Şimdi Ara

Ethereum madenciliği ile ayda 300 dolar kazandıran ısıtıcı çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ethereum madenciliği ile ayda 300 dolar kazandıran ısıtıcı çıktı

Rusya merkezli kripto para girişimi Comino, hem gelir sağlayan hem de soğuk havalarda odanızı ısıtmak için kullanabileceğiniz yeni bir ürün tanıttı: Ethereum madenciliği yapabilen bir ısıtıcı.

Comino yetkilileri, cihazın sağlam bir sıvı soğutma sistemine sahip olduğunu ve farklı hashing algoritmalarını desteklediğini söyüyor. Yani bu araçla, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini kolayca çıkarmak mümkün.

Madencilik cihazı, ince metalik gövdesinin içinde sekiz üst sınıf ASUS P106-100 6G grafik işlemcisi barındırıyor. Comino N1 ve Comino N4 olmak üzere iki çeşidi var. İlk model, Ethereum madenciliği, ikincisi ise Zcash için optimize edilmiş.

Ayrıca Bkz.Google'ın görüntülü arama uygulaması Duo, Android'in FaceTime'ı oluyor
    Şirketin kurucu ortaklarından Evgeny Vlasov ve Alexey Chistov, cihazın şu anki döviz kuruna göre ayda neredeyse 300 dolar değerinde kripto para çıkarabildiğini söylüyor. Elbette bu miktar günlük harcadığınız enerjiye de bağlı.

Şirketin söylediğine göre Comino kripto ısıtıcı 25-30 metrekarelik bir odayı rahatça ısıtabilecek kapasitede bir ürün. Normalda 5.000 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan cihaz şu anda indirimde ve 4.500 dolara satın alınabiliyor.

• bunu nasıl temin edebiliriz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Bizdeki kacak elektrik kullanimi malum kesimden alamayan devlete de bir onlemi var miymis acaba?

Var tabi. Bilmiyormusun aaa. Biz ödüyoruz işte en büyük önlem bu. Alamadığını aldığından tahsil eden bir kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 13 Ekim 2017; 20:11:57 >
  • adaletinsesi kullanıcısına yanıt
    Türkiye de satın alınabileceğini sanmıyorum ama gerçekten almayı düşünüyor iseniz Rusya da satan yer bulursam gelirken getirebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel fikir olmuş. Üreticiye selamlarımı sunuyorum.

• aynı sistemi 3 yıldır odamda kullanıyorum 280x bf1 e girince odayı ısıtıyor bariz bir şekilde saç kurutma makinası gibi sıcak hava atıyor kasadan dışarı.
  • Bu olay yasaklanmalı. Millet coin üreteceğiz diye gereksiz elektrik tüketiyor, ısı yayıyor, ekran kartı fiyatlarını artırıyor. Doğaya da çok zararlı...

• Bunlara gerek yok bir adet 7700kya biraz oc yaparakta evinizi kolayca ısıtabilirsiniz.

• Tam bir bait click haber. boşhaber.com
  • Benim pc de oyun esnasında aynı işi görüyor kışın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdelta

Bu olay yasaklanmalı. Millet coin üreteceğiz diye gereksiz elektrik tüketiyor, ısı yayıyor, ekran kartı fiyatlarını artırıyor. Doğaya da çok zararlı...

Üretilen coinler gereksiz değil. Gereksiz olsa nasıl para kazandırsın.

Adam senin bilgisayarına problem yolluyor sen de onu çözüyorsun. Çözmek gereksiz olsa neden problemi sana yollasın sana neden para versin.
  • insanlar bunu sadece elektrik kullarak yapmıyor benim bahçemde 7 adet güneş paneli var eve sadece 150 tl civarı elektrik faturası geliyor odaya ısı yaymasında sorun yok ısı yayıyorsa doğalgazı kapat metallerden radio aktif dalga yayıyor içeri

• Biz sadece yatırımcıyız .)

• Tüm internet kafeler bu işlere girdi.. Geç mi kaldık acaba :/

• aylık 300 dolar getirisi olan bir ürün nasıl 4500 dolara satılıyor ya pek inandırıcı değil sanki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.