Şimdi Ara

Eşzamanlama Tercihiniz - İlginç Bir Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonun depolama kapasitesini Apple iTunes ekranında altta görüyorsunuz neden böyle oluyor bu ?

Apple iTunes'ta 3.01 GB müzik dosyam var. Telefona eşzamanlama yaptıktan sonra alttaki çubuğa bakıyorum müzik bölümünü 3.22 GB gösteriyor. Bazen 2.69 GB gösteriyor. 331 parçam var toplamda alttaki çubuğa bakıyorum 506 parça diyor. aynılarından 2 tane de yok telefon içinde nasıl iş bu anlamadım. Birde en iyi senkronizasyon yöntemi hangisi ?

Apple iCloud mu kullanıyorsunuz bilgisayara mı yedekliyorsunuz her seferinde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTirpanli -- 24 Ağustos 2018; 12:48:21 >

• Iphone 4 çıktığı günden beri iphone kullandım / kullanıyorum, 5s ve son olarak X kullanmaktayım zorunlu haller dışında bir kez bile eşzamanlama yapmadım itunes ile. Ifunbox ile fotoları transfer et vb çok daha kolay.. abidik gubidik programa neden kasıyorsunuz bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 10 senedir müzikleri onda organize ediyorum. Son bu sürümü iyice bozdu bakalım bu sürümde ne yapacaklar gün geçtikçe soğuyorum artık. Mac OS’de de kasıyor mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.