Şimdi Ara

Eski Samsung çalışanı iPad ile ilgili bilgileri sızdırdığını kabul etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
6.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Apple'da bilgilerini iyi saklasaymış ne yapalım... Bilgilerini sağlam adamlara vereceksin yoksa sonuölarına katlanırsın. Eğer ben öğretmenin yazılı sorularını alırsam hiç acımam sınavda geçiririm :D Biraz da öğrenci gibi düşünün :D
  • daha yeni sgs2 ye geçtim sadece daha hızlı değil,daha kullanışlı,iyi bir internet deneyimi vaad ediyor ,benim için en önemlisi çok daha iyi çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacer

Geçenlerde ABD deki ekonomik kriz ile ilgili bir tartışma programında söylenenlerden yola çıkarak; ABD nin en büyük ihracat kalemlerinden biri silah, diğeri de Silicon Valley ürünleridir.

Silicon Valley'in karşısına dişli bir rakip çıktı ve bu rakibin bertaraf edilmesi gerekiyor...

bertaraf edicek bişi yok.rakip yazılımda oradan geldi yine. samsung sadece cihzlarında kullanıor.
  • @nacer

katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver021

bunlar tamamen asparagas haberler. ve samsungu kötülemeye çalışmaktan öteye gitmeyen arkası kesilmeyen saçmalıklardan birisi. Donanımhaberi kınıyorum böyle bir haberi onlarca kez yayınladıkları için. zaten haber moderatörlerinin apple para karşılığı yazdıklarını düşünüyorum. asıl köstebekler içimizde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 15 Eylül 2011; 21:50:09 >
  • 25 yıl hapis istemi de cok ağır olmuş yahu...
  • quote:

bunlar tamamen asparagas haberler. ve samsungu kötülemeye çalışmaktan öteye gitmeyen arkası kesilmeyen saçmalıklardan birisi. Donanımhaberi kınıyorum böyle bir haberi onlarca kez yayınladıkları için. zaten haber moderatörlerinin apple para karşılığı yazdıklarını düşünüyorum. asıl köstebekler içimizde :)

ne iciyorsun bilmiyorum ama soyle ben de icicem:D
  • daha oncede yazmistim applenin bazi parcalarini samsung uretiyo muhtemelen araklama var diye bu olay dbi cok seyi gosteriyo.. ben aslinda ipad2 den de supheliyim samsung tab 10.1 cok benziyor hemen ardindan da cikardi .. cikardi ama yazilimi oturtamadi cihaza bakin cok iyi yazilima bakin cakma kesin asus a da adam gonderir samsung eee pad cok daha iyi calisiyor cunku :)
  • Şu samsung toptan yasaklancak bu gidişle
  • quote:

Bunu, bunu bunu alın dışarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple-Amerika düşmanlığı bilinen birşey ama kore aşkı nerden geliyor bu insanlara cidden anlamıyorum , Steve Jobs sempatik bir insan olmayabilir ama hiçbir zaman Samsungun şimdiki ceo su gibi savcı ve mahkemelere rüşvet verdiği için şirketin başından ayrılmak zorunda kalmadı?
  • bu konudan dhde ne kadar çok apple fanı olduğunu görebiliyoruz.. samsung suçsuz diyen herkes (-)lere boğulmuş resmen.. bu fan olma işini çözemedim.. bir markaya körü körüne bağlanmayı anlamıyorum.. illa ki her firmanın eksikleri, kötü yönleri vs olucaktır.. bunu kabullenememek saçmalık.. ki şu anda apple fanı olanların çoğu zamanında nokia fanıydı.. 2 gün sonra appledan çok daha üstün cihaz çıkartan firma olursa bu seferde o firmanın fanı olcaklar.. pek fan oldukları da söylenemez, sadece şimdilik apple dışındakilere muhalefetler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 17 Eylül 2011; 11:10:31 >
  • apple fanı varsa antifanı da var samsung fanı da var.belli bir kitleyi eleştirmeyin herkesi eleştirin
  • samsungun toptan hırsız bir marka olduğu ezelden beri biliniyor. allahın korelisinden nasıl bir orjinallik beklersin ki adamlar memleketlerinden çıkabiliyorlar mı ki dünya vizyonu gelişsin. bence bu adamlar televizyon bile satmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

samsungun toptan hırsız bir marka olduğu ezelden beri biliniyor. allahın korelisinden nasıl bir orjinallik beklersin ki adamlar memleketlerinden çıkabiliyorlar mı ki dünya vizyonu gelişsin. bence bu adamlar televizyon bile satmamalı.

sen dünyaya ne gibi katkıda bulundunda konuşuyorsun ?
  • quote:

Bildigin provokatör

• Apple fabrikalarında Çinli işçiler, kötü çalışma koşullarından dolayı intihar etsin, adamlara ne yaptıklarını bile göstermesinler hatta iş gücü kaybı olmasın diye su bile vermesinler(su içince tuvalete gitmeleri gerekiyormuş) siz halen bu sömürgecileri destekleyin.
    Elin korelileri dediğin adamlar,Kore de savaşmış Türk gazilerinin torunlarına burs veriyor,eğitimlerine destek sağlıyor.
    Samsung her fiyatta akıllı telefon satıyor,Samsung sayesinde çoğu kişi akıllı telefon alabildi.
    Apple senin ülkende adam gibi apple store bile açmıyor ki,seni yok sayıyor, yeni ürünlerini en son buraya getiriyor.
    Apple seni adam yerine koymuyor,sen hala apple-apple koşuyorsun.
    Koşun koşun size müstehak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

samsungun toptan hırsız bir marka olduğu ezelden beri biliniyor. allahın korelisinden nasıl bir orjinallik beklersin ki adamlar memleketlerinden çıkabiliyorlar mı ki dünya vizyonu gelişsin. bence bu adamlar televizyon bile satmamalı.

sen dünyaya ne gibi katkıda bulundunda konuşuyorsun ?

elalemin malını çalmamanın verdiği huzurla konuşuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Apple fabrikalarında Çinli işçiler, kötü çalışma koşullarından dolayı intihar etsin, adamlara ne yaptıklarını bile göstermesinler hatta iş gücü kaybı olmasın diye su bile vermesinler(su içince tuvalete gitmeleri gerekiyormuş) siz halen bu sömürgecileri destekleyin.
    Elin korelileri dediğin adamlar,Kore de savaşmış Türk gazilerinin torunlarına burs veriyor,eğitimlerine destek sağlıyor.
    Samsung her fiyatta akıllı telefon satıyor,Samsung sayesinde çoğu kişi akıllı telefon alabildi.
    Apple senin ülkende adam gibi apple store bile açmıyor ki,seni yok sayıyor, yeni ürünlerini en son buraya getiriyor.
    Apple seni adam yerine koymuyor,sen hala apple-apple koşuyorsun.
    Koşun koşun size müstehak.

hic boyle dusunmemistim, takdir ettim, +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yavv he he

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.