Şimdi Ara

Eski kasasına bu para isteniyorsa bende bu fiyatı yazarken utanmam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yqzdığı haklı eski kasanın patlaklarına 250bin lira istiyor.

Ama hacı bir insan niye zar zor aldığı leonu kâr amaçlı satar ki? Demek ki iyi bir bağlantısı var ki istediği zaman alablüyor yeni kasayı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız eski kasa dizayn olarak buna 10 çeker.

• Boşuna tartışmaya gerek yok, o fiyata satamaz.

Baya bir süredir 3008 ilanlarını takip ediyorum. "Hmm bunun fiyatı uygun görünüyor, takip edeyim bakayım" diye favoriye aldığım hiçbir 3008 satılmadı. O 3008'lerden çok daha pahalı onlarca ilan dolu sitede.

Araç sahibi olanlar bir türlü fiyatların düştüğünü kabullenmek istemiyor, hala olmayacak fiyattan ilan verip duruyorlar. Gerçekten arabasını satmak isteyen kişi fiyatı indirmek zorunda. %17 faiz ile canlı bir ikinci el piyasası olması mümkün değil.

• ghostiki kullanıcısına yanıt

Dostum inan bir tane satın alan yok, hiç biri kazanamıyor. Zaten şikayet yiyince satmayı deneyecek mecrada kalmıyor. Geçen sene al-sat ac gözlülerinin tümü, azıtarak son kertede yüklü mala girdiler ve o mal bunlara girmiş durumda. 280-290K eski kasa leona para verip alan danyallar var. Şimdi sincap gibi sağa sola bakarak geziyorlar. Bir tanesi geçenlerde bu forumda Doğuş grubuna bela okuyordu : )))

• İnsanlar yaptıklarının o kadar yanlış olduğunun farkındaki inadına diyorki benim kafa basmıyor. Ciddi ciddi gülüyorum bu tiplere. Umarım ilerleyen zamanda beter olurlar. Hatta yaptıkları bu satışlardan devlet hepsine %50 vergi falan keser görürler. Yazık bir bunlar zeki zaten.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 16 Şubat 2021; 14:24:49 >
  • Yaw şu ilanların screen shot'ını alın. Onay aşamasına çekmişler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.