Şimdi Ara

Omegle ülke bazlı katılım yüzdesi. Türkiye 2.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Omegle ülke bazlı katılım yüzdesi. Türkiye 2.

Arkadaşlar gördüğünüz gibi omegle alexa kayıtlarına göre amerikalılardan sonra 2. sıradaki katılımcı ülke Türkiye. hergun en az 8 10 kişi ile karşılaşmaktan bunu ayrıca anlayabiliyoruz. (ayrıca bayan arkadaşlar henuz omegleyi keşfetmiş değil sanırım :) )

ama ilginç olan listenin sonunda bulunan finlandiya rusya italya almanya gibi ulkeler. bunlarıda bi şeklide yukarı cekmek lazım. gına geldi çinli disconnect etmekten. :) daha hiç alman, rusla tanışmış değilim ayrıca. varmı karşılaşan?

• rusla karşılaştım ama onun dışında çinden başka ülkeyle karşılaşamadım.türkiye de dahil
  • sen ballıymışsın. bir rus bin çinliye bedeldir :)
  • bana rus , alman , bide fin bir kız çıktı . kalanı genelde i am turist diyodu
  • brazil 1. sırada olması lazım.
  • Brezilya, Finlandiya, Estonya.

Bunların en üst sıralarda olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirburak23

öylesine birkere deniyim diye girdim karşıma zimbabwe den biri çıktı. bir daha denedim gana dan bir kadın çıktı. gına geldi son kez deniyim dedim rusya dan çıktı. daha da denemedim

O ben miydim bilmiyorum ama omeglede kendimi zimbabweli olarak tanıtıyorum.
  • burkina faso lu çıkmıştı bana
  • :) brazilyalı ve finlandıyalı cok. açıkcası bende sıralamaya şaşırdım. kendimi hep istanbul diye tanıtırım bilen biliyo ve cool çekiyo hemen. yada disconnect :) ama baska ulke adı kesinlikle vermem :) yalan yoq
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

:) brazilyalı ve finlandıyalı cok. açıkcası bende sıralamaya şaşırdım. kendimi hep istanbul diye tanıtırım bilen biliyo ve cool çekiyo hemen. yada disconnect :) ama baska ulke adı kesinlikle vermem :) yalan yoq

Cool çekmeleri hayranlıklarından değil, diyecek bir şey olmayınca cevap vermemiş olmamak için kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangi Biri -- 15 Ağustos 2009; 17:13:37 >
  • çin çin çin
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

:) brazilyalı ve finlandıyalı cok. açıkcası bende sıralamaya şaşırdım. kendimi hep istanbul diye tanıtırım bilen biliyo ve cool çekiyo hemen. yada disconnect :) ama baska ulke adı kesinlikle vermem :) yalan yoq

yok be hacı abi. cogu memleketimizin ne kadar guzel oldugunu biliyor. hatta baya buraya tatile gelmiş olanı ile bile konustum. veya resimlerle ikna ettim gelmeyi düşünüyolar :) bi biz bilmiyoz kadrini şu memleketin
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

çin çin çin

çok çekmiş gairibim yaaa
  • hep bot war ya tadı yok artık botlardan
  • bana kenyalı çıktı.nerelisin dedi konya diyince direkt msnini verdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.