Şimdi Ara

Eski HT'ciler, Kaç Kişi Kaldık? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neyse değiştiriyorum yazdığımı. Oynuyoruz şimdilik bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocelot -- 11 Aralık 2012; 19:29:47 >
  • ben bırakmak istesem de anılar bıraktırmıyor ht yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros

ben bırakmak istesem de anılar bıraktırmıyor ht yi

oynadığın belli değil olum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkunited

quote:

Orijinalden alıntı: eros

ben bırakmak istesem de anılar bıraktırmıyor ht yi

oynadığın belli değil olum...

zaman ayıramıyorum başkan napaym
  • Yıllardır oynadığım oyunda nihayet 4. lige çıkmak üzereyim. Liderlik garanti, direk yükselme sınırının averajla 2 üstündeyim.
    Gerçi 4. lig için kadrom yetersiz ve çok taktikle uğraşmadığım için (biraz da anlamadığımdan) hemen düşebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

hoşgeldiniz efenim.

ben de KOENIGSTIGER olarak zirveye doğru emin adımlarla ilerlerken kamyon kamyon her hafta para kaybetmekteyim. nereye kadar cepten yiyeceğiz bakalım. birkaç ay önce 25 milyon vardı şimdi 16 milyon kaldı. bu 9 milyonun nereye gittiği konusunda bir fikri olan varsa beri gelsin.

Hocam selamlar.

Hala oynuyorsanız,sanırım şu an aynı kümede mücadele ediyoruz:)

Puan sıralamasında sizden bir üstteki takım benim.KARAÇAY

• Valla öyleymiş. Hattrick'e o kadar ilgisizim ki hiç dikkat etmemiştim. Her hafta 5 yediğim için doğru düzgün kümeye bile bakmıyorum.
    O kadar zamandır ilk defa DH'den bir kişi ile aynı kümeye denk geliyoruz onda da ben iddiasız durumdayım.
    2 hafta sonra maçımız varmış. Bakalım senden kaç yiyeceğim.
  • Ben ilgilenmiyorum uzun zamandır isteyen olursa gerçekten ilgilenecek devredebilirim hesabı. Populer ve erdemli oyuncularda var takımda :)
  • quote:

Valla öyleymiş. Hattrick'e o kadar ilgisizim ki hiç dikkat etmemiştim. Her hafta 5 yediğim için doğru düzgün kümeye bile bakmıyorum.
    O kadar zamandır ilk defa DH'den bir kişi ile aynı kümeye denk geliyoruz onda da ben iddiasız durumdayım.

Lig KOENIGSTIGER - KARAÇAY 0-5

Ne kadar istikrarlı bir takımım var görün. Her hafta 5 yiyorum.

• quote:

quote:

Valla öyleymiş. Hattrick'e o kadar ilgisizim ki hiç dikkat etmemiştim. Her hafta 5 yediğim için doğru düzgün kümeye bile bakmıyorum.

Lig KOENIGSTIGER - KARAÇAY 0-5

Ne kadar istikrarlı bir takımım var görün. Her hafta 5 yiyorum.

hey gidi günlerr

• İstikrarınızı 1 gol fazlasıyla bozmuşum ama kusura kalmayın artık.O değil de iflas etmekten son anda yırttık.Ciddiye alsam mı acaba biraz takımı bilemiyorum:)
  • 14 aralık 2005 te başvuru yapmışım, 30 aralıkta takım vermişler.
    O zamandan beri bende duruyor kovmaya kıyamıyorum elemanı

Eski HT'ciler, Kaç Kişi Kaldık?
  • 2-3 yıldır ilgilenmiyorum arada maçlara bakıyorum. 3. lige kadar çıkmıştım.23-9-2006 dan beri oyundayım. burayı görünce yine bi heves geldi :) ciddi ciddi ilgilensem mi acaba artık
  • ben eski sayılmam fazla ya =(

23-3-2004 (4/22) Kulüp yönetimine CalculusMan getirildi ve kulüp ismi calculusspor şeklinde değiştirildi.
  • o beklediğim gün geldi be sonunda.
    umudu kesmiştim, hiç beklemiyordum ama bu sabah oyuna girerken baktım ve o da ne? artık u-20'de milli olmuş bir oyuncuya sahibim.
     Eski HT'ciler, Kaç Kişi Kaldık?
  • 2005 den bu yana üyeyim. Faal oynuyorum.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 2 Kasım 2013; 22:51:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.