Şimdi Ara

Eski sevgilinin aylar sonra mesaj atmasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67
Cevap
2
Favori
12.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Est kardeşim..
    Birde senin profile baktımda üsküdar yazıyor.
    Ayıptır ya :)
    haftasonu gelmiş çık bi sahile bak keyfine
    Haydi iyi geceler.
    Evet konum Üsküdar da üniversite şehir dışı hocam bide hem çalışıp hem okuyorum yarin iş için geleceğim istanbula ve ilk isim sahil kenarında simit cay yapmak olacak. İyi geceler size de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Boşta kalmıştır ve bir erkekle konuşmaya ihtiyacı olduğundan sana mesaj atmıştır. Bu seni sevdiği yada sevmediği anlamına gelmez ama ayrıldıktan sonra başkası ile çıktıysa cevap atmanı tavsiye etmem. Sadece mutlu olacağını düşünüyorsan bunu yapmalısın ama kalbini değil mantığını dinleyerek mutlu olup olmayacağını düşün. Kalp, aşk güzel şey ama insanı içten yaralayan ve hata yapmana neden olan geçici hormondan başka şey değil.
    Doğru dedin hocam 8 ay az bi sure değil ve hayatında biri olmuştur mutlaka.boşu boşuna kendimi hirpalamanin manası yok mantığım ile hareket edeceğim ..

Bu forumu seviyorum hepinizi de seviyorum bana zor zamanımda yardımcı oldunuz.
  • arkadaş ayağını direk geç. şimdi başka bi çocuk onu terlesmiştir vs bişi olmuştur snaa yazmıştır. tabi nasıl ayrıldınıx kim daha çok ayrılmak istedi vs bunları bilmeden bişi demek zor.

kızla tekrar denemek istiyosan dene o senin kararın ama kesinlikle arkadaş olalım deme
  • kızların attığı yeme hemen geliyorsunuz...
  • Benim fikrim takıldı birine istediği ışığı bulamayınca ortada kaldı sonra senin değerini anlamış gibime geldi. Ben şahsen gerçekten seni istediğini sanmıyorum. Çünkü kendimi kötü hissediyorum diyor önce ben diyor büyük ihtimalle yalnız kaldı hocam. Öyle takıl istersen ama sevmediğini bir şey hissetmediğini söyle belirt normal takıl. Sonra arayıp arayıp durur normal sıradan birisi gibi konuşursan kendi kendine gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norveckırfaresi

Benim fikrim takıldı birine istediği ışığı bulamayınca ortada kaldı sonra senin değerini anlamış gibime geldi. Ben şahsen gerçekten seni istediğini sanmıyorum. Çünkü kendimi kötü hissediyorum diyor önce ben diyor büyük ihtimalle yalnız kaldı hocam. Öyle takıl istersen ama sevmediğini bir şey hissetmediğini söyle belirt normal takıl. Sonra arayıp arayıp durur normal sıradan birisi gibi konuşursan kendi kendine gider.
    Hocam kızla tartışiyorduk sürekli en sonunda dayanamadım ayrilalim dedim kızda herhalde dünden razi ayrıldık. Bana gece attığı mesaj da aşağıda isterseniz bi okuyun;

Bende oturuyorum evdeyim kusura bakma belki uyandırdım seni ama uzun zamandır düşünüyorum yazmayı bi türlü yazamıyorum bi ara sana bissürü yazdım sonra sildim fark ettin zaten hani beni yanlış anlama amacım gel eski gümlere dönelim falan demek değil sadece aynı sınıfta olupta birbirimizin yüzüne bakmamak bana kendimi kötü hissettiriyor sende öyle hissediyor musun bilmiyorum ama bu yüzden yazmak istedim yani tamam bi ara konuştuk olmadı hissedemedim bazı şeyleri ama bunun arkadaşlığımıza yansımasını istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

arkadaş ayağını direk geç. şimdi başka bi çocuk onu terlesmiştir vs bişi olmuştur snaa yazmıştır. tabi nasıl ayrıldınıx kim daha çok ayrılmak istedi vs bunları bilmeden bişi demek zor.

