Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ingilizce kitabını nerden alabilirim 20tl ye almışlar.
  • 15 Ekim Cuma - Eskişehir Anadolu Üniversitesi - 2 Eylül Kampüsü

DUYURU: Coca-Cola Turnesi Hakkında

Coca-Cola turnesi kapsamında konser verilecek illerdeki üniversite yönetimlerince katılım koşulları belirlenmekte olup bildirilen koşullar şöyledir:

İlgili ilden veya çevre illerden üniversite öğrencilerinin konserlere katılımı mümkündür. Ancak katılımcıların üniversite öğrenci kimliklerini yanlarında bulundurmaları ve girişte ibraz etmeleri gerekmektedir.

Öğrenci arkadaşlar yanlarında birkaç kişi ile de giriş yapabilirler ancak yine kontroller yerel üniversite yönetimi kapsamındadır.

Turne konserleri ÜCRETSİZDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 14 Ekim 2010; 0:56:36 >
  • Vizeler yaklaşıyor tehlikenin farkında mısınız? Özellikle 1. sınıflar.
  • BEYLER ÇOK ÇALIŞMAYIN
  • Gece saat 03.19... Çay ve sigarayla kendine gelmeye çalışan , yarın akışkanlar mekaniği vizesi olan ve sıçtın mavisini görmeye kararlı bir ogü öğrencisi...:D
  • iyi akşamlar beyler.

ya birşey sorucam. İktisattan çan yaptım ama demokratik kültür(seçmeli ders) den 50 almışım,tek ben almışım. (Hocanın Adı: Abdullah YALAMA)
    Ortalama 82 kesin olarak kalıyor muyum bu dersten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SouL_

iyi akşamlar beyler.

ya birşey sorucam. İktisattan çan yaptım ama demokratik kültür(seçmeli ders) den 50 almışım,tek ben almışım. (Hocanın Adı: Abdullah YALAMA)
    Ortalama 82 kesin olarak kalıyor muyum bu dersten..

Benim bildiğim seçmeli derslerde ( en azından mühendislikteki acil yardım derslerinde falan ) başarı notun elliyi geçerse geçiyorsun.Sizin orada işler nasıl işler bilmiyorum , istersen sekreterliğe bir sor.
  • Arkadaşlar bu Kyk'nin açtığı kontenjan doğrultusunda verilen bursu nerden öğrencez?
  • 2. vizeler geliyor ey ahali!!!!! Tehlikenin farkında mısınız?
  • sevgili arkadaşlar. 19 aralık pazar günü esogü meşelik kampüsünde ALES sınavım var. eskişehir dışından gireceğim sınava. acaba o gün tren garının oradan kampüse giden otobüs,minibüs var mı?varsa numaraları falan nedir? nasıl giderim? tşkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DELTA_X

sevgili arkadaşlar. 19 aralık pazar günü esogü meşelik kampüsünde ALES sınavım var. eskişehir dışından gireceğim sınava. acaba o gün tren garının oradan kampüse giden otobüs,minibüs var mı?varsa numaraları falan nedir? nasıl giderim? tşkürler...

27 numara otobüse binip istasyondan meşelik kampüsüne gelebilirsin.Gardan çıktıktan sonra karşı tarafta otobüslerin geçtiğini görürsün zaten.Kampüse girdikten sonra otobüs içeri girer ve sağ tarafa döner.Tam olarak hangi fakültede gireceğini belirtmemişsin ama iibf ise girişte ilk durakta , mühendislik fakültelerinden birinde sınava gireceksen son durakta inersin.
  • ales sınavı saat kaçta bilmiyorum ama haftasonu 27 pek sık geçmiyor. tramvay alternatifini aklında bulundur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

quote:

Orijinalden alıntı: DELTA_X

sevgili arkadaşlar. 19 aralık pazar günü esogü meşelik kampüsünde ALES sınavım var. eskişehir dışından gireceğim sınava. acaba o gün tren garının oradan kampüse giden otobüs,minibüs var mı?varsa numaraları falan nedir? nasıl giderim? tşkürler...

27 numara otobüse binip istasyondan meşelik kampüsüne gelebilirsin.Gardan çıktıktan sonra karşı tarafta otobüslerin geçtiğini görürsün zaten.Kampüse girdikten sonra otobüs içeri girer ve sağ tarafa döner.Tam olarak hangi fakültede gireceğini belirtmemişsin ama iibf ise girişte ilk durakta , mühendislik fakültelerinden birinde sınava gireceksen son durakta inersin.

sağol dostum. sınava müh.-mimarlık fakültesinde greceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SP3ctr3

ales sınavı saat kaçta bilmiyorum ama haftasonu 27 pek sık geçmiyor. tramvay alternatifini aklında bulundur bence

dostum sınav pazar saat 09.30 da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Gece saat 03.19... Çay ve sigarayla kendine gelmeye çalışan , yarın akışkanlar mekaniği vizesi olan ve sıçtın mavisini görmeye kararlı bir ogü öğrencisi...:D

akiskanlarin 2. vizesinde .ictim madendenmi alsak bu arada sen kimsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Gece saat 03.19... Çay ve sigarayla kendine gelmeye çalışan , yarın akışkanlar mekaniği vizesi olan ve sıçtın mavisini görmeye kararlı bir ogü öğrencisi...:D

akiskanlarin 2. vizesinde .ictim madendenmi alsak bu arada sen kimsin

:D Bugün akışkanlara girmedim... Kemal hoca boğdu biraz...Zaten hastayım... 2. vizede yanlış işlemle doğru sonuçlar buldum. Sözde bugün açıklayacaktı... Bu arada ben ihsan sen kimsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: reizbey

Ogü'ye ancak bu kadar dayanabildim, bugün ilişiğimi kestim hepinize başarılar (:

Yolun açık olsun
  • Finaller yaklaşıyor... Tehlikenin farkında mısınız?.... ( Adet oldu artık bunu yazmak)
  • Evet finaller nasıl gidiyor beyler ?
  • Gençler ve kendini genç hissedenler... Finaller bitti herkese geçmiş olsun...
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.