Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
15
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kayıda giden arkadaşlara okula tramwayla giderseniz veya dumlupınara falan bakmak için tıp kapısını kullanırsanız ana kapının hemen karşısındaki tabelaya bakmanızı öneriyorum o an nereye geldiğinizi anlayacaksınız.

Meşelik Dağına Hoşgeldiniz....
  • kayıt tamam
    artık bende esogülüyüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilvatarr -- 30 Haziran 2009; 17:21:40 >
  • Beyler acil bir soru soracam kayıda kravatlı foto istemiyorlar dimi. Gerçi isterselerde bundan sonra fotografcı bulamayız bundan sonra.
  • Sonunda bitti kayıtlar ohhhh be rahatladım yaaa.
  • hayırlı olsun yeni kayır olan arkadaslara endüstri meşeliğe taşındımı bilgisi olan varmı
  • ilk bir ay bademliktemişiz bayramdan sonra meşeliğe geliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

ilk bir ay bademliktemişiz bayramdan sonra meşeliğe geliyoruz

anlasıldı aynı düzen devam endüstri en iyi ihtimal 2. dönem meşeliğe gelir insaat ne alemde onu merak ediyorum ya konferans salonu falan bitti mi
  • arkadaşlar dün kaydımı tamamladım.

internetten ders kayıtları hakkındaki duyuruya baktım. 8-9 eylül tarihleri arasında internetten yapılacak diyor.altta da birinci sınıfa kaydını yaptıranların okul kayıtları sırasında ders kayıtları yapılacakmış yazıyor. fakat dünki kaydım esnasında ders kaydı vs bu konu hakkında bi işlem yapılmadı. bilgi falan da verilmedi. nolacak şimdi? biz ders kaydı yaptıracaz mı yaptırmayacaz mı?
  • evet ya bu ders kayıt olayı nasıl olcak galiba yeni kayıt yapanların otomatik yapılıyor.
  • siz bu dönemlik yapmayacaksınız
    bizede bi ton form koymuşlar saçma sapan ingilizce muafiyet sınavına girmek istiyormusunuz diye soru var be adam ben odersi gecen sene verdim ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: SP3ctr3

siz bu dönemlik yapmayacaksınız
    bizede bi ton form koymuşlar saçma sapan ingilizce muafiyet sınavına girmek istiyormusunuz diye soru var be adam ben odersi gecen sene verdim ya

valla eğer otomatikse hiç uğraşmayayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SP3ctr3

quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

ilk bir ay bademliktemişiz bayramdan sonra meşeliğe geliyoruz

anlasıldı aynı düzen devam endüstri en iyi ihtimal 2. dönem meşeliğe gelir insaat ne alemde onu merak ediyorum ya konferans salonu falan bitti mi

yok yok bayramdan sonra dedi adam bina tamaen bitmiş herşey hazır metalurji de onun yanında

beyler üni başlayınca ilk hafta ders olur mu yeni başlayanlar için

• olur gecen yıl ilk gün sabah 9da ders olmuştu
  • kazanan herkese hayırlı olsun Osmangazi Üniversitesi'nde ve Eskişehir'de 5 güzel sene geçeirdim, umarım hepiniz güzel günler geçirirsiniz orda,göz açıp kapayıncaya kadar geçecek üniversite hayatı,bunu okulla ilişik kesme işlemleri sırasında kimliğinizi teslim edince analayacaksınız,hepinize başarılar...
  • sp3ctr3 ustam benm ilk senem ve yurt kaydında yedeklerdeyim sıram 584 acaba gelme şansı var mı ilk hafta muhafiyete grip tekrar dönerm diyorum 21nde de direksiyon sınavım war ilk hafta gitmesem bi sorun olur mu acaba bilgilendirirmisin lütfen
  • millet bayramdan sonra gelcem falan diyo şimdiden
  • beyler .ilk senemiz oldugu icin dersler otomatik kayıt oldu galiba.fakat secmeli dersleri biz ekle sil tarihleri arasında yapmamız gerekiyormus galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: brandyy

beyler .ilk senemiz oldugu icin dersler otomatik kayıt oldu galiba.fakat secmeli dersleri biz ekle sil tarihleri arasında yapmamız gerekiyormus galiba

ekle sil tarhleri ne zamn dostum

tamam buldum dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Kubar_ -- 10 Eylül 2008; 19:16:01 >
  • arkadaşlar mrb ben osmangazi bilgisayar mühendisliğine yatay geçiş yapmak istiyorum bu konuda bana yardım edebilecek erkadaşım varsa lütfen cevap yazsın bekliyorum...
  • Eskişehir Osmangazi'de otursak ??
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.