Şimdi Ara

eslorex

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hafif antidepresan grubunamı giriyor bu ilaç? Depresyon için değil panik kaygı için yazdı.

İçsemmi içmesemmi karar veremedim

• Geçmiş olsun, essitalopram etken maddeli bir antidepresandır, kendimde uzunca bir süre kullandım, senin dozajın başlangıç için büyük ihtimal bir süre sonra 20mg ye çıkabilir, nispeten daha faydalı bir ilaç, panik bozukluk tedavisinde kullanılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mTm

Geçmiş olsun, essitalopram etken maddeli bir antidepresandır, kendimde uzunca bir süre kullandım, senin dozajın başlangıç için büyük ihtimal bir süre sonra 20mg ye çıkabilir, nispeten daha faydalı bir ilaç, panik bozukluk tedavisinde kullanılıyor...

Teşekkürler.

P.Tesi sınavım var 2 tane ve bugünden başlayarak ders çalışmam lazım. Şimdi kullansam yan etkileri olurmu?

Bu ilaç hangi sınıfa giriyor ağır deprasan değil değilmi?

Yan etkileri oldumu sende , ve artıları neler:) teşekkürler
  • doktorun verdiği ilaçları mutlaka kullan.. pek öyle ağır bir ilaç da değil zaten
  • Ağır bir ilaç değil ilk günlerde bünyenize bağlı yan etkiler gösterebilir sonraki günlerde geçer en az 6 ay kullanmanız gerekir fayda vermesi için ilk etkileri 1 ay içerisinde gösterir geçmiş olsun hepimiz müzdarip durumdayız antideprasanlara karşı
  • arkadaşlar ilk günlerde etki ediyormuş. Ders çalışmam lazım sınavlardan sonramı kullansam sizce?

birde en hafif a.depresanlardanmış bu doğrumu? yani yan etkisi galiba az.
  • ben kullandım bi süre şimdide sınav zamanları falan kullanıyorum güzel bir ilaç ilk hafta sadece yan etkisi gösterio ona göre ayarlayıp kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engrugur

ben kullandım bi süre şimdide sınav zamanları falan kullanıyorum güzel bir ilaç ilk hafta sadece yan etkisi gösterio ona göre ayarlayıp kullan.

neden sınav zamanları Hocam. Stresimi alıyor?
  • 10mg azmış 2şer tane iç

• quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

quote:

Orijinalden alıntı: engrugur

ben kullandım bi süre şimdide sınav zamanları falan kullanıyorum güzel bir ilaç ilk hafta sadece yan etkisi gösterio ona göre ayarlayıp kullan.

neden sınav zamanları Hocam. Stresimi alıyor?

evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.