kızla tekrar denemek istiyosan dene o senin kararın ama kesinlikle arkadaş olalım deme
    Kızla tartışıyorduk hocam son zamanlarda bende ayrilaim dedim kızla anlaşarak ayrıldık büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibi olmuştur yoksa ne donup yazacak..
  • Discovery78 D kullanıcısına yanıt
    kaç kaç kaç hiç bulaşma
  • Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı derler.Siz artık eskimişsiniz o yüzden bu ilişkiye nur-mur yağmaz.Geriye değil ileriye bakacaksın bu hayatta..

..Seninleyken değerini bilmemiş yada anlamamış kızdan bir halt olmaz.Senleyken anlamadıda ayrılınca bir sürü nane yiyince mi anladı,naneler yemediyse neyle kıyasladıda senin değerini anlayıverdi durumu geçerli bu defa maalesef.En salakça bulduğum lafdır mesela "Sen benim gibisini bulamazsın" der yada düşünür çoğu kişi.Lan salak senin gibisini arıyor olsa zaten senden ayrılmazdı.Demekki senin gibisini aramıyormuşki ayrılmış..( Burdaki salak lafı cümle gereği arkadaşa falan demiyorum yanlış anlaşılmasın )

..Eee senin gibisini aramıyor istemiyorduki senden ayrıldı 7-8 ay boş durmadı ya başka şeylerde oldu eee onlarda değilmiş aradığı ki bir tur daha deneyim geri döneyim diyor öncesinde bulamadığında bu defa ne değiştiki ne bulacak ee kardeşim bu kız ne arıyor????..

..Dertsiz başını derde sokma yeni ufuklara yelken aç.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

kaç kaç kaç hiç bulaşma
    İlahi hocam gece gece guldurdunuz
  • Discovery78 D kullanıcısına yanıt
    Sen ne düşündün bilmiyorum ama acımasız ol. daha sıradan biri gibi davran geç hocam hiç macera arama sıkma tatlı canını da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norveckırfaresi

Sen ne düşündün bilmiyorum ama acımasız ol. daha sıradan biri gibi davran geç hocam hiç macera arama sıkma tatlı canını da
    Sagolasin hocam . ilk mesaj gelmesiyle tabi ben duygusal düşündüm amma velakin şuan aklıma bile takmamaya başladım iyiki yazmisim buraya ve sizin dediğiniz gibi acımasız olmaya bakacağım hep onlar mi olacak değil mi ?
  • Attığı mesajın en sonunda “bu durumun arkadaşlığımıza yansımasını istemiyorum” demiş.

Arkadaş kalalım,arkadaşlığını özlüyorum gibi bir anlam çıkıyor.Kesinlikle ama kesinlikle eski sevgili ile arkadaş olmak gibi bir hataya düşeyim deme,duyguların gün gelir alevlenir tekrar perişan olursun.Eğer sosyal medyada bir yerde ekliyse sil,gözünün önünde bulunmasın.Ayrıca telefon numarasını silmemen yanlış,silmen gerekirdi.Ki anlasın aklından ve hayatından çıktığını.

Eğer ki tekrar eskisi gibi sevgili olmak istiyorsa,bu yüzden yazdığını düşünüyorsan,şartlarımı kabul edeceksin ancak o şekilde olur başka türlü ihtimali bile yok de ve geç.

Bu durumu fazlada kafaya takma,kadın milletini anlamaya çalışma anlayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Attığı mesajın en sonunda “bu durumun arkadaşlığımıza yansımasını istemiyorum” demiş.

Arkadaş kalalım,arkadaşlığını özlüyorum gibi bir anlam çıkıyor.Kesinlikle ama kesinlikle eski sevgili ile arkadaş olmak gibi bir hataya düşeyim deme,duyguların gün gelir alevlenir tekrar perişan olursun.Eğer sosyal medyada bir yerde ekliyse sil,gözünün önünde bulunmasın.Ayrıca telefon numarasını silmemen yanlış,silmen gerekirdi.Ki anlasın aklından ve hayatından çıktığını.

