Şimdi Ara

Eski bir strateji oyunu arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun ismi kaç yılında çıktığını falan hiç hatırlamıyorum.İki tarafın büyük bir ana base binası vardı orası yıkılınca keybediyordun.Oyunun temeli Tanklar ve Rbootlar üzerineydi.Başka bir şey yoktu zaten.Haritada üretim binaları vardı o binalar kimin kontrolündeyse tanklar robotlar ona üretiliyordu.Sanırım 4 çeşit tank vardı Normal ateş eden,Lav silahı olan,Lazer atan bir de obüs gibi aşırtmalı atan.Robotların da çeşitleri vardı.

Savunma silahları vardı ucak savar Ağır makineli çok sayıda gülle atan gibi defansı korumak için ondan kurardık.

Uçak hakları olurdu 6 tane tank indirdi istediğin yere.Bombardıman uçağı vardı.Jet vardı hızlıca bomba bırakır giderdi.

Bu oyunu araştırıyorum bir türlü bulamıyorum bilen hatırlayan yok mu?

• command and conquer oyunlarının geneli bu şekilde.
    red alert serisi
    generals serisi
    tiberian sun serisi
    ilk aklıma gelenler
  • Merhaba dostum , oyunun adi Z. Ben forum da bundan yillar once nerden oyun indirilir nasil oynanir diye bir konu acmistim ordan baka bilirsin tabi hala guncelmidir bilmiyorum simdiden sana iyi eylencler :)

Kusura bakma ucak'li bolumu kacirmisim Z( metal soldiers ) ucak yoktu diye hatirliyorum sen yine de bir bak bu oyuna istersen , fena oyun degildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yankiii -- 11 Haziran 2018; 13:48:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.