Şimdi Ara

Eskişehirliler Yardım edin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Hirotaro

250ytl biraz zor gibi,300 olsa olabilir.sonuçta arkadaşlarında hiç mi dışarı çıkmayacaksın... peki sigaran var mı ?

zaten arkadaş edinene kadar 1 yıl geçer.gezmeyi tozmayı fazla sevmem.devlet yurdunda kalacam zaten çıkarsa bi süre. gelir durumum iyi olursa,aparta geçerim diye düşünüyorum.

sigara.. bi paket 1 hafta gider bana. sıkışırsam içmem. yani sigara sorun değil benim için. param yoksa içmem.varsa 1 hafta içerim
  • stüdyo daire var osmangaziye 200 metre kiralayalım hemen
  • Up
  • http://www.ataogrenciyurdu.com/

4 sene kaldım mmenundum... şehrin muhtelif yerlerinde 3 farklı binada hizmet veriyorlar.

ama sanırım sen ogüyü kazandın. bu yurtlar anadolu yunus emre kampüsüne yakın...
  • 300'e apart yurda verene kadar 350 YTL verip ev tutmak daha mantıklı hemde okulun çıkışında..
  • Bende anadoluyu kazandım bu sene gidicem napsam devlet yurduna başvursam mı yoksa apartta mı kalsam napsam bilmiyorum.Apartlar hakkında da hiç bir bilgim yok.Acaba fiyatları ne kadar bu apartların.Bu apartlar hakkında bilgi verecek yardım edecek olan olursa çok iyi olur.
  • ben ilk sene devlette kalcam nasıldır acaba devlet pek fazla birşey beklemiyorum
    ama sorayım dedim başka kalcak olan varmı devlette?
  • ösymden yurt başvurusu yapıcamda,genel yurtlar ile yüksek ücretli yurtlar arasında tercih yapacak olursak eskişehir osmangazi kampüsünde bulunan hangisi...yüksek ücretli olan hangisi..arada ne fark var?
    ikiside devlet ama...bi yardım kalan veya bilen varsa...özellikle yerleri önemli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_88

ben ilk sene devlette kalcam nasıldır acaba devlet pek fazla birşey beklemiyorum
    ama sorayım dedim başka kalcak olan varmı devlette?

ben de bir süre kalıcam. ne kadar bir süre belli değil.
    1 ay da olur 1 yıl da. yurdun durumuna göre.
  • Walla ben devlet için yurtkura başvurumu yaptım ama çıkacak mı o da mesele hadi hayırlısı bakalım.
  • EV TUTALIM BEYLER

BİZ 2 ARKADAŞIZ

3+1 EVDE 4 KİŞİ DOYA DOYA YAŞARIZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: FREE-4

EV TUTALIM BEYLER

BİZ 2 ARKADAŞIZ

anadolu mu osmangazi mi?

tutalım valla

kiralar ne kadar ki?

3+1 ev kışın yakar cebimizi hocam :) eskişehir soğuk olur diyorlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: denizza

quote:

Orjinalden alıntı: FREE-4

EV TUTALIM BEYLER

BİZ 2 ARKADAŞIZ

anadolu mu osmangazi mi?

tutalım valla

kiralar ne kadar ki?

3+1 ev kışın yakar cebimizi hocam :) eskişehir soğuk olur diyorlar.

valla istersniz kombilide tutarız evde olmadığımız zamanlar yakmayız

eğer ciddiyseniz bizde tutarız biz ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2.EYLÜL KAMPÜSÜ BESYO

• tabiki ciddiyim. ben osmangaziyi kazandım,meşelik kampüsü, esyo

ev kiraları hakkında bi bilgim yok.
    yalnız,benim bi süre devlet yurdunda kalmam lazım :) sonra bi bahane uydurup çıkarım.

yani hemen tutamam,kesin tutacam diye de bişi söyleyemem. ama ciddiyim

evde olmadığımız zaman yakmayız yakmasına da,geldiğimizde de ısınana kadar canımız çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 19 Ağustos 2008; 12:57:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.