Eğer ki tekrar eskisi gibi sevgili olmak istiyorsa,bu yüzden yazdığını düşünüyorsan,şartlarımı kabul edeceksin ancak o şekilde olur başka türlü ihtimali bile yok de ve geç.

Bu durumu fazlada kafaya takma,kadın milletini anlamaya çalışma anlayamazsın.
    Haklisiniz hocam mesaj atınca bende tekrar kaydettim normalde silmistim .biraz zaman geçsin ona gore hareket edeceğim ama hayatımdan silmeyi planliyorum tamamen yanı suanlik boyle bi karar aldım gelecek ne gösterir bilemem.

• birincisi herkesin dedigi gibi ayrildiktan sonra eskisi gibi olmuyor

ikincisi kiz ayrildiktan uzun bir sure sonra sacma sapan bir bahaneyle mesaj atiyorsa muhtemelen senden ayrildiktan sonra bekledigini bulamamistir... dolayisiyla ya cok daha saldirgan olur ya da daha dengesiz duygular icinde olur senin de psikolojini bozar...

ayrica bekar bir erkek ile bekar bir kiz istisnai durumlar disinda hicbir zaman arkadas olamaz kafani karistirmasin bu tip mesajlar...

yani yakin akrabalik derecesinde bir baginin olmadigi bekar bir bayana karsi hicbir sey hissetmeyen bekar bir erkek muhtemelen farkli yonelimler icerisindedir... asya, avrupa, amerika dunyanin her yerini gezdim yillardir da eski sovyet ulkelerinde yasiyorum... dunyanin hemen hemen her yerinde kanka ayagi got ayagi yani kimse cikipta "sizin akliniz hep o sekilde calisiyor baskalarini da o sekil goruyorsunuz" gibisinden modernlik kasmasin... bunu kizlar da gayet iyi biliyorlar fakat yeri geldiginde "canim arkadasim nasilsin, sen de olmasan napardim, sen benim kardesim gibisin" seklinde gaz verip mesafeyi bozmadan karsisindaki kisiyi kullanirlar... bu tip davranan kizlarla iliskiyi en kisa zamanda koparmak hem akli hem de fiziki saglik acisindan en hayirlisidir

hediyeler, yasanmisliklar falan hepsi gecer gider... sonucta bir evlilik olayi yok, cocuk falan da yok ortada... dolayisiyla baska birini bulup onu da sevebilirsin... nostaljiye takilip kendini uzmene gerek yok... arada karsilastiginda falan havadan sudan sohbet et en fazla... hayatin hakkinda cok fazla detay vermeden normal bir sekilde insani iliskilerine devam et...

• İyi niyetli olabilir,dünyanın en iyi niyetli kişisi de olabilir bilemem ama bu gibi bir durumda büyük çoğunluğu iyi niyetli olmuyor. İyi niyetli olmamayi acikliyim

