Şimdi Ara

Ethereum yeniden 3000$ seviyesinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kripto para dünyasında oluşan olumlu hava yükselişe imkân tanıdı ve kâbus gibi geçen bir iki aylık bir sürenin ardından yatırımcıların yüzü güldü. Yavaş yavaş kripto paralar eski seviyelerine gelmeye başladı. 

Bitcoin ve Ethereum fiyatı ne kadar?

Geçtiğimiz haftalarda olumlu mesajların verildiği blok zinciri konferansı ile başlayan yükseliş Google’ın kripto para reklamlarına yeniden izin vermesi, Çin’in yasakları sonucunda madencilerin ABD’ye taşınması ve Avrupa’da ETF başvuru haberleri ile devam ediyor. 

Ayrıca Bkz.Söylentiye göre yeni Call of Duty oyunu iki sürüm halinde çıkacak: Birisi yenil nesil için diğeri eski nesil için

Bitcoin uzun süre zorladığı 40 bin dolar sınırını geçtikten sonra bir düzeltme yaptı ve tekrar yükselişe geçti. Hali hazırda 44 bin dolar sınırını da geçmiş durumda ve burada kalıcı olursa 47 bin dolara doğru yolculuk yapacak. 

Ethereum ise 1600$ seviyelerine kadar geldikten sonra yeniden 3000$ barajını kırmış durumda. XRP birimi 80 cent barajını geçerken DOGE birimi 24 cent sınırında ve BNB birimi de 353$ seviyesinde tutunuyor. 

Kaynak:www.coinmarketcap.com

• ''Olumsuz bir haber gelmezse yükseliş devam edebilir.'' kelimesine takıldım . ömer üründül yatırım tavsiyesi veriyor sanki . top çizgiyi geçerse gol olur gibi

• güzel yükselmemesi için sebep yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hadi ekran kartı fiyatlarına zamlar başlasın

• Ama balon patlayacaktı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftaya yine patlar

• etherium'un kaç dolarda olduğu şu an önemli değil benim için ama 150 dolarlık etherium alamıyorum.

Moonpay, kimlik doğrulaması nedeni ile alım talebimi geri çevirdi ve ek belge istedi benden.

banka hesap hareketlerinin pdf'ini gönderdim 5-6 saattir beklemedeyim.

eğer yine alamazsam artık burda birinden parası ile rica edeceğim, cüzdama 150 dolarlık bir etherium için.

etherium lazım bana:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

etherium'un kaç dolarda olduğu şu an önemli değil benim için ama 150 dolarlık etherium alamıyorum.

Moonpay, kimlik doğrulaması nedeni ile alım talebimi geri çevirdi ve ek belge istedi benden.

banka hesap hareketlerinin pdf'ini gönderdim 5-6 saattir beklemedeyim.

eğer yine alamazsam artık burda birinden parası ile rica edeceğim, cüzdama 150 dolarlık bir etherium için.

etherium lazım bana:)

Btcturk'den alabilirsin. Birisi alsa bile, fee yüksek. Yaklaşık 20$ kadar kayıp olur.

• TechVET kullanıcısına yanıt

paribu için ne dersiniz?

oraya direkt TL eft ile etherium alsam, bunu fortmatic'teki cüzdanıma atsam diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

paribu için ne dersiniz?

oraya direkt TL eft ile etherium alsam, bunu fortmatic'teki cüzdanıma atsam diyorum.

Ben Btcturk derim her zaman. Paribu da arkasından gelir. İkisinin de çalışma prensibi aynı. Üye ol. Kimlik doğrulaması yap. Havele ya da EFT ile para yolla ve ETH al şeklinde. Oradan cüzdana çekmeye çalışırsan 20$ kadar fee ödersin. Birkaç bin dolarlık ETH alacaksan tamam ancak 100$ kadar aldığında, 20$ fee kesilecek. %20 eksiden başlamış olacaksın. Hani 1000 lira için özel kasa kiralamazsın ama 100.000 lira için kiralarsın. Onun gibi.

• Hocam paribu'dan işlem yaptım bu arada, ilk tl işlemim olması nedeni ile ETC'yi başka bir cüzdanıma çekemedim. 48 saat engeli varmış!

müşteri temsilcisi üyelik sonrasında bunu bana söylememişti, hemen çekebileceğimi ima etmişti sormama rağmen.

destek butonu var, kimlik fotosu, selfie, ikametgah ve dekont ama gönderemiyorum pdf ve jpeg olmasına rağmen, "istenen formatta" diyor..

paribuuuu, tam doğu hinliği gibi, işler girince belli oluyor baştan herşey mükemmel...

daha işim olmaz burası ile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.