Şimdi Ara

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film harika benimde bu sene izlemek nasip oldu film harika başlıyo sonrasında azaten baya bi şaşırıyosunuz noluyo bea dıyosuz bı ara sonra olayı tamamen çözüyosunuz. Film türünde tek böyle bir film bi daha sanırım asla yapılamaz. jim carrey,kate winslet ve kristen dunst ise çok harika idiler.
  • valla bir ara vakit bulursam ,indirip izlemeyi düşünüyorum
  • güzel filmdir.
    türkiye ye geç geldiği için zamanında korsanından izlemek zorunda kalmış olsam ve görüntü çok iyi olmamış olmasına rağmen memnun etmiştir beni.

8/10
  • değişik hoş film.vizyona girmesi 2 seneyi aldı aynı şeyi dvd'si içinde yapıyorlar herhal.yurt dışında en çok satılan dvd'lerden biri olduğu halde neden burda böyle bir salaklık yapıyorlar anlamadım.bu arada jim carrey kesinlikle harika
  • bir tek DVD'nin kapağındaki o muhteşem resim için bile alınır DVD si çıksa.

buyur burdan bak

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Filmin adı ünlü yazar Alexander Pope'un "Eloisa to Abelard" şiirinin bir dizesinden geliyor. Gerçek çevirisi Pırıl pırıl zihnin sonsuz günışığı! olan filmin adı Türkçeye Sil Baştan olarak çevrildi.
  • Bu filmle ilgili bi topik açılmıştı ilk vizyona girdiği dönemde...eleman ne saçma film diye topik açmıştı...filmi izleyip beğenen büyük bir kesim öyle bir çuollanmıştıki elemanın üstüne heralde açtığına pişman olmuştu o topiği...

açıkçası bende beğenmiştim filmi...kız arkadaşımla gitmiştim...o çok beğenmişti...ben debelenip durmuştum sıkıntıdan...başları biraz baysada beni(çünkü konuyu tam kavrayamamıştım) sonra konuyu anlayınca ekrana yapışıp izlemiştim...heleki son yarım saati çok etkilemişti beni filmin...ama kız arkadaşıma beğendiğimi belli etmemiştim..tükürdüğümü yalamamak için..bu arada jim carrey gerçekten şapka çıkartılıcak bir sanatçı ve oyuncu...adam dört dörtlük...her role gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 15 Eylül 2007; 15:32:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: phoarbix
    bir tek DVD'nin kapağındaki o muhteşem resim için bile alınır DVD si çıksa.

• quote:

Orjinalden alıntı: beyenpe

2006 Mayis ayin kadar TRde gosterime girmemesi de ayri bir konu.Kar getirmez diye satin almamis dagitici firma ama divX den 1 milyon adam izledi filmi.Onlar hala sacma sapan filmler getirsin.

adam haksız değil bi açıdan. Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu'na Türkiye'de 2 milyon kişi giderken buna 20.000 kişi gider. TV de yayınlansa Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu reytingin %25'ini alırken bu %5 ini alır.Bu kafayla.
  • Filmi az önce izledim. Gerçekten çok iyi bir film. Yani farklı bir kurgusu var. Kült bir film bile denebilir. Bir kez daha izlemek lazım
  • Başlarda baya bi ağır ve sıkıcı ilerlesede bana göre film , ama sonuca fena varıyor.
  • İzlerken pek birşey çözemediğim ve sevmediğim.Duygusal bir film diye orada burada hakkında konuşamadığım bir film.
  • film çok duygusal gözlerim yaşardı ama anlamadım birisi anlatabilirmi tamamen filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coming

film çok duygusal gözlerim yaşardı ama anlamadım birisi anlatabilirmi tamamen filmi

Özeti Jim ile Kate önceden sevgililer sonra hafızalarını sildiriyolar sonra tekrar birbirlerini buluyolar da hede hödö işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

quote:

Orijinalden alıntı: Coming

film çok duygusal gözlerim yaşardı ama anlamadım birisi anlatabilirmi tamamen filmi

Özeti Jim ile Kate önceden sevgililer sonra hafızalarını sildiriyolar sonra tekrar birbirlerini buluyolar da hede hödö işte.

hoca başı ve sonu belli değil filmin

filmin başında jim uyanır işe gidecekken başka bi yere gider kate le tanışır

katele 2 yıl geçirir bu arada elijahı hatırlayalım arabayla kate in evinin önünde beklerken gelip sorun ne falan diyodu hani

sonra kate sildirir jimde sildirir

uyanır ve filmin başında yaşadığı döngüyü yeniden yaşamaya başlar

saçma geldi bana yahu tam oturtamadım yani filmin sonu filmn başımıydı ?

İzleyeli uzun zaman oldu hatırladığım kadarıyla filmin başında tren sahnesi vardı orda tanışıyolardı o tanışma filmin sonunda da çıkıyodu. Yani sonu başı gibi bişey.

Yok lan öyle de değil. Düşününce saçma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Mustard -- 20 Temmuz 2011; 18:42:03 >

• İki yıl önce izlemiştim.Jim Carrey ile Kate Winslet olunca zaten filmin kötü olması zor bence :)
  • Bugün izledim, bu muymuş dedim bu kadar abartılan film. Kesinlikle beklentimin çok altında kaldı.

Bu arada filmin en başında gösterilen kısım, 2. tanışmaları. Bunu zaten daha bizim eleman hafızasını değiştirmeden anlıyorsunuz, orda doktora bilgi verirken bir partide tanıştığından bahsediyor, bana göre ne bir süpriz, ne de etkileyici duygusallık vardı, çok şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 26 Ocak 2012; 1:16:36 >
  • Bu filmi tek beğenmeyen benim galiba.Çok abartıldığını düşünüyorum.Senaryo çok saçma,komedi desen o da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_DH

Bu filmi tek beğenmeyen benim galiba.Çok abartıldığını düşünüyorum.Senaryo çok saçma,komedi desen o da yok.

Ben de beğenmedim, yarısını bir gün yarısını bir gün izledim ikisinde de uyuya kaldım. Son derece sıkıcı.
  • Aşk filmlerini sevmediğim için yarıda kapatmıştım bir kaç ay önce.Ondan sonra hiç açmadım birdaha.Belki sonra bir bakarım.
  • Filmi aradan 10 yıl geçmesine rağmen yeni izledim puanım 10 üzerinden 8 oldu

Çok karışık olmasına rağmen beni eğlendirdi ekrana bağladı , filmin ortasında zaten karmakarışık oldu herşey sonlarına doğru olayı çözdüm

Romantik Komedi filmlerini hiç izlemedim bugüne kadar bu ilk filmim . Jim Carry herzaman ki gibi usta oyuncu olduğunu burdada kantilamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.