-Ayrildiktan sonra istediğini bulamamiştir

-İlgi ihtiyacini karsilamak icin yazmiştir

-Arkadaş bulamiyordur

-Yedekte durmanı istiyordur

-Ona olan duygularinin devam edip etmedigini merak etmiştir

-Kendini kötü hissediyormus iyi hissetmek için birine ihtiyaci vardir

Eski sevgiliden arkadas olunmaz birakir gider baskasina,biz arkadastik seni ilgilendirmez der ortada kalirsin yeniden depreşen duygularinla,peçete gibi kullanir atarlar ne oldugunu bile anlamadan ortada kalirsin. Çok ani değisebiliyor kizlar,gece kötüydüm yazmakla hata yaptim der gider açtigin konuyla kalirsin,stabil değiller seni çok sevdigini dusundugun biri bile bi anda sebebini bile söylemeden bitirebilir,şak diye ayrilalim der gider bir daha konuşmaz.Kafani karistirmaya bayilirlar. İlgi göstermesen ilgi gösteren birine giderler,ilgi göstersen iltifat etsen kendini mükemmel görür egosu tavan yapar ben daha iyilerine layığım der gider. Bu 7-8 aylik süreçte baskasiyla görüşüp görüşmedigini öğren(gerçi görüşse bile söyleyecegini sanmiyorum),eger görüstüyse direk uzaklaş. Bunlarin hepsi tecrübeyle sabittir. Eski sevgiliden özellikle ayni ortamda bulundugun eski sevgiliden arkadas olmaz,ikinizin de sevgili olma amaci varsa deneyebilirsin ama sonunun iyi olmayacaginin garantisini verebilirim. Arkadas olma amacin varsa hiç girme oraya,ben çok girdim biliyorum. Burda hayatinda kizla konusmamis insanlar kizlari kötülüyorlar,ben onlardan değilim çok kiz arkadasim oldu birlikte yasadigim kiz arkadasim da oldu ama haklilar bu kötüleyenler. Şu anda da mesela ayni ortamda bulunduğum bi kiz siktiri çekmişti saçma sapan bi sebepten 1 ay önce,engellemistik ikimizde. Şimdi engeli kaldirmiş yazmami bekliyor,konusmak istiyor ama yazmayacak kadar yazmami bekleyecek kadar da egolu,çok bekler. İşte bu durumda engeli kaldirip yazarsan ağına düşersin,yazmayacaksin. Kizlari bu duruma getiren de erkekler. İstesem 50 kişiyi kapiya dizerim diyor sosyal medyadan yazanlardan sebep,kendini bir şey saniyor bu abazalardan sebep. Bu 50 kisiyle degil benimle konusmak istiyor neden? Ulasamadigini istiyor,o 50 kişi onun için tamam,ulasamadigi kisi benim. Ulasamadigina ulasirsa postayi koyuyor,öyle karakterdeler çoğunluğu(hepsi degil). Bu ulasamadigi kisiye de ulasmaya da calismiyor yemliyor o bana ulaşsin diyor,işte ego kibir karakter böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

birincisi herkesin dedigi gibi ayrildiktan sonra eskisi gibi olmuyor

ikincisi kiz ayrildiktan uzun bir sure sonra sacma sapan bir bahaneyle mesaj atiyorsa muhtemelen senden ayrildiktan sonra bekledigini bulamamistir... dolayisiyla ya cok daha saldirgan olur ya da daha dengesiz duygular icinde olur senin de psikolojini bozar...

ayrica bekar bir erkek ile bekar bir kiz istisnai durumlar disinda hicbir zaman arkadas olamaz kafani karistirmasin bu tip mesajlar...

yani yakin akrabalik derecesinde bir baginin olmadigi bekar bir bayana karsi hicbir sey hissetmeyen bekar bir erkek muhtemelen farkli yonelimler icerisindedir... asya, avrupa, amerika dunyanin her yerini gezdim yillardir da eski sovyet ulkelerinde yasiyorum... dunyanin hemen hemen her yerinde kanka ayagi got ayagi yani kimse cikipta "sizin akliniz hep o sekilde calisiyor baskalarini da o sekil goruyorsunuz" gibisinden modernlik kasmasin... bunu kizlar da gayet iyi biliyorlar fakat yeri geldiginde "canim arkadasim nasilsin, sen de olmasan napardim, sen benim kardesim gibisin" seklinde gaz verip mesafeyi bozmadan karsisindaki kisiyi kullanirlar... bu tip davranan kizlarla iliskiyi en kisa zamanda koparmak hem akli hem de fiziki saglik acisindan en hayirlisidir

hediyeler, yasanmisliklar falan hepsi gecer gider... sonucta bir evlilik olayi yok, cocuk falan da yok ortada... dolayisiyla baska birini bulup onu da sevebilirsin... nostaljiye takilip kendini uzmene gerek yok... arada karsilastiginda falan havadan sudan sohbet et en fazla... hayatin hakkinda cok fazla detay vermeden normal bir sekilde insani iliskilerine devam et...
    Cevap verdiğime pişman oldum zaten...keşke vermeseydim ama yapacak bisi yok artik birden kesemem sohbeti muhabbeti ama yüz vermekte olmaz .

