Şimdi Ara

Eski telefonunu getir Galaxy S9’u 350$ indirimle götür (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam otobüste gördüm mesajıda dedim uzun uzun uğraşmayayim akşam yazarım.

şahsen 2. el fiyatı beni ilgilendirmiyor, ben ürünü kullanmak için alıyorum. hava cıva gösteriş için değil, he yok ben iphone alır masaya koyar statü showu yaparım diyecek adam varsa güler geçerim. 2. el telefon, ekran kartı gibi şeyleri almamaya çalışıyorum çünkü insanımız herşeyi hayvan gibi kullanıyor. şuana kadar neredeyse kimsenin adam gibi kılıf ve tampered glass kullandığını görmedim.

bütün telefon aktivitesi whatsapp ve instagram olan adamların çok sık telefon değiştirmesinede pek anlam veremiyorum şahsen.

servis kısmı, telefonu değiştirdikleri için +1 önde, ama 2 gün önce olan olaydan örnek vereyim, arkadaşımın telefonuna bu hindistan karakterlerinden yolladılar, adamda iphone 6 var. telefon bootloopa girdi. açılmıyor. zorludan randevu alayım dedi, 1 hafta sonrasına ancak randevu bulabildi . allahtan kasko yaptırmış telefonu alırken, adamlar yedek bir telefon verdiler sıfırıyla değiştiricekler telefonunu.

1 hafta önce babamın dubaiden getirdiği a8'in şarj girişi elektrik gidip gelince bozuldu. samsung servise verdi sabahtan, ertesi gün telefonu aldı. batarya ve şarj soketi değiştirildi.
    ve fırınlanarak açılan bir telefondan bahsediyoruz

• Mantiksiz 6000 liradan ciksa bile 2-3 ay sonra 4000 lere duser zaten neden eski telefonu versinki millet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullx

hocam otobüste gördüm mesajıda dedim uzun uzun uğraşmayayim akşam yazarım.

şahsen 2. el fiyatı beni ilgilendirmiyor, ben ürünü kullanmak için alıyorum. hava cıva gösteriş için değil, he yok ben iphone alır masaya koyar statü showu yaparım diyecek adam varsa güler geçerim. 2. el telefon, ekran kartı gibi şeyleri almamaya çalışıyorum çünkü insanımız herşeyi hayvan gibi kullanıyor. şuana kadar neredeyse kimsenin adam gibi kılıf ve tampered glass kullandığını görmedim.

bütün telefon aktivitesi whatsapp ve instagram olan adamların çok sık telefon değiştirmesinede pek anlam veremiyorum şahsen.

servis kısmı, telefonu değiştirdikleri için +1 önde, ama 2 gün önce olan olaydan örnek vereyim, arkadaşımın telefonuna bu hindistan karakterlerinden yolladılar, adamda iphone 6 var. telefon bootloopa girdi. açılmıyor. zorludan randevu alayım dedi, 1 hafta sonrasına ancak randevu bulabildi . allahtan kasko yaptırmış telefonu alırken, adamlar yedek bir telefon verdiler sıfırıyla değiştiricekler telefonunu.

1 hafta önce babamın dubaiden getirdiği a8'in şarj girişi elektrik gidip gelince bozuldu. samsung servise verdi sabahtan, ertesi gün telefonu aldı. batarya ve şarj soketi değiştirildi.
    ve fırınlanarak açılan bir telefondan bahsediyoruz

Yani. Ama ben mecidiyeköydeki apple servisine gittim (Resmii) Ve en fazla 1 saat bekledim işlemimi aldılar. Randevu almadım açıkcası o dönem forumada yazmıştım air 2 de takılma vardı ve sıfır ile değiştirler. Ben ve arkadaşlarım apple servsinden çok memnun.

Samsung tarafında tamam hemen tamiri yapılıyor ilgi var ama sorunlar ayyuka çıkmış. Adam sıfır telefonunu veriyor çizikli alıyor ki teslim ederken çiziksiz yazmalarına rağmen . Appleda olsa sıfırı verilir bu durumda. Özellikle avcılar e-5 kenarı samsung servisi berbat ötesi.

Apple ikinci el derken ne telefonumu satmışım nede ikinci el almışım ama şu bir gerçek aldığınız hangi mal olursa olsun 1 ay yada 2 ay sonra fiyatı pat diye düşerse özellikle satmasanız bile ikinci eli ölü fiyatı gibi değere düşünce moral bozuyor. Kimse istemez sahip olduğu malın değerinin düşmesini bu bir gerçek.

DEdiğim gibi sizde hak vermişsiniz günün sonunda fotoğraf haricinde yapılan işler hep yanı çok fazla para vermeye gerek yok eldeki cihaz iyi olduğu sürece.

• 350 US$'a iPhone7'yi iade verip S9 alacak olan varsa ben %10 fazla veriyorum. :D

• 6000TL ye bir mesajla çökmeyen telefon yapmışlar. Bence alınır. Apple dan sonda büyük bir icat bu. Android e laf atanlar, yazılımı kusursuz!?! olan Apple cihazlarınız şuan Xiaomi Mi 6 dan yazdığım ????? mesajı ile çöküyor. Ve bilin bakalım hangi işletim sistemini kullanıyorum? ??

• 6 binlik İPhone X'i getirene 3binlik indirim! yaparlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.