Şimdi Ara

Ether Saga Online [Ana Konu] [Oyun Rehberi] [Character Rehberi] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
0
Favori
21.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Battle.Lord

açtım karakteri server: east nick: YanHao class: archer ırk: shenzu

başka oynayan ya da başlamak isteyen olursa yardımcı olabiliriz

geliyo % 97 kaldı :D
  • bnde indirmeye başladm bu arada oyunda binek sistemi nasıl bulutla uçulan videolar fln gördüm binekler sadece cash shoptanmı alınıo
  • bilmiyorum fakat bulutların rengi değişiyor heralde
    binekler cash shoptanda satılıyor bikaç bişey birleştirip kendi binek hayvanınıda yapapabiliyorsun
  • Görevlerhakkında biraz daha yardımcı olabilirmisiniz. İlk doğguğum yerdeki görevleri yapıp 12 oldum sonra pokrariye geçtim hala 14lvl im :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grimmj0w

Görevlerhakkında biraz daha yardımcı olabilirmisiniz. İlk doğguğum yerdeki görevleri yapıp 12 oldum sonra pokrariye geçtim hala 14lvl im :S

sarı renkli training questleri yap
    nerden alabileceğini öğrenmek için Q ya bas avaible questse tıkla ordan training questsi seç. bu şekilde atladığın training questleri de öğrenebilirsin.
    43 lv hariç her lv de senin lvlini atlatacak kadar training quest bulunur(tabi çok ölmediysen. çünkü ölünce azımsanmayacak miktarda exp düşüyor)
  • parayı nasıl kasıyorsunuz peki ? 15 oldum 6 silver var sadece :D İtemde düşmüyo :/
  • quote:

parayı nasıl kasıyorsunuz peki ? 15 oldum 6 silver var sadece :D İtemde düşmüyo :/

dungeona girceksin ama sana dungeona 30 lv de girmeni tavsiye ederim
    hem spirit hem para kasarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice King -- 13 Temmuz 2009; 13:29:26 >
  • OK cok soal :) Birde şu doğum tarihi meselesi var onu ne yapmalıyım hangisi iyi olur sence ?
  • quote:

OK cok soal :) Birde şu doğum tarihi meselesi var onu ne yapmalıyım hangisi iyi olur sence ?

o doğum tarihine göre sana skiller geliyor.
    ben onu kendi doğum tarihim yaptım
    ama önemsiyorsan
    http://eso.perfectworld.com/guide/nascent_list
    bu linki gözden geçir
  • bence doğum günü için olan tarihler biraz yanlış gibi görevde alacağın skili kendin seçiyorsun yine 6 tane falan skil geliyor sana 1ini seçiyorsun
    direk skil gelmiyor sonuçda
  • quote:

Orjinalden alıntı: F9DARKVANE

bence doğum günü için olan tarihler biraz yanlış gibi görevde alacağın skili kendin seçiyorsun yine 6 tane falan skil geliyor sana 1ini seçiyorsun
    direk skil gelmiyor sonuçda

senin söylediğin ethyr skiller
    nascent skiller otomatik gelir ve mana diil onun altındaki yeşil şeyi harcarlar
    ayrıca nascent skiller 3 tanedir
    5-30-60 lv lerde otomatik gelirler
  • Bu colleckt görevleri ne kadar iğrenç yapamıyorum ya :S
  • quote:

Bu colleckt görevleri ne kadar iğrenç yapamıyorum ya :S

ben şu ana kadar sadece training questleri yaptım dierlerine pek bakmadım ama gereksiz geldi bana
  • Bende onları yapıyom ama collect diye cıktı görevler :S Neyse bu arada West te fazladan pet in varmı benımki ilk baştaki ezik petde :D
  • quote:

Bende onları yapıyom ama collect diye cıktı görevler :S Neyse bu arada West te fazladan pet in varmı benımki ilk baştaki ezik petde :D

lvlin yüksek diilse easte geçmeni öneririm
    hem ms daha düşük hem biz orda oynuyoruz
    ama ille de westte kalcam diosan eski charımdaki peti verebilirim. iyi pettir
  • 24 Oldum West iyi gibi yinede :D Sen west itamamen bıraktıysan değerli eşyalarını bana verebilirmisim :D
  • quote:

24 Oldum West iyi gibi yinede :D Sen west itamamen bıraktıysan değerli eşyalarını bana verebilirmisim :D

peki pokariye gel hemen girip veriim nick Umarth
    edit:realm2
    edit2 :P : Jugo ile girdim şuan realm 2 önce ondakileri vercem
    edit3: işlem tamamlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice King -- 13 Temmuz 2009; 21:31:15 >
  • yolda yım ortadkı kareye geliyom nick ZoroOP
  • Çok saol kurt güzel uluyo :D
    Bu arada şu oyunda düşen itemler ile ilgili 1 rehber yapsan sen baya çözmüşün oyunu :)
  • quote:

Çok saol kurt güzel uluyo :D
    Bu arada şu oyunda düşen itemler ile ilgili 1 rehber yapsan sen baya çözmüşün oyunu :)

rehber yapsam bu konuyu açan arkadaşa saygısızlık olur.
    onun yerine rehberi hazırlayıp ona pm le atıp bu konuya eklemesini rica edebilirim ama
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.