Şimdi Ara

ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA. BİRAZ CAN SIKINTISI BİRAZ DA BU KONULARA MERAKLI OLDUĞUM İÇİN MODİFİKASYONA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIM. SİZİNLE PAYLAŞMAK KEYİFLİ OLUCAK :)
     ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM

• ÖNCELİKLİ İŞLEM YAN KAPAĞI BEYAZA BOYAYIP PLEKSİ İŞLEMİ UYGULAMAK.. SONRASINDA KASANIN TAMAMIINI BEYAZA BOYAYIP İÇİNE KIRMIZI LED BAĞLICAM. DIŞ GÖRÜNÜM TAMAMEN BİTİNCE DONANIM KISMINA GELİCEM.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• KAPAĞI VE PLEKSİYİ UYGUN ŞEKİLDE KESTİK. FAKAT KESME İŞLEMİNDE KAPAK BOYA AÇISINDAN BİRAZ ZARAR GÖRDÜĞÜ İÇİN TEKRAR BOYUCAM :)

ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM ESKİ BİLGİSAYAR KASAMA MODİFİKASYON İŞLEMİNE BAŞLIYORUM

• Başarılar hocam. Takip ediyorum :)
  • pleksiyi takacağım kapağı kırmızı folyo ile kapladım. Normalde beyaz kalıcaktı ama sonradan fikir değiştirdim :) kasa kırmızı beyaz olucak

• SÜRÜCÜ YERLERİNİDE KIRMIZI FOLYO İLE KAPLADIM.

• Gayet guzel görünüyor şimdiden.
    İlerleyen zamanlarda cesaret edebilirsem zalman z11 plus kasami modifiye edicem. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Darth Vader kullanıcısına yanıt
    hocam ince işçilik istiyo valla ben yaptım ama pek içime sinmedi daha iyisi olabilrdi. kasa eski olduğundan giriştim bende yeni olsa ellemezdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyilmaz0

hocam ince işçilik istiyo valla ben yaptım ama pek içime sinmedi daha iyisi olabilrdi. kasa eski olduğundan giriştim bende yeni olsa ellemezdim :)

Haklısın :) olsun bende ilerleyen zamanlarda deniycem şansımı :)
  • ve kasamın son hali. içine led uygulaması yaptım. fakat ön taraf içime sinmedi oraya farklı bi çalışma yapmayı düşünyüorum

• quote:

Orijinalden alıntı: canyilmaz0

ve kasamın son hali. içine led uygulaması yaptım. fakat ön taraf içime sinmedi oraya farklı bi çalışma yapmayı düşünyüorum

Dostum bu kasaya yapabiliceğinin en iyisini yapmışsın :) Eline sağlık güzel olmuş.

• Takipp

• canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel olmuş bu arada masayı nerden aldınız modeli nedir çok hoş
  • leqvar kullanıcısına yanıt
    ankara natavega tekzenden aldım. diğer tekzenlerdede bulunuyordur sanırım size link atmak için tekzenin sitesine baktım ama bu modeli internet sitesinde bulamadım
  • canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • takip
  • Disk sürücülerinin olduğu o kolon yüzleri çok yer kapliyor aynı kasa tipinden bendede var, o kısmı cikarip bir senaryo dusunecegim oraya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.