Şimdi Ara

Esmer Tenli Olmak (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109
Cevap
1
Favori
7.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tip olmadıkça diğerlerinin pek bir önemi kalmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 182 boy
    63 kilo
    Beyaz ten
    Ela goz
    Kahverengi sac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Herkes bronzlaşmak için paralar harcıyor. Bize verilen bu rengin kıymetini bilmeliyiz

Acaba insanı beyazlatan bir makine olsaydı ne olurdu hiç düşündün mü? Beyazı siyahlaştırırsın ama siyah beyazlaştırılmaz. Aklı başında olan zaten para harcamaz onlar şımarık ünlüler. Bize verilen bu rengin kıymetini bilmeliyiz.

• 1.78 boy
    64 kilo(body yapıyorum kilo alırım elbet)
    Ela göz
    Sarışın ten
    Beyaz dişler
    Çok kıllı değilim.

Bendekiler bunlar.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
  • beyaz ten kumral saç yeşil göz 170 boy 64 kilo kızların geneli hatta çoğu bakar yüz hatlarım çenem az bişe daha yanlara çıkık olsa bradd pitin aynısın çok ciddiyim hatta okulda hocalar bi ajansa filan foto yolla derler ve hiç kız arkadaşım olmadı aşırı asosyalim yanımdan kız geçsin anca güneş gözlüğüm varsa bakarım başka türlü hayatta onun yüzüne bakamam ama güneş gözlüğü varsa baştan aşağı keserim gizliden zaten karşıdan gelen kız %80 bakıyo oluyor hep iyi forumlar

çıkaracağınız sonuç:

Tiple olmuyor dil filan önemli dilim olsa çok olcaktıda ama işte hala elizabet:D
  • 176 boy 2 yıldır body ile uğraşıyorum ortalamanın üzerinde düzgün bir vücut,
    Göz rengi açık yeşil ve sarışınım,birçok esmer,sarışın ve kumral kız arkadaşım oldu.
    Türkiyede elini nere atsan esmere denk gelirsin.
    Türkiyede ya kumral renkli gözlü olucaksın,ya da zenci olup Antalyadaki turist kesiminin ihtiyaçlarını karşılayacaksın.
    Sarışın olmamın en büyük avantajını danimarka ve avusturyada dikkat çekmeyerek yaşadım,yabancı olduğum ancak konuştuğum zaman meydana çıkıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

beyaz tenli olup kahverengi saçlı olmaktan iyidir

Ben beyaz tenli ve kahverengi saçlıyım esmerlere göre daha dezavantajlı durumdayım ama yine beğenen beğeniyor Tek sorun yaşıma göre küçük gösteriyorum.
  • kahverengi göz beyaz ten upuzun saçlar ..
    ben çok itiiciyim tanrımmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Kara kaş - kara göz - buğday ten - bol kıl - çene ileride - jinekomasti - kamburluk - hafif göbek - gıcıklık - muhabbet yok

Kendimi karantinaya aldım

oha aynı ben

• quote:

Kara kaş - kara göz - buğday ten - bol kıl - çene ileride - jinekomasti - kamburluk - hafif göbek - gıcıklık - muhabbet yok

Oha resmen beni tarif etmişin.Tek bende jinekomasti ve göbek yok gerisi aynı
  • beyaz tenli sarışınlar çok erkeksi görülmezler o yüzden kızlar tarafından da çok ilgi görmez

bende buğday ten, kumral kıvırcık saç ve kahverengi göz halimden gayet memnunum...
  • kro.avi
  • esmerim ve yakışıklıyım boyum.1.88

• quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Bana göre heleki istanbul gibi bir şehirde, dezavantajdır esmer tenli olmak

Ben de esmer olmak istemezdim sanırım. Beyaz tenliyim ve koyu kahverengi saçlıyım ama saçlarımın sarı veya kahverengiye çalan bir sarı/sarıya çalan bir kahverengi olmasını çok isterdim.
  • Beyaz tenli olmak istemezdim. Memnunun esmerim boyum uzun yetiyor çok şükür
  • çok esmer olmasın çok da sarışın olmasın kaşlı gözlü........
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Bana göre heleki istanbul gibi bir şehirde, dezavantajdır esmer tenli olmak

bulgaristan maciriyim normalde mavigözlü beyaz tenli olmam lazım ama güneydoğulu gibi esmerim ve simsiyah saçım sakalım tipik bi ortadoğuluya benziyorum kardeşim amerikan filimlerindeki beyazlara benziyo bende o filimlerdeki meksikalı göçmenlere benziyorum ama gayet memnunum halimden teleme peyniri gibi gezmekten iyidir istanbulda yaşıyorum ve hiçbi dezavantajını görmedim
  • Beyaz ten acayip itici bence.

Esmere ozenilmese solaryum olmazdi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

quote:

Cimbom old boys detected

• esmerim memlunum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.