritesi de günden güne artacak gibi . Uzun vadeli alıcıların alt coinler hariç eth ve btcden çok zarar edebileceğini sanmam ama kısa vade düşünüyorlarsa teknik gerek mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empirewashere

Yatırım tavsiyesi vermem çok doğru olmaz ama bitcoinin yaklaşık %55lik kısmı çıkarıldı . Çıktıkça da mine yapması zorlaşıyor . Bu bağlamda insanların biraz btc den uzaklaşması mümkün olabilir . Eth güzel bir seçenek gibi duruyor . Popülaritesi de günden güne artacak gibi . Uzun vadeli alıcıların alt coinler hariç eth ve btcden çok zarar edebileceğini sanmam ama kısa vade düşünüyorlarsa teknik gerek mutlaka

Yatırım tavsiyesi vermem çok doğru olmaz ama bitcoinin yaklaşık %55lik kısmı çıkarıldı . Çıktıkça da mine yapması zorlaşıyor . Bu bağlamda insanların biraz btc den uzaklaşması mümkün olabilir .

Yazıdaki bu kısım yanlış. Öncelikle yaklaşık 19 milyon kazındı, toplamda 21 milyon var. %55 kısmı yanlış. 2.si büyük yatırımcılar kazınması azaldı diye almıyor değiller. Bilakis dolaşımdaki BTC sayısı oldukça az. ETH BTC cinsinden değer kazanacağı için ETH almak daha doğru seçim olur. O kısmı doğru.

• hukuki05 H kullanıcısına yanıt

Onu zaten bilsen trilyoner olursun onu kim bilebilir o riski sen alacaksın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.