Şimdi Ara

Eski telefonunu getir Galaxy S9’u 350$ indirimle götür (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tstctstc

Işlemci tasarımı, kasa tasarımı ve ios dışında Apple in telefonlarda yaptığı birşey varsa yaz çok merak ediyorum? Dikkat et sadece tasarım yazdım.

Telefonu asıl farklılaştıran şeyler arasına zaten o bahsettiğin 3 şey dahil. İşlemcinin yanında GPU tasarımı da eklenmeli. Mesela OLED ekranı Samsung'tan alıyorlar, fakat displaymate testlerinde şuana kadar en başarılı OLED telefon ekranı çıkıyor. Zaten iOS başlı başına bir olgu. Sony lens almakla bitmiyor, onun üzerine yazılım koyuyorlar ki en yüksek kaliteyi almak için. Ram, flash bellek gibi şeyler zaten figüran onları başkasından alsan ne almasan ne.

Zaten Apple'ın yaptıklarını anlatsam ne yazar anlatmasam ne yazar. Merak etsen zaten sen de bilirdin.
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Boş laflar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırmadım. Her insan hak ettiği lafları işitir.
    Aslında sadece boş laf üretebilecekler den uzak durmak lazım.

• Teknoloji geliştirmek ile ortaya nihai ürün çıkarmak arasındaki farkı anlarsan, evet daha yakın durabilirsin.
    Önemli olan kalite ile hurdayı ayırt edebilecek kapasiteye sahip olmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeamBeam

Süper bilgiler. Teşekkürler :)

Rica ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seneye 700 dolar zaten

fiyatlamadaki piyasa kaymağını toplama tekniği kabak tadı veriyor artık

mis gibi mi6 ve mi note 3 var 400dolar civarında

gerisi hikayedir

ne apple ne samsung ne sony vs hiçbir firma 1.000 doları hak etmiyor

bak xiaomi ne kadar tatlış

dxomark puanı 90 olan telefonu yurtdışında 300 dolar

mi6 ise 350 dolar

• ya bu s8 indirime filan girermi hala 3100 2800 filan s9 çıksada alt model alsak
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Her model için farklı fiyatlar veriliyor. Ayrıca 1150 dolar en pahalı telefonu diye biliyorum Apple şirketinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xplodemre

Her model için farklı fiyatlar veriliyor. Ayrıca 1150 dolar en pahalı telefonu diye biliyorum Apple şirketinin.

maksimum fiyat 350 $ zaten. alt modellere verilen ucret daha da dusuk. yani kampanya tras.
  • Güzel kafaymis, windowsta 100 dolarlık atom işlemcili bilgisayardan 2000$ ilk alienware e kadar kullanılıyor

Bu isletim sistemiyle ilgili değil, firmalarla ilgili

Bizim için bu kadar uçuk olmasıda neredeyse %50 vergi alan devletimiz yüzünden.

• TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    One plus 5t hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bullx

Güzel kafaymis, windowsta 100 dolarlık atom işlemcili bilgisayardan 2000$ ilk alienware e kadar kullanılıyor

Bu isletim sistemiyle ilgili değil, firmalarla ilgili

Bizim için bu kadar uçuk olmasıda neredeyse %50 vergi alan devletimiz yüzünden.

En azından, windows'u yükseltebiliyorsun yeni versiyonuna resmi olarak. Android yazılım desteği vermezseler rom yükleemek dışında nasıl yükselteceksin bay dahi?
  • Gittim aldım bir mi max 2 oldukça memnunum. Şu anda 1150 tl civarında. Herkez de tavsiye ederim. Para kazanmak için vakit harcıyoruz. Vaktinizi boşa harcamayın.

• Bana mantıklı geldi ilk bakışta. Cesur bi deneme.

• Yine konuyla alakasiz bir mesaj, Apple da her yeni çıkan ios apple in her cihazına yukleniliyormu einstein? Elimde iPad 1 var gel yükselt bakim ios 10 a? Androidde en azından rom ile yükleme seçeneğimizde var

30 dolarlık cihazla android olması, Android için niye kötü oluyor hala bağlantıyı kuramadım şahsen?

Bonzaiyi acilen bırakman lazım

• Arkadaşlarlar işin özü hava cıva için alıyorsanız en pahalı telefonu aldım çekilin şöyle diye bir düşünceniz varsa alın. Yok kardeşim benim sokağa atılacak param yok en son donanımlı güzel bir cihaz istiyorum diyorsanız xiaomi, Oneplus gibi markalara bakin. Yok bunlar garantili değil gibi de bir takımımız varsa Sony ye bakın

Apple Samsung ve sonradan aralarına Huawei de katıldı en pahalı benim gibi bir yarış içerisinde ler sebebi statü sahibi olmanın telefonla elde edilebileceği kanısının toplumlarda olduğunun bilincinde olmaları. O yüzden almak isteyen alsın bosverin 😁

• bullx kullanıcısına yanıt
    bak o da vardı evet

bir samsung lg apple sony fiyatına iki one plus alınıyor cidden

• Yok bilmem kaç paraya xiaomi varmış blah blah. Tamam donanım iyi olabilir ama kameraları ÇÖP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.