Daha biz eski biz olamayız zaten hocam geçti borun pazarı sur eşeği nideye demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

İyi niyetli olabilir,dünyanın en iyi niyetli kişisi de olabilir bilemem ama bu gibi bir durumda büyük çoğunluğu iyi niyetli olmuyor. İyi niyetli olmamayi acikliyim

-Ayrildiktan sonra istediğini bulamamiştir

-İlgi ihtiyacini karsilamak icin yazmiştir

-Arkadaş bulamiyordur

-Yedekte durmanı istiyordur

-Ona olan duygularinin devam edip etmedigini merak etmiştir

-Kendini kötü hissediyormus iyi hissetmek için birine ihtiyaci vardir

Eski sevgiliden arkadas olunmaz birakir gider baskasina,biz arkadastik seni ilgilendirmez der ortada kalirsin yeniden depreşen duygularinla,peçete gibi kullanir atarlar ne oldugunu bile anlamadan ortada kalirsin. Çok ani değisebiliyor kizlar,gece kötüydüm yazmakla hata yaptim der gider açtigin konuyla kalirsin,stabil değiller seni çok sevdigini dusundugun biri bile bi anda sebebini bile söylemeden bitirebilir,şak diye ayrilalim der gider bir daha konuşmaz.Kafani karistirmaya bayilirlar. İlgi göstermesen ilgi gösteren birine giderler,ilgi göstersen iltifat etsen kendini mükemmel görür egosu tavan yapar ben daha iyilerine layığım der gider. Bu 7-8 aylik süreçte baskasiyla görüşüp görüşmedigini öğren(gerçi görüşse bile söyleyecegini sanmiyorum),eger görüstüyse direk uzaklaş. Bunlarin hepsi tecrübeyle sabittir. Eski sevgiliden özellikle ayni ortamda bulundugun eski sevgiliden arkadas olmaz,ikinizin de sevgili olma amaci varsa deneyebilirsin ama sonunun iyi olmayacaginin garantisini verebilirim. Arkadas olma amacin varsa hiç girme oraya,ben çok girdim biliyorum. Burda hayatinda kizla konusmamis insanlar kizlari kötülüyorlar,ben onlardan değilim çok kiz arkadasim oldu birlikte yasadigim kiz arkadasim da oldu ama haklilar bu kötüleyenler. Şu anda da mesela ayni ortamda bulunduğum bi kiz siktiri çekmişti saçma sapan bi sebepten 1 ay önce,engellemistik ikimizde. Şimdi engeli kaldirmiş yazmami bekliyor,konusmak istiyor ama yazmayacak kadar yazmami bekleyecek kadar da egolu,çok bekler. İşte bu durumda engeli kaldirip yazarsan ağına düşersin,yazmayacaksin. Kizlari bu duruma getiren de erkekler. İstesem 50 kişiyi kapiya dizerim diyor sosyal medyadan yazanlardan sebep,kendini bir şey saniyor bu abazalardan sebep. Bu 50 kisiyle degil benimle konusmak istiyor neden? Ulasamadigini istiyor,o 50 kişi onun için tamam,ulasamadigi kisi benim. Ulasamadigina ulasirsa postayi koyuyor,öyle karakterdeler çoğunluğu(hepsi degil). Bu ulasamadigi kisiye de ulasmaya da calismiyor yemliyor o bana ulaşsin diyor,işte ego kibir karakter böyle.
    Yazdıklarının noktası virgülüne kadar haklisiniz hocam.

Ama ben bastan cevap vererek hata yaptım ve şuan sohbeti bianda kesemem.zaten fazla konusmuyoruz.

• Yedek kulübesinde eksik yer kalmış, ondandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Yedek kulübesinde eksik yer kalmış, ondandır.
    aci ama gerçek...ülkemizdekilerin çoğu böyle..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.