Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende endüstri müh. (2.ö) şimdiden 3 kişi olduk hocam muafiyet sınavına giricez mi bizde ? (hayırlı olsun arkadaşlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Bizim zamanımızda, forumda ne kadar kazanan varsa, sanırım 6-7 kişiydik, muafiyete falan beraber gitmiştik. Sonra dönemde de iyice tanışmıştık, şimdi bizle kazanan biri mezun oldu, adam 3 senede bitirdi.

bakalım hocam bende 1 adet bilgisayar mühendisi okuyan bulmak istiyorum ama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldof1

merhaba arkadaşlar esogü end. müh. i.ö kazandım sonunda yaz tatilimi gergin olmadan gçirecek vakte sahibim

sonunda buldum endustri muh.iö kazanan birini okulda tanısır kaynasırız hocam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi allahın kulu işletme kazanmadı mı la?
  • Kimya Mühendisliği kazandım.Varsa başka kazanan fikir alışverişinde bulunabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merticius16 -- 18 Ağustos 2012; 19:37:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidinnak

bi allahın kulu işletme kazanmadı mı la?

Geneli Fenci sanırım buralarda.
  • arkadaşlar hazırlık okuyanlara burs ve yurt yardımı konusunda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. hazırlıklara burs verilmiyo galiba onun için sordum . herkesinde ramazan bayramı şimdiden mübarek olsun.
  • ramazan bayraminiz mubarek olsun gencler

• merhabalar bende esogü metalurji ve malzemeyi kazandım.Bu bölümü kazanan arkadaşlar pm atsın ulaşsın bişeyler yapsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan387

Bilgisayar Mühendisliği örgün öğretimi kazanan yok mu ya daha 1 tane insan bulamadım ]

Heey o benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elif-k

quote:

Bilgisayar Mühendisliği örgün öğretimi kazanan yok mu ya daha 1 tane insan bulamadım ]

Heey o benim

hayirli olsun

• Buraya kendimi baya alıştırmıştım. Burası gelir sanıyordum ama bir üst tercihdeki Yıldırım Beyazıt Üni. geldi.

Ertaş, o kadar yardım ettin hocam ya. İnşallah başkaları nasiplenmiştir.

Giren bütün arkadaşlara hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elif-k

quote:

Heey o benim

hayirli olsun

teşekkür ederim ikimiz içinde inş.

• ben okulu görmeden tercih yapanlardanımda =D En son fotoğraf hangi fakülte nin acaba ya da hangi bina ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Burjuva -- 19 Ağustos 2012; 22:25:47 >
  • Merhabalar ben Osmangazi makine mühendisliği kazandım. Hazırlık sınıfı için gireceğimiz sınavı biraz anlatabilir misiniz?
  • inşaat mühendisliği kazanan varsa irtibata geçebiliriz :)
  • bende esogü'lüyüm artık elektrik elektronik mühendisliği

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustasporcu -- 20 Ağustos 2012; 1:16:23 >
  • esogü inşaat müendisliği i.ö deyim bnde
  • esogu tam olarak nezaman başlıyor bide ders kayıtlarını bu sene bizmi yapıyoruz yoksa yeniyiz diye ögrenci şlerimi üstleniyo ?
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.