Şimdi Ara

Eskişehir kırmızıtoprak uydunet kullanan??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online oyun ağırlıklı olacağı icin Ping seviyeleri çok önemli haliyle.. Kırmızıtoprak mh. den kullanan varsa yorumlarını eksik etmesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 108 kişi bakmış, 1 tane bile Eskişehir'li çıkmadıysa, demeki ki Eskişehir lokasyon hızlı.. Teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 20 Ekim 2015; 16:59:49 >
  • eskieşhirliyim.vişnelik sorunsuz muhtemelen orada da sorun yoktur. ama 12 aydan fazla taahhüt vermeyin superonline geliyor ona geçersiniz.
  • Hocam Online oyunlarda Ping seviyeleriniz ortalama kaç?

Superonline ile ilgili açtığım konuya senide beklerim:)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102982781&p=5#110869922

• konudayım zaten merak etmeyin :) lolde tr server 53 ping west 60-70 arası. cs de servera göre değişmekte.

umarım bir fikir vermiştir
  • Eyw hocam. Dsmart'a her ay 85₺ vermek can sıkıcı bi durum olmaya başladı. Şampiyonlar ligi icin almıştım Zamanında.. Netinden de memnun kaldığım icin, kuzu kuzu 85 veriyordum ama artık yeter 😊

• Bende Eskişehir de yaşıyorum konuyu takipteyim.
  • makalee26 M kullanıcısına yanıt
    Şan uydunet kullanıyorum.. Hafta sonu 10+ saat pes16 online oyanadım. Bikaç maç dışında yağ gibi aktı.. İndirme hızına diyecek laf zaten yok. Ayrıca 1080p film izlediğimde takılma da olmadı. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.