Şimdi Ara

Essay için kitap ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
6.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Essay yazmanın detaylı bir sekilde anlatıldığı bol ornekli prof sinavina yonelik onerebileceginiz bir kitap var mı ?
    Ayrıca Prof için test kitabi onerilerinizede bekliyorum

• writers inc adlı kitap baya meşhur ben bugün aldım içeriğini biraz inceledim gayet güzel.
    Onun dışında Great Essays ve Writing Academic English adlı iki kitabım daha var.

Prof için test kitabından kasıt grammar ise cambridge'in essential grammar in use iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAlperN

writers inc adlı kitap baya meşhur ben bugün aldım içeriğini biraz inceledim gayet güzel.
    Onun dışında Great Essays ve Writing Academic English adlı iki kitabım daha var.

Prof için test kitabından kasıt grammar ise cambridge'in essential grammar in use iyidir.

Teşekkürler sadece grammar değilde genel bir kitap arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

writers inc adlı kitap baya meşhur ben bugün aldım içeriğini biraz inceledim gayet güzel.

vocabulary için focus on vocabulary
    reading içinde college reading serisini önerebilirim.
    Boğaziçi Ünv. hazırlıkta kullandığı kitaplardır. Hazırlık atlamak için mi çalışıyorsun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

vocabulary için focus on vocabulary
    reading içinde college reading serisini önerebilirim.
    Boğaziçi Ünv. hazırlıkta kullandığı kitaplardır. Hazırlık atlamak için mi çalışıyorsun?

bir neyi bizim ünide hazırlık 3 kur ben 1 kuru tekrar ettim şimdi son kura geçtim yarım dönem daha okumadan direkt fakülteye geçmek için uğraşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 17 Ağustos 2011; 1:02:49 >

• College reading benim de tavsiyem
  • odtu yayınlarının (metu press) academic in english (sanırım böyleydi:)) diye bi kitabı var. baya güzel anlatıyo.
  • Odtü'de hazırlık okurken verilen çok iyi kitaplarım var benim. İsimleri şimdi aklımda değil çünkü ben şu an üniversitedeyim ve onlar evimde. Bayrama kadar beklersen gidince yazarım. Tabi google'dan bulmak daha erken sonuç verebilir

Bu arada konu eskiymiş biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 31 Ekim 2011; 3:08:43 >
  • Merhaba arkadaşlar. Bu mesajlar yayınlanalı yıllar olmuş ama yeni gelenlere yardımcı olabilir diye birkaç ay önce çıkan Türkiye'nin en kapsamlı Türkçe anlatımlı ve örnekler essay kitabı olan https://essaykontrol.com/essay-rehberi/'ni paylaşmak istiyorum. Essay Rehberi içinde her bir essay türü için birçok örnek essay, her bir essayin Türkçe çevirisi, her essayle ilgili kilit ifade ve kalıplar yer alıyor. Ayrıca yine essay yazmak için çok gerekli olan, outline yazma, thesis yazma, fikir geliştirme gibi konular detaylıca işleniyor. İngilizce bağlaçlarla kompleks cümle yazma üzerine bir ünite var. Bir başka ünitede ise yazılarınızda kullanabileceğiniz essay kalıpları yer alıyor. En son olarak da farklı essay örneklerine deatlaylı feedback verilerek sık yapılan yanlışlar gösteriliyor. Essay Rehberi ile ilgili detaylı bilgi, öğrenci yorumları ve video tanıtım içinhttps://essaykontrol.com/essay-rehberi/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.